Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jardaPov, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. muri1970

    muri1970 Pisálek fóra

    Dobrý den. Mám problém. Hraji zde dvě hry. Mám jednu mailovou adresu. Včera jsem si provedla úhradu v bance a přišly mi floreny na jinou farmu než měly. Dnes jsem zopakovala platbu. Je možné,. aby mi byly floreny správně převedeny z jedné farmy na druhou? Omlouvám se, že píši tady, ale nevím kam to zařadit. muri1970
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj muri1970

    Hlavní problém je v tom že porušuješ VOP tím že máš 2 farmy na jeden email. Proto se nemůžeš divit, že ti floreny přijdou na jinou farmu než jsi si je objednala. Doporučil bych jednu z farem převést na jiný email.
    Odpověď na základní otázku zní: nelze převádět floreny na jiné herní účty.

    Hezkou hru přeje pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. muri1970

    muri1970 Pisálek fóra

    To se omlouvám. Už jsem vícekrát takhle kupovala floreny a všechno bylo v pořádku. Doufám, že floreny které jsem objednávala nyní příjdou správně. Jsem v důchodu a nemohu si dovolit stále kupovat floreny. muri 1970
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    muri1970

    To můžeš jen doufat, hlavně bych doporučil u jedné změnit email to je nejdůležitější.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. muri1970

    muri1970 Pisálek fóra

    děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ahoj, neviem, či píšem správne, ale chcem sa spýtať, ako zvýšiť cenu hnojiva na trhu? ukazuje max 30 grajciarov a cez akcie býva aj 400. ako je to možné, od čoho to závisí, keď teraz na trhu nie je žiadne hnojivo a napriek tomu keby som chcela predať, dostanem minimum , vďaka za radu :p
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj minnie30

    Trh je dynamický a jeho zvyšování a snižování závisí na poptávce a nabídce, cena se nyní bude zvedat podle množství nabídek. Nijak uměle zvýšit nejde.

    Hezkou hru přeje pezt
     
    terkacheerka, vilm4 a minnie30 tohle ocenili.
  8. sgra1972

    sgra1972 Pisálek fóra

    Ahoj.
    Chci se zeptat na ceny na trhu. Všimla jsem si, že prodávající nejsou seřazeny dle cen za s sebou. Našla jsem na druhé, třetí straně v nabídce prodeje ceny za zvířata daleko levnější, než je nabízený první.
    Usuzuji tedy, že si lze zaplatit 1. místo v prodeji na trhu?
    Nebo jde o nějakou chybu?
    díky za odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sgra1972

    Nejedná se o žádnou chybu a ani si nelze zaplatit 1. místo v prodeji trhu.
    Jiné řazení máš zřejmě z důvodu změny řazení v jednotlivých položkách a to podle počtu kusů, podle ceny za kus nebo podle celkové ceny
    [​IMG]

    Stačí si tedy pomocí označených šipek vybrat řazení jaké ti vyhovuje

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    • Toto téma slouží k zodpovídání dotazů, prosím dodržuj rozdělení fóra, děkuji.
    Já kdybych byl už v důchodu a ke všemu měl ten náš českej důchod, tak bych prachy nerval do florenů :D Když jsem v důchodu tak mám spoustu času, tak si můžu poklikat, neulehčovat si a peníze rvát na užitečnější věci. Je to smutný :D Já jdu do důchodu za 50 let a doufám, že ještě budu mít nějakej rozum :D abych neutrácel za blbosti :D
     
  11. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj LOKETINOV
    respektuj prosím rozdělení fóra, toto není debatní sekce. Toto vlákno slouží k pokládání dotazů a odpovědím na ně a v tvém příspěvku ani jedno nevidím, hodnotím ho tedy jako off-topic.
    Díky za pochopení a přeji příjemnou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ahoj kdy se stanu mentorem už na to čekám 3roky

    AgathaCh nejde požádat znovu :cry:
     
    Naposledy upraveno: 25/8/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj pavca67
    tuto otázku ti bohužel nedokážeme zodpovědět, mentory vybírá systém/RT podle neveřejných kritérii (šuškalo se o tom, že záleží na levelu a aktivitě daného hráče ve všech oblastech hry - např. i ve farmářském domě, ale nic není oficiální).
    Pokud na to čekáš už tři roky, tak se jen prosím ujisti, že tvá přihláška je stále platná, před necelým rokem systém zrušil všechny přihlášky a bylo třeba požádat znovu.
    Přeji hodně štěstí a příjemnou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. 111mazlicek

    111mazlicek Pisálek fóra

    ahojky lidičky mužu se zeptat když mám spoustu zvířátek co sem si vytočila na kole štěstí jak to mužu posílat přátelum nikam se mi to nevejde mám třeba 10krát výrobna vajec atd. nebo to budu moc dát jinam jiné pole nemám děkuji za odpověd předem iveta
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    111mazlicek počkej si na akci expres vláček nebo na obchoduj a daruj
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Hezké odpoledne,
    jeden dotaz, prosím, už několik dní se mi pravidelně kolem 15:30 automaticky odhlašuje farma, dnes jsem před chvílí dopsala na vlákno důchodců, odeslala a bylo mi sděleno, že jsem odhlášená, přitom jsem byla aktivní, proč?
    Moc dík
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Mám ten samý problém, teď mně to počtvrté samo vykoplo ze hry. Děje se něco?
    EDIT: Děkuji !
     
    Naposledy upraveno: 25/8/16
    rarasek1999 a vilm4 tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 111mazlicek

    Stáje a výrobny, které máš v inventáři myslím nijak nepřekáží a inventář je nekonečný. Pokud by jsi přesto měla pocit, že ti překážejí tak je můžeš prodat popřípadě vyměnit v akci Obchoduj a Daruj.


    Ahoj Viky007 a tydýtková

    Přihlásil jsem se sice na farmu až před chvílí, ale včera se mi nestalo že by mě to odhlásilo z farmy. Ale v úterý proběhly opravy a všechny přihlášené farmy to odhlásilo.
    Odhlašování má tedy možnou příčinu v tomto, popřípadě nestabilním internetovým připojením.

    EDIT: Bohužel v době kdy jsem tu nebyl, tak jsem nyní dostal informaci, že docházelo k samoodhlašování, ihned po zjištění problému byl spuštěn hotfix, který tento problém odstranil, teď už by mělo být vše v pořádku

    Hezkou hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 25/8/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. 111mazlicek

    111mazlicek Pisálek fóra

    děkuji za odpověd
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. gepko

    gepko Rádoby autor

    Ahoj, mám dotaz ohledně darování dárků mimo dobu akci "darování a obchodování". Do toho oddělení jsem se díval, ale odpověď jsem nenašel. Dotazuji se : zda je možné poslat dárek - například stáj nebo strom nebo hnojivo mimo zmíněnou akci. Dostávám totiž občas superkrmivo nebo hnojivo, dokonce i koňkou stáj, ale oplatit nevím jak. Může mi někdo srozumitelně říci jak to udělat. Děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.