Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem JRD-Blanka, 3/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj duchodce11
    pokud jsi si jistý, že jsi si omylem nepořídil dvakrát tu samou dekoraci - tedy žongléra se sekyrami - a koupil jsi si dekoraci "Kovář" a ta ti nebyla připsána, tak potom budeš muset kontaktovat herní podporu.
    (klikni)-> "Jak kontaktovat herní podporu?"
    Přeji hodně štěstí.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/5/16
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Vážení,mám problém a nevím si rady----chci šlechtit třeba 3xosli ale jdou vložit jen jednou ,plusko u toho je šedé neaktivní,co stím děkuji za pomoc tak už to vím ,casey mi pomohl děkuji
     
    Naposledy upraveno: 19/5/16
  3. Ahoj mituli
    funkce "opakovat" vybraná zvířata do chovu je přístupná jen u "Pomocníka při chovu". Prosím zkontroluj si, zda máš tohoto pomocníka aktivního. Případně zkus hru spustit v jiném prohlížeči.
    [​IMG]
     
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    milá*JÁ*děkuji,ale jak je již uvedeno ,bylo mi pomoženo ,přesto díky
     
  5. tonys*

    tonys* Vycházející hvězda fóra

    ahoj všichni,, chtěla bych vědět proč jsem byla 2x během půl hodiny odhlášena , kdo mě odhlašuje? anebo se něco děje??
     
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Taky mě to skoplo.Asi se něco děje.
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys* a karbar

    Dochází k opravám a updatům hry, proto je možné, že někteří hráči mohou být z farmy odhlášeni.

    Hezkou hru přeji
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  8. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, nepřipisují se mi krejcary, někdy i hvězdičky a nevím, jak to ostatní. Nedá se to uhlídat a věčně všechno přepočítávat se mi nechce. Asi s tím nepůjde nic dělat ??? Děkuji za odpověď
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  9. Ahoj Lidus61
    pokud jsi si jistá, že jsi nikomu nesdělila přihlašovací údaje k tvému hernímu účtu (k farmě) a máš pochybnosti zda vše funguje tak jak má, budeš se muset obrátit na herní podporu, aby zjistili, co se na tvém herní účtu děje.
    klikni-> "Jak kontaktovat herní podporu"
    Přeji hodně štěstí
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Mám v zásobě Punkovou misi II. upgrade ( se žlutou šipkou) ale nemám bez šipky tedy základ. tudíž ji nemůžu dát na Baha do parku( do parku na Farmě nejde je škrtnutá) , složit , rozložit a uložit do stonku a úkol Kukaččí tajemství mám v družstvu hotový. Zbývá mi dokončit Kukaččí mláďata a získat dekoraci Kukaččí máma, ale to s tím snad nesouvisí. Bahenní koupel a Kukaččí vejce šly obě složit a umístit do parku. Tak nevím jestli se v tom ztrácím nebo kde je chyba? Poradíte mi někdo? Díky
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008

    Jsou tu 2 možnosti, pokud základ nemáš nikde na bahamaramě nebo už se nejedná o složenou dekoraci (vyzkoušet jestli jde vložit do řádku) tak je možné, že ji máš např. umístěnou v nebi kde byla potřeba dekorace rozměru 2x1, nebo, což by zřejmě byla horší varianta, že jsi vyměnila při akci OaD.

    Hezkou hru přeji
     
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    petz
    Díky, kdysi dávno jsem ji šupla do jiného řádku......a už je na svém místě.
     
    Šenuár a pezt tohle ocenili.
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008

    Není zač, hlavně že se našla;)
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  14. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    • Prosím nepiš dva a více příspěvku pod sebou, používej tlačítko Upravit, děkuji. pezt
    Ahoj.Podařilo se ti zjistit jak používat OSTRV POKLADŮ???Já jsem se to nikde nedočetla.Díky za odpověd.

    Ví někdo co dělat na Ostrově pokladů???
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/5/16
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj drahulína

    Na Ostrově pokladů se dají umístit pouze dekorace, je to vlastně obdoba parku na farmě. Vše o Ostrově pokladů se dozvíš v tomto vlákně Ostrov pokladů

    Hezkou hru přeji
     
  16. jitule

    jitule Pisálek fóra

    Ahoj prosim o radu co plodi strom clausena? Diky jitule
     
  17. Ahoj jitule
    strom clausena se pěstuje na Baha, je z Tajemných sazenic a jeho plod je clausena-plod (takto je označen na trhu)
    Popis ve FAQ (klikni)-> Clausena - strom
     
  18. Pavla

    Pavla Pisálek fóra

    Ahoj tady na foru, jsem na farmě nová a chtěla bych kočičku .Jenže nevím kde ji koupit. Myš jsem našla ,ale kočka tam není.Kdo mi poradí a děkuji 29ajka58
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Pavla

    Obydlí pro kočky se dalo získat pouze z Podivuhodných výběhů. Možnost získat tento výběh je ještě možnost při akci Obchodovat a Darovat, v tuto chvíli ovšem nevíme kdy tato akce bude.

    Hezkou hru přeji
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  20. Pavla

    Pavla Pisálek fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš děkuji, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    Moc děkuji.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/5/16
    Šenuár tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.