Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pavlatik, 2/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    aha jen ze treba doben jak ma ty souteze tak ma vyhry ze hry(specialni stromy,staje...) a rika ze vitezum to posle. a me je divne jak to posle,kdyz neni OaD
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Branchy

    Pošle až v době konání akce OaD, a to předměty jako stromy, stáje apod. Řemeslné produkty lze poslat v rámci denních dárků.
     
  3. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    aha....dekuji za pômoc
    a OaD ma nejakou casovou osu ? treba kazdy mesic,2 nebo tak nejak?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Branchy

    Tato akce nemá žádnou pravidelnost, poslední akce OaD byla 29.3 - 31.3.2016, kdy bude další v tuto chvíli nevíme, sleduj vlákno Akce tam se vše včas dozvíš.
     
    Branchy tohle ocenil(a).
  5. 777jackpotseven777

    777jackpotseven777 Zelenáč fóra

    dobrý den mám problém s blokováním reklam všude jsou blokovány ale na tomto webu se nadále zoobrazují děkuji.
     
  6. Ahoj 777jackpotseven777
    reklamy se ti přestanou objevovat po prvním nákupu - stačí například využít akci Mega den BZ a nakoupit minimální množství Florenů.
    Prosím příště s technickými dotazy do příslušného vlákna - tedy do "Technické a platební dotazy"
    Přeji hezkou hru.
    P.S.: při nainstalovaném AdBlock nemůžeš využívat Letní kino.
     
  7. DIA-

    DIA- Zelenáč fóra

    Dobrý den, dneska jsem si koupila přes paysefcard Balíček pomocníků „Sezónní pracovníci“, platba proběhla úspěšně ale nemúžu najít kde a jak aktivovat tento balíček... Hledala jsem všude ale nenašla jsem nic :/ .
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj DIA-,

    pomocníci se aktivují ihned po nákupu netřeba balíček žádným způsobem aktivovat. Pokud ti kombajn a ostatní pomocníci nefungují, tak prosím restartuj hru a znovu zkontroluj funkčnost.

    Více najdeš v našem FAQ: Pomocníci
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.