Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem JRD-Blanka, 3/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hadička98

    hadička98 Pisálek fóra

    Proč jste změnili tabulku s výběrem rostlin k sázení, proč se mám pracně proklikávat až na konec tabulky, když v té původní jsem měla rostliny všechny "jako na dlani" a mohla si pohodlně vybrat? Proč děláte všechno pro to, abyste nám znechutili hraní?! To byl zase nápad!
     
    wenda114 tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hadička98

    V nastavení si sama vybereš jaké chceš řazení. Vždy bylo řazení podle levlu a evidentně jsi si to změnila

    [​IMG]

    stačí si tedy opět nastavit řazení dle levlu

    Hezkou hru přeji pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. olgaon1

    olgaon1 Pisálek fóra

    Nic jsem neměnila, alespoň o tom nic nevím, prostě mi najednou naskočila jiná tabulka. Můžete mi tedy poradit, jak mám řazení nastavit? Děkuji
     
    wenda114 a vilm4 tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj olgaon1

    Stačí v secí tabulce změnit řazení, podle kterého chceš plodiny řadit, zvol tedy podle levelu a budeš to mít jako to bývalo doposud
    Pokud se ti náhodou stalo že máš secí tabulku jen v jednom řádku tak stačí kliknout na tuto šipku
    [​IMG]
    Samozřejmě jen hádám jak se ti změnila tabulka, když přesně nepopíšeš problém, já na tvou farmu nevidím.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Ahoj, od včerejška se to nestává náhodou, ale po každém novém přihlášení, že mám secí tabulku schovanou jen v jednom řádku, byla jsem zvyklá, že když jsem na kombajnu klikla na sázení, otevřela se tabulka celá, teď ji musím rozbalovat :-(
    je to nová úprava ve hře (zase klik navíc) nebo je to chyba a bude to opravené ?

    a ještě jeden dotaz, většinou používám produkty pomocí levé lišty, symbol vázičky - spotřební zboží, ale nemohu tam nikde najít produkt alchymisty Ampule růstu, to se musím buď proklikat ve stodole na samý konec lišty, nebo jít přímo k alchymistovi, tak by mě zajímalo, jestli bude tenhle produkt zařazen mezi ostatní, nebo bude tvořit i nadále výjimku ?
     
  6. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Zdravím. Musím zde podpořit problém se secí tabulkou. Už asi dva dny se mi taky vždy otevře jen první řádek a musím ji šipkou vpravo dole rozbalit. Při dalším přihlášení do hry je to znovu.
     
    Koulička1 tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hel.cak a myrda

    Jestli se jedná o chybu se secí tabulkou právě prověřujeme, nepíšete jestli používáte secí stroj a nebo sázíte pomocí rychlosetby.
    Po zvětšení tabulky v ručním režimu a i v režimu kombajnu se mi již tabulka s jednořádkovou secí tabulkou neobjevila, můžete vyzkoušet.

    hel.cak
    Problém s řemeslným produktem Ampule růstu, který chybí v inventáři ve spotřebním zbožím předám k prověření.

    Hezkou hru přeje pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Děkuji za odpověď :)

    PS
    Tak jsem zrovna po nákupu fl. restartovala hru a opět jsem měla secí tabulku skrytou do jednoho řádku :-(( a používám kombajn
     
    Naposledy upraveno: 20/8/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. myrda

    myrda Perspektivní autor

    U mne též po znovuotevření hry vyzkoušeno a zůstává jen první řádek. Používám kombajn.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. olgaon

    olgaon Pisálek fóra

    Děkuji za radu i váš čas, už je vše v pořádku, na toto jsem prostě antitalent. Hezkou hru všem.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hel.cak a myrda

    Ještě bych doporučil udělat údržbu prohlížeče a popřípadě celého PC, je možné že flash player má načtené nějaké špatné informace a tím vzniká problém. Jak na to, najdete v tomto vlákně, Vše pro bezproblémový chod hry
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Zdravím, aj ja mám tento problém. Pri kombajne len prvý riadok. Je treba potiahnuť šípkou. Doteraz to nebolo...
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj LubicaKrakova

    Udělalo mi to pouze jednou a po provedení údržby asi deset restartů a tabulka se mi objevuje tak jak ji mám nastavenou před opuštěním hry a to stejné i na dvou testovacích farmách.
    Vše pro bezproblémový chod hry

    Hezkou hru přeje pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    urobila som to všetko ešte pred tým, ako som písala, ale nemám problém -idem cez šípku a natiahnem to - len som musela na to prísť...
     
    danda-vnovis a vilm4 tohle ocenili.
  15. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Po vymazání paměti flash playeru to už maká správně, takže chyba byla tentokrát u mne. Díky za konzultaci.
    =
    Tak při dalším otevření tabulky opět jen první řádek.
     
  16. Radioaktivni

    Radioaktivni Pisálek fóra

    nevím kam jinám bych to napsal,nejde mi vyhodit neaktivní soused,nemám u něj 3a4 ikonu a nikde sem se nedočet proč,co mám dělat?
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Radioaktivni

    Nejprve ti napíšu , že dotazy se pokládají zde nebo v dotazech pro nováčky, přesunul jsem tedy tvůj dotaz zde.
    K tvému dotazu...to, že ti chybí ikona 3-4 je z důvodu, že to je kuře, buď tvé nebo tvého mentora.Ať už je to tvé kuře , nebo tvého mentora, do sousedů se ti nepočítá, tudíž ho ani vyhodit nejde, proto tam nevidíš ani ikonu popelnice.

    Hezkou hru přeje pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    přidávám se k těm, komu se opakovaně otevírá tabulka pro setí plodin jen v jednom řádku poslední dva dny (používám kombajn) ... PC čistím denně podle návodu, takže v tom chyba není ... pokuím se to vysledovat, ale myslím, že se to objevuje po odhlášení a novém přihlášení
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  19. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Ano, i u mne vždycky po novém přihlášení jen jeden řádek. Potom, po dobu přihlášení zůstává tabulka celá, ale po odhlášení a novém přihlášení znovu jen jeden řádek.
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, předala sem vás všechny, co jste zde napsali, na prověření.

    danda
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.