Určeno k archivaci 9/2017 Všeob. dotazy

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ašada01, 31/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tonys*

    tonys* Pilný autor

    proč jsem stále odhlašovaná,, dnes už po třetí se mě ukázalo ,,byl jsi odhlášen,, je nějaká porucha? anebo už mám přestat hrát,,děkuji za odpověď,,
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ahoj :) Prvni predmet z mysticke kolekce (mystickou nocni muru) jsme meli moznost si na KS vytocit 24.2.
    Za chvili se rok s rokem sejde, ale radek, do ktereho se daji dekorky z nove kolekce umistit, porad nikde... Na kdy je, prosim, planovana jeho dostupnost ve hre? Diky za odpoved :)
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matlafous123 - Bohužel tuto informaci nemáme. Až tuto informaci mít budeme tak se to včas dozvíte v oficiálním oznámení.

    Přeji prima hru
     
  5. Jaro62

    Jaro62 Pisálek fóra

    AhoJ!!!!! Chcem sa opýtať: ČO je s kinom? Už ani napamätám kedy bolo nejaké reklamné video a som získal kino body a tak som si mohol body vymeniť za florény.Už ma to nebaví!!!!!
     
  6. Ahoj Jaro62
    promítání v kině je závislé na to, zda jsou k dispozici v naší lokaci reklamní spoty. Ano, bohužel v této době k dispozici žádné reklamní spoty nejsou. Je třeba mít trpělivost a kino průběžně zkoušet.
     
  7. nada1968

    nada1968 Pisálek fóra

    koupila jsem si 110 florenů SMS jsem odeslala ale floreny jsem nedostala
     
  8. Ahoj nada1968
    prosím, restartuj hru (vyp/zap) a zkontroluj konto s herní měnou (Floreny). Důležité je, mít tarif, který umožňuje použití prémiových SMS. Pokud jsi takto do hry již nakupovala, při nynějším nákupu ti přišlo potvrzení o platbě a přesto se Floreny nepřipsaly ani po restartu, budeš se muset obrátit na herní podporu o pomoc (odkaz v mém podpisu). Při vyplňování formuláře zadej "obecné dotazy" podrobně popiš svůj problém.
     
  9. nada1968

    nada1968 Pisálek fóra

    Zaplatila jsem si floreny mobilem sms mě došla peníze mě odečetli ale floreny nemám ani po restartován í a odhlášení chtěla jsem si koupit levný kombajn a díky temu to ani nestihnu
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nada1968,
    jak už ti psala kolegyně na stejný dotaz ( dokonce v tom samém vláknu) měla jsi kontaktovat herní podporu. Udělala jsi to? Je zbytečné psát ten samý dotaz, protože i já tě odkáži právě na herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu (na to zelené můžeš kliknout a odkáže tě to na návod ohledně herní podpory).
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    co se dějě? není možné se přihlásit na farmu, hlásí mi to
    504 Gateway Time-out

    The server didn't respond in time.
     
    elbedna tohle ocenil(a).
  12. Ahoj evoku57
    děkujeme za zprávu, problém je nahlášen, čekáme na prověření a další informace.
    Přeji hezký den
    **********************
    EDIT: podle informací je již možno se do hry přihlásit.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/9/17
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    díky :)
     
  14. evoku57
    není zač, rádo se stalo :)
     
  15. Werbra56

    Werbra56 Pisálek fóra

    Dobrý den.
    Nevím kam mám napsat dotaz, tak že se předem omlouvám. Prosím kdo mě poradí. V družstvu jsem pracně otevřela Baha zvěřinec 1. Bohužel ho ale nikde nemůžu najít. Poradí mě někdo kde hledat ? Předem děkuji :)
     
  16. Ahoj Werbra56
    splněním úkolu v Družstvu nezískáš budovou Skladiště (Arboretum, Zvěřinec či Výrobnu) ale pouze plány na jeho rozšíření.
    BAHA Zvěřinec si musíš aktivovat ve Starověkém opičím chrámu v 7. místnosti, nebo si ho koupit ve Farmářském obchodě za herní měnu (Floreny)
    Podrobný popis ve FAQ - (klikni)-> Skladiště
     
  17. Werbra56

    Werbra56 Pisálek fóra

    Aha, tak moc děkuji :)
     
  18. Werbra56
    není zač, rádo se stalo :)
     
  19. il.ja

    il.ja Pilný autor

    Chtěla bych se prosím zeptat proč nejde udělat stonek když máme jenom kombajn vliv má secí stroj,chovatel nebo stavitel děkuji za odpověd
     
  20. Klárka76

    Klárka76 Zelenáč fóra

    • Obcházení banu, pezt
    co musíme mít odemčené abychom měly sloní úkoly
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.