Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jardaPov, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pindruše49

    Nějak nechápu tvůj příspěvek v tomto vlákně, které je určeno k dotazům, pokud se chceš pochlubit svým fotoalbem tak jsou k tomu vhodnější vlákna např. Debata o všem možném

    Hezkou hru přeje pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. vlasta.123

    vlasta.123 Pisálek fóra

    Dobrý den,proč mi nevypadávají vrtačky při sklizni skladišť?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vlasta.123

    Jak už to bylo všude na fóru několikrát zmiňováno, tak vrtačky jsou velmi vzácné nářadí, které vypadává pouze při sklizni skladišť
    Je tedy třeba být trpělivý a časem vrtačky budou

    Hezkou hru přeje pezt
     
    vilm4 a danda-vnovis tohle ocenili.
  4. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Ahojky,
    Taky mám jeden dotaz.Chtěla jsem si dát okolo celé farmy plot,ale někde dát nejde jen za první políčko od kraje. Je to tak všude nebo dělám něco blbě ?
     
    Naposledy upraveno: 22/8/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ekanagi

    Nejedná se o chybu, ale o vlastnost, na určité místa u okrajů, ploty umístit nejdou.

    Hezkou hru přeje pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Škoda tak tu úrodu těma dírama sežerou divočáci :-(
    dík za odpověď.
     
    vilm4 a Xenie6161 tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    ahojky chtěla bych se zeptat jak se dostanu do diskuze na novou akci,nikdy problém nebyl a nyní to nemohu rozkliknout.Díky za radu a odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    Děkuji a už to jde
     
    vilm4 a pezt tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. fijona

    fijona Zelenáč fóra

    myvali se nenasli ale nekdo mi asi uspesne vykjrada farmu pred 2dny panacek a dnes kotec jezevce coz me moc mrzi ,,,mela jsem jednoho nevim jak je to mozne ,farmu hraji dlouho a byla jsem spokojena a ted neustale potize a pritom me heslo nikdo nezna ,,,prosim co mam delat,neumim moc pracovat na foru tak nevim kdo by mi pomohl tyhle ztraty vyresit moc dekuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fijona

    Pokud dochází k nějakým nevysvětlitelným ztrátám, tak prvně je důležité změnit heslo v emailu který máš spojený s tímto herním účtem, poté změnit heslo k hernímu účtu, návod nazměnu hesla k hernímu účtu >zde< a potom se obrátit na herní podporu na prověření Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeje pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Mám dotaz-jak dlouho můžu nechat nasázené např. begonie než se mi přemění na plevel?Doufám,že se ptám v správné sekci.Děkuji.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj eli2006

    Plodiny na obyčejných polích se zaplevelí po 24 hod. po dozrání plodiny. Pokud je plodina zaseta na pohopolích tak se zaplevelí po 48 hod. po dozrání plodiny. Pokud ti běží mód dovolené nebo máš předplacené prémium tak se pole v době účinnosti nezaplevelí vůbec.

    Hezkou hru přeje pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. atriadk

    atriadk Rádoby autor

    ahojte chcem sa opytat ako ziskam podpis dakujem peknu hru
     
    vilm4 a bill tohle ocenili.
  17. fijona

    fijona Zelenáč fóra

    dekuji za odpoved
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj atriadk

    O podpis můžeš požádat někoho kdo takovéto podpisy tvoří,v tomto vlákně Umělecký koutek, popřípadě pokud ho umíš můžeš vytvořit sám návod na vložení podpisu >zde<

    fijona

    Není zač, přeji brzké vyřešení
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. eliskap123

    eliskap123 Zelenáč fóra

    prosím o radu, nevím jestli jsem správně na tomto fóru, ale koupila jsem si tablet s androidem a nejde mi hrát farmerama, poradí mi někdo jak na to. děkuji Eliska
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj eliskap123

    Jelikož jsem tu já tak ti odpovím zde, příště podobné dotazy směřuj do vlákna Technické a platební dotazy
    Systém android v běžných prohlížečích již nepodporuje flash player který potřebný k hraní farmy. Ale jsou prohlížeče, které mají v sobě implementován flash player, tak si musíš stáhnout právě takový.
    Navštívíš tedy Obchod play a vyhledáš Photon Flash Player & Browser nebo Puffin Web Browser Free
    Vše o spuštění farmeramy na androidu najdeš v tomto vlákně Jak spustit hru na OS Android

    Hezkou hru přeje pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.