Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem JRD-Blanka, 3/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Nevím jestli jsem něco nenačetla v offi.........koukla jsem do mlýna na baha a je tam možnost vyrábět krmivo pro mravenčníky, pandy červené, plameňáky a tygry ( ten si chudák pošmákne - kakao a čili). Nicméně ke koupi tyto stáje nejsou a nejsou v nabídce ani škrtnutý, jako je to s ostatními chlívky, když je nemám aktivované u opic v chrámu. To je nějaká novinka do budoucna? zatím jsem dala vyrábět krmivo. Jestli to jsou možné Tajemné chlívky tuším na pátek, tak výroba krmiva byla předčasná, stejně je nebudu mít hned. Díky


    pajda 361 Díky, já si myslela, že to asi tak nějak bude.....jen doufám, že to nebude za ZB........to bych měla na hodně dlouho, ještě nemám otevřený stromy z poslední várky novinek.
     
    Naposledy upraveno: 4/5/16
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Katule008,

    informace k tomu najdeš v tématu: Aktuální problémy ve hře. Jde o hlášenou chybu, která se nebude napravovat, protože prvky jsou v pátek do hry.
     
  3. samec
    není zač, rádo se stalo
     
  4. jajamak

    jajamak Pisálek fóra

    :) ahojky nevíte proč na trhu nejde prodat ledvinovník západní? Nikde jsem to ve foru nenašla - děkuji za odpověď :)
     
  5. Ahoj jajamak
    ledvinovník západní
    je strom. Prodávají se jeho plody - kešú oříšky a ty rozhodně prodat jdou. Popis ve FAQ (klikni)-> ledvinovník západní

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/16
  6. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, prosím, jak je možné získat výběh pro plameňáky, krmivo mám. Děkuji
     
  7. Ahoj Lidus61
    možnost mlít krmiva pro nová zvířata na BAHA je chyba, která se opravovat nebude. Zvířata budou do hry teprve zavedena. O způsobu a možnosti získat nová zvířata se dozvíš zde na fóru v oficiálním oznámení. Prosím nahlédni (klikni) -> Aktuální problémy ve hře
    Hezkou hru
     
  8. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Moc děkuji, nemohla jsem to najít. Přeji hezký den:)
     
  9. Lidus61
    rádo se stalo, i tobě hezkou hru
     
  10. vostinka7

    vostinka7 Pisálek fóra

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, v úkolech je dodání - leknín -. Můžu pěstovat lotos, tak bych se chtěla zeptat kde leknín můžu
    získat. V obchodě ho koupit nemůžu a na trhu ho v nabídce také nemám. Jsem 93 level.
    Děkuji za odpověď
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vostinka7

    Lekníny jsou nová plodina, která byla přidána během updatu bahamaramy Nové sochy na ostrově BAHAMARAMA
    Nejprve musíš Lekníny aktivovat v opičím chrámu za 38 zlatých banánů v 10 místnosti, poté budeš moci na trhu kupovat nebo prodávat.

    Hezkou hru přeji
     
    marcipánka74 tohle ocenil(a).
  12. Frantanec

    Frantanec Perspektivní autor

    co je na stonku v radach 18 - 29?
     
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Hezký den, mám otázku - chybí mi na stavbu marmeládovny nějaké stavebniny, přesněji tašky a cihly. Bohužel mi nějak vůbec nepadají, většinou prkna a hřebíky, poslední dny samozřejmě akční. Nevíte prosím, jestli je nějaká plodina, ze které vypadávají raději? Jsem lvl40, výstavní pohár šoupu sem a tam, pěstuju na minipolích, ale z celé obrazovky mi vypadne 1 hřebík a jedno prkno, tudíž úvaha, kde vzít chybějících 200 tašek a 250 cihel, je víc než na místě. Mám ještě nějaké úkoly v družstvu s XL nářadím, kupovat to nechci, tak ta vyskakovátka by mě poměrně zajímala.
     
  14. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Frantanec :)
    Rady 18 - 29 je potrebné aktivovať cez runu v strome Múdrosti. Ak chceš vedieť viac o týchto radoch klikni tu.
    ********************************************************************************
    Ahoj Sovinka :)
    Nie je na sto percent isté, čo ti padne... Jedná z možností je skleník, tam ale musíš čakať 5 hodín, kým sa ti rastlina dopestuje, ale tak či tak tá rastlina môže padnúť do iných výhod (skrátenie pri hnojení, atď), tak ako najlepšiu možnosť by som to nebrala. Skrinka s náradím je celkom dobrý nápad, padne ti tam zo všetkého takmer rovnomerne. Byť tebou beriem skrinku a robím tie úlohy v družstve. Môžeš požiadať aj, aby ti susedia posielali skrinky s náradím, je to tiež jedna z možnosti :)
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
  15. vostinka7

    vostinka7 Pisálek fóra

    Moc děkuji za odpověď.Teda na Bahramu jsem opravdu nepřišla.
    Přeji pěkný den
     
  16. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, v Jackově obchodu se prý dá koupit Netopýří jeskyně,ale já nic koupit nemůžu, protože ikonka Koupit je šedá. Prosím, jak to tedy funguje? Děkuji :)
     
  17. Ahoj Lidus61
    Jackův obchod je dostupný pouze na Strašidelném hřbitově při Děsivé noci.
    Až bude Děsivá noc, ikonka Strašidelného hřbitova se "rozzáří" a budeš moci do Jackova obchodu.
    Netopýří jeskyně (a ostatní položky v Jackově obchodě) se "platí" hrůzostrašnými plodinami. Takže aby sis mohla koupit Netopýří jeskyni musíš mít dostatek požadovaných plodin.
    Popis - Jackův obchod
    popis - Netopýří jeskyně
    Přeji hezkou hru
     
  18. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Dobré poledne a dobrou chuť,
    prosím který strom produkuje maté? Já jsem poprvé a taky naposledy zbourala Baha kvůli akčnímu kvítí, teď to vracím zpátky a tento plod si nevybavuji, ale vím, že strom mám.
    Předem moc děkuji
     
  19. Ahoj Viky007
    maté je plod stromu cesmína paraguayská.
    Ať se daří :D
     
    dunlop4 tohle ocenil(a).
  20. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Moc děkuji, já věděla, že ten strom je na Baha.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.