Určeno k archivaci 9/2017 Dotazy nováčků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. satelit

    satelit Hvězda fóra

    vilm4 - musíš tuleně koupit v obchodě za krejcary.

    [​IMG]
     
    vilm4, Skali a DANKA722 tohle ocenili.
  2. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Děkuji satelit,jsem to ale trubka.
     
    satelit tohle ocenil(a).
  3. vecernicek06

    vecernicek06 Pisálek fóra

    Dobrý den,můžete mi někdo poradit kde najdu seznam lv na farmě.Děkuji za odpověd.
     
  4. Ahoj vecernicek06
    přehled levelů najdeš - FAQ - (klikni)-> Levely Farma
    Přeji prima farmaření.
     
  5. vecernicek06

    vecernicek06 Pisálek fóra

    Mám ještě jeden dotaz,podle ID jsem se našel na trhu AC,ale procházel jsem dál kolik je trhů a našel jsem se i na trhu AT,co stím.Děkuji za odpověd.
     
  6. Ahoj vecernicek06
    nejjednodušší by asi bylo použít níže uvedený link, do editačního pole zadej ID své farmy a kliknutí se ti ukáží dvě velká písmena - to je tvůj trh - tento údaj je směrodatný. (klikni)-> TRH
    Mohlo dojít k chybnému zápisu (zmiňovaný trh AT) můžeš požádat správce vlákna o prověření.
     
  7. vecernicek06

    vecernicek06 Pisálek fóra

    JÁ děkuji ti za odpověd,stále mi to podle ID píše že jsem na trhu AC,co tedy znamená že jsem i na tom druhém trhu (AT),přece nemohou být dva stejné nick.
     
  8. vecernicek06
    :) jak jsem psala výše - zápis ve vlákně "Trh, kde kdo jsme" se nechávají hráči zapsat a mohlo dojít k chybnému zápisu - důležitý je údaj z linku, který jsem ti dala.
     
  9. vecernicek06

    vecernicek06 Pisálek fóra

    Můžeš mi prosím ještě poradit kde se mám nechat na trh zapsat a ten chybný smazat.Děkuji
     
  10. Ahoj vecernicek06
    vlákno (klikni)-> "Trh, kde kdo jsme" má svého správce - (Lucye632) a ta na tvou žádost a po ověření provede změnu nápisu.
     
  11. .[Mišule].

    .[Mišule]. Pisálek fóra

    Ahoj, mám dotaz. Existuje ještě ta akce obchoduj a daruj, nebo jak se to kdysi jmenovalo? Nebyla jsem tu přes dva roky a chybí mi spousta zvířat a stromů, tak že by šli nějaké stáje a stromy třeba získat :). :)
     
    Naposledy upraveno: 14/9/17
  12. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Ahoj. Splnila jsem úkol "Výrobna". Teď ale nevím, co dál, abych ji mohla postavit na plochu. Už jsem stavěla domeček pro stáje, ale nějak jsem zapomněla.
     
  13. Ahoj coneznam
    splněním úkolu "Výrobna" nezískáš budovu, ale jen stavební plány na rozšíření.
    Skladiště-Výrobna se dá buď koupit ve Farmářském obchodě za herní měnu, nebo získat za hvězdičky na Stromě moudrosti (pro farmu) a nebo aktivovat ve Starověkém opičím chrámu za Zlaté banány (Výrobna pro Baha)
    Popis ve FAQ - Skladiště
     
  14. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ahoj v družstvu jsem splnila ukol a měla jsem dostat květinový věnec nemužu ho najit kdepak ho najdu?
     
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pavca67 - květinový věnec je meziprodukt květináře v 5. stupni. Budeš ho potřebovat na výrobu dalších věnců. Květinář 5 st

    Přeji prima hru
     
    pavca67 tohle ocenil(a).
  16. -Maartinkaa-

    -Maartinkaa- Zelenáč fóra

    Ahoj, chci se zeptat, bude ještě možnost získat trezor a mloka skvrnitého? Nějak mi utekl express i poté sem si ho nevšimla v odměně za akci, a tak mi tyto výběhy chybí a ráda bych je ještě získala. Momentálně se mi také na farmě neukazuje počet florenů, krejcarů, banánů, zkrátka všeho, co je v horní liště, takže vůbec netuším zda se mi připočítala sklizeň.
    Děkuji za odpověď :)
     
    Naposledy upraveno: 19/9/17
  17. Ahoj -Maartinkaa-
    zda bude možnost získat Továrnu na trezory a Obydlí pro mloky skvrnité bohužel momentálně není známo. Pokud tato možnost nastane a Realizační tým hry jej umožní získat, dozví se to hráči zde na fóru.
    Existuje šance získat tyto položky při akci Obchoduj a daruj.
    Přeji prima farmaření

    EDIT: je pravděpodobné, že jsi si horní lištu "schovala" pomocí šipky viz obrázek
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/9/17
  18. Janajabl

    Janajabl Zelenáč fóra

    Dobrý Den.Nemůžu se přihlásit na druhé pole Bahama ostrova.Od neděle mi to nejde, Všechna pole jdou ,jen to jedno ne. Děkuji za odpověď.
     
  19. Ahoj Janajabl
    škoda, že jsi neuvedla na kterou plochu se nemůžeš dostat. Nicméně, vyzkoušej prosím hru spustit v jiném prohlížeči, než ve kterém běžně hraješ - (můžeš zkusit Google Chrome, Operu, FireFox, připadně My Internet Browser) změna prohlížeče by měla pomoci.
    Také by bylo vhodné udělat (klikni)-> "Vše pro bezproblémový chod hry" a vyčistit date FP přes (klikni)-> webové rozhraní.
    Jestliže ani jeden krok nepovede k nápravě, obrať se prosím na kolegy do sekce "Technické a platební dotazy"
    Je vhodné uvést, jaký používáš operační systém, který prohlížeč a případně, jaké kroky jsi již pro nápravu provedla.
    Přeji brzké vyřešení problému.
    EDIT - plochy na Bahamaramě (Ostrov pokladů; Křišťálové vodopády i Pláž se otevírají postupně, buď aktivací ve Starověkém opičím chrámu, plněním úkolů; či za Farmářské mince)
    Podrobný popis ploch na Bahamaramě ve FAQ - Bahamarama
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  20. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Mám dotaz-ve ktrém chlívku se chová hnědá slepice. Nemohu to najít. Stačí mi to zítra. Díky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.