Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem JRD-Blanka, 3/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj .helm.
    zřejmě se šnek zatoulal, předáme dál k prověření.
    Děkujeme za upozornění

    Ahoj Matinnka
    toto vlákno neslouží k diskusi ani prezentaci vlastních názorů či domněnek. Pokud nevíš správnou a úplnou odpověď na hráčův dotaz, jedná se o off topic, psaní mimo téma, které je považováno za přestupek. Doporučuji prostudovat Pravidla fóra, aby ses podobným prohřeškům pro příště vyvarovala.
    Díky za pochopení
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. jaja170963

    jaja170963 Pisálek fóra

    Ďakujem pekne za pomoc.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. jaja170963
    rádo se stalo.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. il.ja

    il.ja Pilný autor

    Prosím neví někdo kdy bude výměna?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Ahoj il.ja
    pokud máš na mysli akci "Obchoduj a daruj" tak bohužel - realizační tým hry Farmerama své plány v předstihu nezveřejňuje. Doporučit ti mohu sledování oficiálních sdělení zde na fóru.
    Přeji hezkou hru.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Zdravim...
    Chtěl bych se zeptat, když získám z akce "ztroskotaná loď "dekorky z akce "světový den oceánů", mám možnost někde získat i řádek, nebo řádek už nikde neseženu a dekorky můžu použít jen v parku a ostatních plochách???
    Děkuji za odpoVěď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. Ahoj matousek08
    pokud jsi nezískal řádek přímo v akci "Světový den oceánů" (tzn, že ho máš v Nebi a je šedivý) tak bohužel samotný řádek se momentálně získat nedá a dekorky do tohoto řádku budeš moci uplatnit jen jako běžné dekorace.
    Přeji hezkou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahoj, nevíte jestli se v Družstvu zobrazují správně úkoly? - v zahájených mám i ty, do kterých jsem nedodala nic.
    http://prntscr.com/bupe48
    [​IMG]

    EDIT: pajdo díky moc, zase pro mně něco nového... tak jak jinak že... nahlídnu a už mám záměr dodávat, takže zahájeno :D
     
    Naposledy upraveno: 19/7/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj tydýtková,

    bohužel se stává, že za zahájené je pokládán i úkol, který jsi si jen prohlédla.
     
    vilm4 a tydýtková tohle ocenili.
  10. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Hezké odpoledne,
    není dostatek hvězdiček, ale zájem mám o manufakturu, jenže ji ve farmářském obchodě nemohu najít, je ještě k mání za floreny?
    Moc dík
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Viky007,

    pokud jsi ji zatím nekoupila, tak ji najdeš mezi v obchodě mezi chlévy, jen prosím hledej Výrobnu ne Manufakturu.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Pajdo, jdu na to díky
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. drdlovi

    drdlovi Zelenáč fóra

    Ahoj, odemkla jsem si výrobnu na stromě moudrosti, ale teď upřímně nevím co s tím. Nikde se mi nic nezobrazilo. Prosím poraďte
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. Ahoj drdlovi
    výrobnu najdeš v inventáři, tam kde jsou normální chlívky - levá lišta, ikona "bedna" > symbol "ovečka". Kdyby tam nebyla, doporučuji restartovat hru a podívat se tam ještě jednou.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. ahoj m2707
    bohužel na tuto otázku nelze odpovědět, pokud se tak někdy v budoucnu stane, dozví se to hráči zde na fóru v oficiálním sdělení.
    Přeji hezkou hru.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. drdlovi

    drdlovi Zelenáč fóra

    Díky :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. drdlovi
    rádo se stalo.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. makyna4303

    makyna4303 Rádoby autor

    Ahoj, mám dotaz ohledně prodeje hnojiva na trhu. Při zadání ceny, kterou jsem zadal podle cen již nabízených se moje cena i když byla nižší než jiného prodejce snížila na určitou hodnotu a za více nebylo možné prodat. V pravidlech o prodeji na trhu jsem toto omezení nenašel. Děkuji za odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj makyna4303,

    bohužel tohle je způsobeno funkčností trhu. Trh funguje dynamicky a proto se ti může stát, že nemůžeš zadat stejnou cenu, jako mohl hráč v předchozích dnech, protože mezitím klesla průměrná cena konkrétního produktu. Jediným možným prostředkem, jak si zajistit možnost zadávat trochu vyšší ceny je aktivace runy Tržní víla.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. Zorka341

    Zorka341 Perspektivní autor

    Ahoj, kdybych si koupila stonek za 65 Kč červenec 2016, kde je mimo jiné bonus 10x hnojivo. Jaké hnojivo dostanu při sklizni tohoto stonku?Je to pro mně důležité vědět, jestli se to hnojivo vyplatí. Děkuji za odpověď
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.