Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pavlatik, 2/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jitulilinka67: byl zařazen v tajemných sazeničkách a ve výhrách na farmářském kole někdy v první polovině roku 2011.
     
  2. jitulilinka67

    jitulilinka67 Zelenáč fóra

    děkuji a můžete mi ještě napsat proč nejde koupit jako třebe duhový strom
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jitulilinka67: protože tak rozhodla RT, jiný důvod neexistuje. On nikdy ani koupit nešel.
     
  4. barney75

    barney75 Rádoby autor

    Ahojky chci se zeptat..koupil jsem si ve vikingské legendě recept na čokoládový sirup..jsem ve 4 lvl v pekárně..ale nemohu ho vůbec použít ..nevím kde je chyba..děkuji za radu
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barney75

    To, že jsi ve 4. stupni pekaře na to nemá vliv, protože recept na čokoládový sirup najdeš v 1. stupni marmeládníka, pokud marmeládníka nemáš bude tam na tebe recept čekat až jej otevřeš.

    Hezkou hru přeji
     
  6. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    ahoj chtěla bych se zeptat, ještě jsem nekoupila ve vikin.legendě recept na čokol.sirup a mám ho škrtnutý,proč ?
     
  7. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj ANAWI1950
    pravděpodobně jsi ho již získala v akci Maďarsko a Mezinárodní den žen a máš ho k dispozici.
    Přeji příjemnou hru
     
  8. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahoj před chvilkou jsem na stromě moudrosti aktivoval živoucí legendu,kdepak ji najdu?A na co mi vlastně bude dobrá?Děkuji za odpověd :)
     
  9. Ahoj danielka0000
    runa "Živoucí legenda" má velký vliv na zvýšení procentní šance na získání vypadávátek. Tato runa souvisí s plněním dvou úkolů v družstvu a to (klikni)-> "Výstava" a "Soutěž zemědělců" za plnění těchto úkolů získáváš trofeje (poháry) a ty se vkládají do runy Živoucí legenda. Pokud už poháry máš na ploše, je nutné je zbourat a vložit do runy.Stačí na runu kliknout a kliknout na tlačítko "Obchoduj s trofejemi" (trochu zvláštní překlad, ale je to to správné tlačítko ;) )
    Popis Strom moudrosti runa "Živoucí legenda"
    Přeji hezkou hru
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahoj já moc děkuji za info
     
  11. zwiratko007

    zwiratko007 Zelenáč fóra

    Ahoj moc se omlouvám, ale můžeš mi prosím sdělit, kde se přesně nachází tlačítko "Obchoduj s trofejemi"? Nějak ho nikde nemohu najít. Runu ve Stromě moudrosti mám aktivovanou a nic se neděje. Moc děkuji za odpověď. Hezký den.
     
  12. Ahoj zwiratko007

    [​IMG] [​IMG]
    runa na Stromě moudrosti >>>>> po kliknutí na runu >>>>

    Pokud ještě nemáš žádné trofeje z úkolů o kterých jsme si psali s Danielkou0000 o pár příspěvků výše, bude tlačítko šedivé - neaktivní.
    Přeji hodně štěstí
     
  13. atriadk

    atriadk Rádoby autor

    ahojte rada by som vedela preco mliekaren alebo ine vyrobne pytaju pri krmeni 1kravu alebo kozu atd.co to zere zvierata az mi to je divne. či?:p:p:p
     
  14. Ahoj atriadk
    noo. :D do výrobny mléka je (či jiné výrobny) opravdu potřeba dodat kromě krmiva i příslušné zvíře (zvířata). Konec konců - jak by měla mlékárna vyrábět mléko, kdyby v ní nebylo koho dojit?
    Zde najdeš přehled výroben a jejich požadavky (krmivo+počet nutných zvířat)
    Popis - výrobne SK
    Přeji hezkou hru
     
  15. zwiratko007

    zwiratko007 Zelenáč fóra

    Moc děkuji za odpověď. Už je to v pořádku. Ono možná stačilo jen se znovu přihlásit.

     
  16. Ahoj zwiratko007
    ano :D restart hry je opravdu "první pomoc", Hlavně, že se tlačítko našlo :D
     
  17. elkabana

    elkabana Pisálek fóra

    Ahoj chtěla jsem se zeptat, když vyfotím farmu, kam se ukladají fotky? Nemůžu na to pořad přijít. Děkuji
     
  18. Ahoj elkabana
    "vyfotit" farmu můžeš:
    1. pomocí stisku klávesy "s" - objeví se ti toto:
    [​IMG]
    obrázek (fotku) najdeš ve městě na poště v záložce "Fotky"
    [​IMG] vpravo dole je odkaz a s tím můžeš dál pracovat.

    další způsob je, použít prográmek Lightshot - (volně ke stažení)
    Podrobný popis jak dál pracovat s obrázky najdeš ve FAQ - fórum - (klikni)-> Vše o obrázcích a screenech
    Přeji hodně štěstí
     
  19. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Lenka123, v pravidlech je psáno, že se dá koupit v Renzo obchodě řemeslo, které nemáme. Mám květináře, minule jsem koupila marmeládníka, ale teď semi řemeslo pro pekaře neobjevilo. Může mi někdo poradit, jak na to? Odkazuje mě to na nákup do banky za peníze.
     
  20. Ahoj Lenka123
    myslím, že tě potěším ;) třetí, poslední základní řemeslo dostaneš zdarma až dosáhneš u obou již fungujících řemesel III. stupně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.