Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pavlatik, 2/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    • zbytečná citace - prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Pokud chceš něco doplnit, využij funkci "Upravit" u svého příspěvku. Funkce je na dolním okraji okna pro psaní příspěvku. Děkuji *JÁ*
    ***odstraněna zbytečná citace***

    Děkuji za odpověď, myslela jsem, že si ho koupím na jarmarku, jelikož v květinářství mi jdou postupy ztuha. Kvůli akcí za akcí nestíhám pěstovat rostliny na dokončení stupňů řemesel. Mrkvovojablečnou marmeládu nutně potřebuji, asi se její výroby jen tak nedočkám. Ještě mám jeden dotaz, měla jsem přes 500 hvězdiček, chtěla jsem aktivovat runu na str. moudrosti za 300 ale byla pořád šedá. Rostlinný úkol mám celý, zvířecí mi chybí 2 úkoly. Musí být splněný taky, aby šla runa aktivovat?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/5/16
  2. Lenka123
    no a právě květinář je řemeslo, která se dá "vytunit" velice rychle. Je to jediné řemeslo u kterého můžeš použít produkty na vylepšení v podstatě bez omezení. Používají se k tomu Svatební vývazek, Svatební kytice nebo Svatební aranžmá. Když k tomu přidáš "povolených" 5 ks bílé nevinností denně, uvidíš, jak ti řemeslo poposkočí.
    Runa Živoucí legenda - za plnění úkolů v Družstvu (Výstava a Soutěž zemědelců) získáváš trofeje - poháry. Ty máš buď na ploše, nebo jsou ještě v inventáři (jsou pod symbolem "váza") Tyto dekorace musíš "vložit" do runy na Stromě moudrosti.
    Trofeje (pokud je máš na ploše) musíš nejdřív zbourat, aby byly v inventáři.Doporučuji po té restartovat hru. Stačí kliknout na runu a potom použít tlačítko "Obchodovat s trofejemi) tímto tlačítkem se trofeje uloží do runy a jejich působení bude fungovat na celé farmě.
    Jakmile získáš další trofej, stejným způsobem jí uložíš opět do Stromu moudrosti do runy. Přečti si příspěvek, který je o něco výše nad tvým příspěvkem - ZDE
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/5/16
  3. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    ***odstraněna zbytečná citace***
    Četla jsem ten příspěvek. Když jsem klikla na runu, nic se nedělo, proto jsem se ptala co s tím. Jelikož jsem ale ještě otvírala další runy, nemám už dostatek hvězdiček, abych to zkusila znovu aktivovat. Za odpověď děkuji a přeji hezký slunečný den.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenka123

    Pokud je runa Živoucí legenda šedá nemůžeš ji v toto chvíli aktivovat. Runy na stromě moudrosti je potřeba aktivovat postupně nemůžeš tedy z poloviny stromu, kde jsi skončila z aktivací run přeskočit úplně na horu na poslední runu Živoucí legenda. Je potřeba se tam postupně dopracovat, otvíráním run směrem nahoru.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. elkabana

    elkabana Pisálek fóra

    Moc děkuji za odpověd :) Konečně jsem to našla a pochopila :)
     
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pěkný večer přeju, prosím, je běžné, že se Kolo štěstí točí při některých pokusech velmi málo? Některý pokus je krásný, větrné lopatky nejsou ani vidět, jak se točí a dokonce se vyplatí zmačknout "zpomalovač" a kolo zastavit. Jindy ale kolo jen tak škrtne, před chvílí jsem točila poslední pártylístek s nadějí na skákavého strašáka a šipka se otočila pouze o 1/2 kola, takže toho strašáka ani jednou neminula a vůbec se tam zastavit nemohla... Zdá se mi to být škoda a zrovna v tomto případě bych více náhody vítala. Mačkám běžným způsobem 1x šipku v zeleném poli, jiného doufám nic dělat nemůžu.

    Edit: Děkuju. Dvakrát jsem neklikla, toto si velmi hlídám a točila jsem jen jedenkrát, čekala jsem na změnu nabídky úloh, takže jsem kolo roztáčela po dlouhé pauze. Dnes se mi to ale stalo už jednou ráno a včera taky jednou, některé jiné pokusy jsou ale zcela v pořádku. Běžně kolo nezastavuji, jen výjimečně. Budu si tedy ještě více všímat, zda pokaždé klikám opatrně a pouze jednou, i když si myslím, že to tak snad dělám. Uvidíme, moc by se mi líbilo, kdyby se každé kolo pěkně točilo, jako to dělají některé z pokusů.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/16
  7. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sovinka :)
    Toto ide iba o bežnú chybu, kedy sa stane, že sa zasekne... Jedná vec, či si náhodou ho neklikla dvakrát po sebe a nezastavila ho, alebo ak si monumentne klikala pri predošlom točení, či náhodou nezostal príkaz a tak ho zasekla (stáva sa to hlavne u vody, že zaplatíš Gr ale voda nikde) Lebo ak si nechcene ešte raz klikla na značku "Spustiť" mohlo udať dva príkazy... Spustiť a Zastaviť... Preto opatrnejšie pri klikaní a musíš iba raz a poriadne, počkať a ak po 10 sekundách nenaskočí, až potom kliknúť ešte raz...
     


  8. ***určeno k archivaci***
     
  9. Heavenbeaven123

    Heavenbeaven123 Zelenáč fóra

    Dobrý den rád bych se zeptal zda se dá odkoupit celá tato hra, vím že to bude otázka velkých peněz a pár miliard stačit nebude ale chci se zeptat na kontakt na herního managera ke kontaktu. Předem vám děkuji za vaši spolupráci.
     
  10. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Rozumím tomu, že máš "pár" penězí a chceš vlastnit Bigpoint i s kompletním RT? :D

    Nebylo by pro začátek lepší koupit jen něco menšího, třeba Microsoft?

    p.s. neřekl bych, že cena bude zrovna v miliardách, ale pokud nevíš co s menší hotovostí, rád vypomůžu svým číslem účtu :p

    p.p.s. jinak kontakt zkus :

    http://cs.bigpoint.com/podpora/
    určitě budou nadšeni

    Bigpoint GmbH,
    Drehbahn 48,
    Hamburg,
    Germany
    ---------------------------------------------------------------------------------
    edit:

    tak to jo, "jednou" prý bude i můj syn ředitelem zeměkoule, už jsem si u něj na stará kolena rezervoval místo v recepci
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
  11. Heavenbeaven123

    Heavenbeaven123 Zelenáč fóra

    Vždyt ja neříkám pár penězi, jen mě to zajímá, a co ty víš třeba jednou budu miliardář a klidně tu hru odkoupim :D
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, adresu máš ve VOP https://legal.bigpoint.com/CZ/terms-and-conditions/cs
    Kontakt na manažery ti zde nikdo nedá. Herní manažeři neřeší odprodej firmy.

    danda

    PS: společnost BP nevlastní jen tuto hru a dost pochybuju, že by odprodali pouze jednu jedinou hru. Není zač.
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
    Skeewe tohle ocenil(a).
  13. Heavenbeaven123

    Heavenbeaven123 Zelenáč fóra

    Děkuji.
     
  14. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Tak to som sa riadne pobavila :D:D:D. Nebyť farmy a tohto fóra tak mám celkom obyčajný deň.
     
    skalara.v, KiQuSiQ a krakoramaja tohle ocenili.
  15. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    zdravim,farmeramu jsem hral asi pred 4-5roky a pak jsem prestal hrat.. ási pred dvema mesici jsem zacal znovu hrat a jak jsem to dlouho nehral,neco mi rikalo,ze jsem driv mel par specialnich stromu z kolotoce atd..... pak jsem se koukl na fotku farmy a tusil jsem spravne,ze jsem mel 2x zlaty listnac a ted ho nemam+ striharnu kraliku... Muzu se zeptat proc? Neni to aktualizaci nebo neco takovyho?

    http://fa-usr-strg.bpcdn.net/gp/2/69/29/26973350_1322140978.jpg

    prezdivka ve hre - mangotan
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Branchy

    Mohlo sa stať, že pri akcií OaD si tie veci poslal. Čo však sa mohlo ešte stať, že niekto sa ti dostal na ten účet a poslal si ich na OaD. Čo však odporúčam je kontaktovať Hernú Podporu, tá bude môcť ti bližšie povedať, kde boli presunuté.
    Prajem príjemnú hru​
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    ahoj, diky za odpoved, uz jsem napsal podpore... OaD v ty dobe jeste nebyla a kdyby byla, tak bych si pamatoval ze jsem to posilal.
    A kdyz uz se bavime o OaD, nekde jsem cetl,ze je nejaka licence na posilani techle stromu,staju..... muzu se zeptat jak tò funguje?
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Branchy

    Omlouvám se nějak jsem přehlédl dotaz v tvém příspěvku.
    Vše o akci OaD najdeš ve FAQ

    Hezkou hru přeji
     
    Branchy tohle ocenil(a).
  19. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    takze jestli chapu dobre, ty licence nam zustanou i po akci? Pak bychom mohli poslat darek i v dobe, kdy neni akce OaD?
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Branchy

    Pokud ti nějaké licence zůstanou, tak ti zůstávají, můžeš je potom použít v příštím OaD. Poslat, to co lze posílat v době konání akce, nelze posílat mimo ni i když máš potřebné licence.
     
    Branchy tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.