Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem JRD-Blanka, 3/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj fiorelino
    s módem dovolené je to zcela přesně takto: mód můžeš získat dvěma způsoby - buď si jej koupit za FL ve Farmářském obchodě, nebo jej získat za hvězdičky na Stromě moudrosti. Mód dovolené pořízený za hvězdičky - musíš jej aktivovat - tedy "zapnout" přes nastavení hry - horní lišta ikona:
    [​IMG]
    a v "nastavení hry" potom použiješ označené tlačítko: Tento mód funguje 30 dnů.
    [​IMG]

    Mód zakoupený ve Farmářském obchodě se aktivuje ihned a je opravdu jen na 10 dnů.
    POZOR!!! jakmile aktivuješ mód dovolené, nelze jej přerušit. Mód můžeš využít 2x za rok.
    Podrobný popis - (klikni)-> Mód dovolené

    Přeji hezkou hru
     
  2. Pep.SMID

    Pep.SMID Zelenáč fóra

    Dobrý den, mám dotaz ohledně rozšíření farmy nebo jestli se plánuje , protože nemám kam dávat dekorace, stáje a stromy.
    Děkuji předem za odpověd. :)
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Pep. SMID,

    takové informace dopředu nedostáváme a osobně doufám, že nic podobného RT neplánuje.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  4. Pep.SMID

    Pep.SMID Zelenáč fóra

    to je škoda, tak teda nevím teda budu dávat ty věci co mám v inventáři, hlavně ty stáje :(
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. denny1985

    denny1985 Rádoby autor

    Dobrý den mohl bych se zeptat který strom dává plod kaki . předem děkuji za odpověd
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj denny1985

    Kaki je plod stromu Tomel japonský, strom se pěstuje na bahamaramě a nejprve je nutná aktivace v opičím chrámu za zlaté banány, poté si budeš moci strom koupit ve farmářském obchodě a plody na trhu.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 a denny1985 tohle ocenili.
  7. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    neustále jsou problémy s nebem, pokud jste déle přihlášeni ve hře , tak se do nebe prostě nedostanete, musíte zaktualizovat hru. Jiné plochy tento problém nemají, jen nebe. Dělá někdo na odstranění této závady??? Není to novinka, děje se to už delší dobu.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marcelina0007

    Ano děje se to již delší dobu a také to mám zahrnuto ve svém reportu, je to zatím maximum co proto mohu udělat já.
    Pokusím se k tomu zjistit nějaké informace a popřípadě dám vědět.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. denny1985

    denny1985 Rádoby autor

    pezt : Děkuji za velmi rychlou odpověd . :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. -pindruše77-

    -pindruše77- Pisálek fóra

    Ahojky mám prosbu stratila se mi ze stodoly z položek ostatní - část stroje. Je velmi nepravděpodobné že bych neměla ani jeden kus. Nevíte něco o tom?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. lubca40

    lubca40 Zelenáč fóra

    Prosim po otvoreni lastury nedostala som ...vegetarianske bbg....do zazračneho vyhonku ...poradte mi kde by som sa ho dohladala dakujem
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Mám dotaz: Píšete ve hře, že arboretum a výrobnu lze také koupit ve farmářském obchodě. Já ho tam hledám, ale marně. Pod čím ho mám hledat? Děkuju.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    ve farmářském obchodě napravo v obdelníku blikají různé věci a tam to najdeš
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pindruše77-

    Jedná se o chybu a je již předána k prověření.


    Ahoj lubca40

    Pokud máš lasturu kde byla tato dekorace otevřenou, nejspíše ji máš někde na ploše mezi dekoracemi popřípadě na nějakém jiném řádku, docela dost možná ji máš v řádku "Malí pomocníci", kde byla potřeba jedna dekorace velikosti 1x1.


    Ahoj Stana67

    Nejprve bych doporučil restartovat hru a poté se koukni do farmářského obchodu, Arboretum koupíš v sekci kde kupuješ stromy a Výrobnu koupíš tam kde kupuješ chlévy. V inventáři je najdeš také podle toho umístěné.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. -pindruše77-

    -pindruše77- Pisálek fóra

    Ahojky přišla jsem na chybu s recepty konkrétně u mě se jedná o špenátovou paštiku a o želé náčelníka. Tyto recepty jsem už měla a nyní mě z řemeslnické čtvrti zmizely a mám je opět ve farmářském obchodě ke koupi. Je to chyba celková? Má s tím ještě někdo problém?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Ahoj -pindruše77-
    pokud si svou otázku chtěla směřovat na hráče, tak pak se musíš obrátit do jiného vlákna, například do Debata o všem možném. Oficiálně žádná podobná chyba hlášena není. Jestli jsi si jistá, že recepty jsi opravdu měla koupené a v řemesle je nemáš, budeš se muset obrátit na herní podporu, aby prověřili, co se na tvém herním účtu stalo.
    "Jak kontaktovat herní podporu"
    Přeji hodně štěstí a brzké vyřešení problému.
     
    vilm4 a tomokoco tohle ocenili.
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj, hledala jsem kolik se vejde stromů do arboretumu za 415*** a nenašla jsem, může mi někdo odpovědět. Děkujiza odpověď 8):music::p;);)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. Ahoj 14087
    do základního arboreta lze umístit 6 ks stromů.
    Podrobný popis ve FAQ - (klikni) -> Arboretum
    Přeji hezkou hru
     
    vilm4 a 14087 tohle ocenili.
  19. kytka1977

    kytka1977 Zelenáč fóra

    chtěla bych poradit když jedu na dovču jak udělat aby farma fungovala dík
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Dobrý den, byla jsem na dovče a nebyl čas pročítat, a koukám na trhu nové stromy - hložínky, albízie, drmka, tamaryška. Kde se dají sehnat, nebo teprve příjdou do hry ? Díky za odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.