Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem JRD-Blanka, 3/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj Zorka341
    jde o normální hnůj, tedy o žádné speciální hnojivo (super, či ultrahnojivo)
    Popis akce - (klikni)-> Výprodej
     
  2. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    ahoj, můžu se tady zeptat, jak můžu někomu poslat dárek, když není můj soused? nikde to nemůžu najít... díky
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ivuška08

    Musíš si daného přidat do přátel, pokud jste si psali, nebo mu budeš psát tak na poště u příchozí nebo odchozí zprávy označíš zprávu toho hráče, kterého si chceš přidat a dole se ti rozsvítí zelené pole "přidat mezi přátele", a je to.

    Hezkou hru přeji
     
  4. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    super, díky moc, to s tou poštou jsem nevěděla, znala jsem jen klasickou žádost - "ahoj, ta a ta se chce stát tvým přítelem". díky za radu, jdu pár hodným lidem oplatit jejich ochotu :)
     
    pezt tohle ocenil(a).

  5. Určeno k archivaci
     

  6. Určeno k archivaci
     
  7. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    • Pro debatu o hře využij prosím vlákna k tomu určená. Děkuji *JÁ*
    Zdravím Vás, překvapilo to jen mě? nebo copak se stalo s ekonomikou? ceny všeho vylítly neskutečně vysoko.
    např:
    MJS za 80-100 tis. (dříve 30-50)
    Jarní věnec za 270 tis
    vejce 1400 -1600
    uniklo mi něco?
    díky za názory jak hráčů, tak pokud to je systematicky plánované, tak i moderátrů.

    pěkný den přeji
     
  8. Ahoj Skodule
    obsah tvého dotazu je vhodný spíše do diskuse s hráči, určitě najde své místo ve vlákně "Debata o všem možném"
    Nicméně - ceny na trhu se řídí (tak jako na reálném trhu) nabídkou a poptávkou. A proč rostou ceny? Toť otázka...
    Diskutovat můžeš s ostatními hráči v uvedeném vlákně, třeba se doberete nějakého závěru.
    Přeji hezkou hru
     
  9. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Děkuji za nasměřování a poprosím o smazání tohoto příspěvku.
    Pěkný den
     
  10. 111mazlicek

    111mazlicek Pisálek fóra

    dobré ráno ja mám všechny ale ty strašáky nemám spívající tulipán ,kapitán strašák,kouzelný strašák, pogo strašák, načítací květina, vesela lilie, disko kraska ,vesela lupina to vse mi schází nevíte kde to sehnat
     
  11. Ahoj 111mazlicek
    Dekorace z květinové série a Kapitán Strašák byly z Kola štěstí (v Párty režimu) již odstraněny. Na květinové dekorace byl (klikni)-> výprodej
    Bohužel tyto dekorace se nedaly vyměnit/darovat ani při akci OaD.
    Přeji hezkou hru
     
  12. 111mazlicek

    111mazlicek Pisálek fóra

    ahoj děkuji takže mám smulu
     
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    již třetí den mám místo kina černé plátno...nikde jsem nečetla závadu či problém. Vždy se objeví čekej prosím a po chvilce zčerná plátno a tak zůstane. Co se děje?????Děkuji za odpověď.
     
  14. Ahoj marcelina0007
    bohužel tento případ se mi také objevuje, ale pouze u jednoho typu "reklamy", další (jiné) typy spotů běží normálně.
    Navrhnout ti mohu tyto kroky:
    zkontrolovat aktuálnost Flash Playera a prohlížeče, případně aktualizovat, vyčistit počítač a data FP přes (klikni)-> webové rozhraní, případně zkusit spustit hru v jiném prohlížeči (mě osobně jde kino pouze v Google Chrome). Pokud ani po pečlivé pdržbě PC a změně prohlížeče nedojde k nápravě, obrať se prosím s problémem do vlákna (klikni)-> "Technické a platební dotazy"
    Přeji hodně štěstí
     
  15. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Hezké odpoledne, - dotaz k výrobně
    pořídila jsem si teď druhou ze stromu a nejdou mi do ní vložit upgrady výroben, u té první jsem vkládala základ, ale u zvěřince vložit up. šly?
    Díky za radu
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. vanessa5

    vanessa5 Pisálek fóra

    nevypadávají vrtačky co stím
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. Ahoj vanessa5
    vrtačky patří mezi velmi vzácný typ nářadí. Vrtačky padají pouze a jedině při sklizni skladišť - (Zvěřince, Arboreta a Výrobny) takže jediná rada je, pořídit si maximální možný počet těchto budov (jak na Farmě tak i na Baha) a obrnit se trpělivostí.
    Přeji hezkou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. Crazy.CP.Pirate

    Crazy.CP.Pirate Zelenáč fóra

    Ahoj všichni, chci se vás zeptat jestli jde prodat třeba kurník. děkuji
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Crazy.CP.Pirate

    Jakékoliv předměty ve hře, tedy stromy, chlévy nebo výrobny nejdou běžně prodat. Jednou za čas bývá akce Obchodování a darování, kde můžeš tyto předměty prodat zpět systému nebo můžeš měnit s ostatními hráči.

    Hezkou hru přeji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.