Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem JRD-Blanka, 3/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj kytka1977
    ve hře si lze pořídit "Mód dovolená" tento mód si můžeš buď aktivovat na Stromě moudrosti, nebo koupit ve Farmářském obchodě.
    Podrobné informace ve FAQ - (klikni)-> "Mód dovolená"
    ****************************

    Ahoj ldivacka
    šedé ikony (na trhu) jsou připravené pro nové plody stromů, které budou zavedeny do hry. Takže zatím jsi nic nepropásla. :)

    Přeji hezkou hru
     
    vilm4 a ldivacka tohle ocenili.
  2. evik319

    evik319 Zelenáč fóra

    Prosím kde vezmu vrtačku,psali jste že při sklizni zvěřince,ale z toho nic nepadá.Děkuji za odpověd
     
  3. Ahoj evik319
    vrtačka patří do velmi vzácného nářadí, takže bude třeba hodně trpělivosti k jeho získání.
    Chce-li se seznámit se zkušenostmi hráčů, kteří také čekají na tento typ nářadí nahlédni prosím do tohoto diskusního vlákna - (klikni)-> Zvěřinec
    Přeji hodně štěstí a hezkou hru
     
  4. erudy

    erudy Pisálek fóra

    • Mimo téma - pro debatu použij prosím vlákna k tomu určená. Děkuji *JÁ*
    Ahoj, dnes je už letné kino zatvorené? Škoda, včera pekne šlo chcel som to dať do príslušnej sekcie, ale aj tá už je dva týždne zatvorená. Ostal tam však čierny obdĺžnik no možno to je školské vysvedčenie (dnes sa rozdávalo) možno oznam dnes sa nepremieta kino body došli, alebo v Dnes sa nepremieta - dovolenka, čo kto chce nech si každý vyberie ale teším sa už na zajtra možno to nebude také Čierno-čierne
     
  5. Ahoj erudy
    tvůj příspěvek postrádá dotaz související s hrou. Debatovat a sdělovat své názory a postřehy prosím piš do vláken k tomu určených. Diskuse k (klikni)-> Letnímu kinu je stále otevřená.
    Přeji hezkou hru
     
  6. ferfex70

    ferfex70 Zelenáč fóra

    Díky za odpověď na otázku , kterou jsem nestačila položit. Také jsem hledala a díky vám našla obrázek v malých pomocníčcích
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ferfex70
    Není zač, zřejmě nebudeš jediná kdo bude mít takto zatoulanou dekoraci;)

    Hezkou hru přeji
     
  8. strelec1970

    strelec1970 Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    jden někde koupit korálová houba na děsivý hřbitov. Děkuji
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj strelec1970

    Plodiny které se pěstují na strašidelném hřbitově se nijak koupit nedají, můžeš je pouze pěstovat.

    Hezkou hru přeji
     
  10. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Zdravím.
    Dneska jsem šel do kina a otevřel se mi "úkol".
    [​IMG]
    Dotaz č. 1: Kde systém sebral "nick" nicegocpoemquapqiwi?
    Dotaz č. 2: Nechápu tento úkol, poradil by mi někdo, co s tím?
     
  11. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lubin1234

    Nick nie je potrebný si všímať, je to systém sponzora a ten nemôže mať prístup k nickom farmy. Čo sa týka úloh bývajú rôznorodé (zistiť budovu zo satelitných fotiek; určovanie polohy postáv na fotke; uviesť či tá osoba je statická alebo v pohybe...) je toho dosť.
    Avšak odporúčam ísť na diskusiu => Letné Kino
    Prajem príjemnú hru​
     
    lubin1234 tohle ocenil(a).
  12. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Díky za vysvětlení. :)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj m2707

    Dali se získat v akci Strombola II. Jestli bude někdy v budoucnu možnost získat tyto stromy je v kompetenci RT a ten své plány do budoucna nezveřejňuje.

    Hezkou hru přeji
     
  14. 007lala

    007lala Pilný autor

    Chtěla jsem se zeptat - v obchodě se objevily plodiny hložinky, květ albízie, plod drmku a semínka tamaryšku, jsou prošedivělé, čili na trhu nikde nejsou, ale nikde jsem o nich nic nenašla, ani jak k nim přijít. Jsou to nějaké nové tajemné sazeničky? Musím přiznat, že je jich v poslední době tolik, že mi mohly uniknout, ale myslela jsem, že poslední byly bugenvilei. Díky
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. Ahoj 007lala
    šedé ikony (na trhu) jsou jen připraveny pro nové plody stromů, které teprve budou do hry zvedeny. Zatím ti tedy nie neuteklo a nic jsi nezmeškala. Sleduj prosím oficiální oznámení zde na fóru.
    Přeji hodně štěstí a hezkou hru.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Dobrý den,
    chci koupit pomocníky na celý měsíc v akci za 120,- kč a když to otevřu, cena je 240,- kč. Chyba nebo je nová cena?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. vilm4 tohle ocenil(a).
  18. piráti007

    piráti007 Zelenáč fóra

    Ahojky,už po 2 jsme splnili úkol na magickém stonku a vždy nám chybí 1dekorace je to zeleninové barbecue a kovář nevíme co si o tom máme myslet v tom případě nemá cenu plnit úkoly,předem děkujeme za kladné vyřešení,hezký den vám přejí piráti007.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj piráti007

    Pokud jste měli otevřenou lasturu kde byla tato dekorace tak ji vlastníte, pouze ji máte někde jinde položenou. Je třeba tedy zkontrolovat park a také nebe, jestli není umístěna v jiném řádku. Je docela dost dobře možné že ji máš v řádku "Malí pomocníci", tam byla potřeba dekorace velikosti 1x1.
    Ohledně dekorace Kovář Vám již kolegyně odpovídala, tedy pokud jste si ji nekoupili tak ji nemáte. Nebo ji máte položenou někde jinde.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. piráti007

    piráti007 Zelenáč fóra

    díky piráti007
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.