Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem JRD-Blanka, 3/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Viky007
    rádo se stalo.
     
  2. smakoun

    smakoun Pisálek fóra

    ahoj ziskala sem volieru pro papoušky a nejde mě udělat krmivo poradi mi někdo děkuji
     
  3. Ahoj smakoun
    možnost chovat na BAHA papoušky musíš aktivovat ve Starověkém opičím chrámu - 2. místnost. Po aktivaci za Zlaté banány restartuj hru a zkontroluj si, zda máš potřebné plodiny, které jsou pro mletí papouščího krmiva potřeba.
    Popis - (klikni)-> voliéra pro papoušky

    Hodně štěstí
     
  4. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Včera jsem si chtěla koupit na BAHA-TS tak jsem koupila floreny, ty se sice připsaly ale na jinou fa.Asi 5min. jsem čekala a nic.Pak jsem přešla na druhou fa a byly připsané tam.Jak je to možné?Určitě jsem byla na této fa.Předtím se mi to nestalo.
     
  5. smakoun

    smakoun Pisálek fóra

    Děkuji za radu
     
  6. smakoun
    rádo se stalo :)
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  7. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Nevie niekto kedy sa bude predávať turbo mlyn a ako často sa predáva? Tento mesiac sa určite nepredával alebo sa mýlim? Práve mi vypršal a teraz mi melia krmivo zasa tak dlho, že kým to zomelie zvieratá od hladu utečú k lepším chovateľom.
     
    Viky007 tohle ocenil(a).
  8. Ahoj Drevulka
    jako první pomoc (aby tedy zvířátka nepošla hlady) doporučuji zakoupit krmivo na trhu.
    akce na Mlynářské předplatné je vcelku pravidelná a naposledy bylo možné si Mlynářské předplatné pořídit 8.4. 10:00 hod. do 9.4. 11:00 hod.
    Pro informace o miniakcích prosím sleduj vlákno "Akce" zde na fóru.
    Hezký den
     
  9. milada34

    milada34 Zelenáč fóra

    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    Dobrý den, mám dotaz. Jak se jmenuje farmářský úkol, kde je v jednotlivých úrovních úkolu dodávají nejvýše vyšlechtěná zvířata (kráva, kůň, ryba,...) děkuji
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  11. Jeskynka76

    Jeskynka76 Zelenáč fóra

    • Zde není diskuse, pezt
    Dobrý den,to je sice pravda,ale člověka nebaví pořád odstranovat chlévy a stromy,aby mohl mít více polí a něco si zasadit a pak opět je odstranit a složitě hledat chlévy a stromy. Opravdu je při hře mnoho chlévů a mnoho stromů,kdyby třeba byli alespon kolonky oblíbené na chlévy a stromy,že by to člověk nemusel tak pracně hledat co tam měl,co potřebuje něco jako mezi sklad.
     
  12. milada34

    milada34 Zelenáč fóra

    Ano, děkuji
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jeskynka76

    Jak psala kolegyně je to o strategii každého hráče co bude pěstovat popřípadě chovat nebo jak to zkombinuje.
    A určitě tu není diskuse, zde se pokládají dotazy týkající se hry.


    milada34

    Není zač
     
  14. vendelinar

    vendelinar Pisálek fóra

    Chtěla bych se zeptat kdy byl naposledy mlýn ke koupení. Měla jsem potíže s internetem a mezi tím mi mlýn skončil. Je možné mýn koupit za floreny? Děkuji
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vendelinar

    Poslední mini akce Předplatné turbo mlýna bylo 8.4. - 9.4. (Turbo mlýn (8.4. - 9.4.)), kdy bude další tato mini akce v tuto chvíli nevíme, ale doporučuji sledovat sekci Akce, tam se vše včas dozvíš

    Hezkou hru přeji
     
  16. vendelinar

    vendelinar Pisálek fóra

    Děkuji, jsem ráda že nebudu čekat celý měsíc na další akci. i pár dnů je pro mě hrozně dlouhých.
     
  17. danilax

    danilax Zelenáč fóra

    Dobrý den mám dotaz kde seženu bikiny?
     
  18. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj danilax :)
    Bikiny patria k Bahamarama dielniam. Konkrétne opíc. Možnosti sú takéto:
    • Zakúpiť na trhu (ešte treba aktivovať sochu opice, aby sa otvorili opice a aj dielňa Bikín)
    • Postavať dielňu (treba materiál na stavbu a k produkcií k nej opičie krmivo a aj opice)
     
  19. duchodce11

    duchodce11 Zelenáč fóra

    Dobrý den, hrál jsem soutěž Vikingská akce. Dostal jsem se až ke koupi stonku a k němu jsem si dokoupil v této soutěži díky hodům sekerou všechny tři postavičky na stonek. Jenže se stala chyba a mě místo "Kováře" bylo posláno dvakrát "Žonglér se sekerami".Tudíž mi tam "Kovář" kterého jsem měl dostat na stonku chybí. Není v inventáři. Místo něj tam mám žongléra.A na stonku ho už mám.V inventáři ho mám jaksi na víc. Co mám teď dělat.Děkuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.