Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pavlatik, 2/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dulisro :)
    Kľúče padajú čisto náhodne, je to len nešťastná šťastena. Musíš skúšať až ti potom padne ten správny...
     
    Naposledy upraveno: 16/4/16
  2. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Vzalo mi to všechny kamené desky ale stále se opakuje ta samá chyba i na jiným prohlížeči.
     
  3. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hm... Podľa informácií ktoré mám, som zistila, že bohužiaľ :cry:Tie kľúče padajú enormne veľa, i keď sú stále tie isté, je to dosť obtiažne, prezri si fórum s touto témou. Viacerí to potvrdili, že ide o čistú náhodu.
     
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Dobrý den, můžu se zeptat, jestli je nějak omezené obchodování na tržišti? Nějaký počet nabídnutého zboží denně nebo tak? Dnes jsem trh zkoušela, dala jsem na trh několik nabídek, něco se prodalo a teď se mi nedaří už udělat novou nabídku na zboží - na žádné zboží. Nikde jsem nic o omezení neviděla, nedělám nějakou jinou chybu? Děkuji.

    Edit - už to běží, asi nějaký zásek, pomohl restart hry.
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
  5. Ahoj Sovinka
    počet nabídek je omezen na 10 (prémium hráči mohou využít 20 nabídek) jednoho druhu zboží, počet kusů v jedné nabídce je dán maximem a to 9 999 ks.
    Pouze u hnoje je maximální počet 100 jednotek (hnoje) a opět 10x respektive u prémia 20x
    Stav svých nabídek u jednotlivých položek si můžeš kontrolovat v záložce "vlastní zboží na trhu"[​IMG]
    zde také můžeš své zboží případně z trhu "stáhnout" - odstranit nabídky, příjdeš ale o zaplacenou provizi - tj o 10% z ceny za kterou jsi zboží nabídla.
    Prodávat můžeš, jestliže máš na kontě dost krejcarů na zaplacení provize (oněch 10% z tebou stanovené ceny zboží)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/16
  6. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Zdravím, nemůžu nikde najít "Maté", kde je?
    A ještě, jak dostanu JEZEVCE??
    Díky
     
  7. Ahoj zkroftova
    maté je plod stromu cesmina paraguayská pěstuje se na Bahamaramě, aktivace možnosti pěstování za 32 Zlatých banánů v 8. místnosti Starověkého opičího chrámu. Po aktivaci lze plod - maté - zakoupit na trhu.
    Strom po aktivaci koupíš ve Farmářském obchodě - na BAHA přes červený nákupní košík v levé krajní liště
    Jezevec je zvíře z (klikni)-> Podivuhodných stájí, zvíře se dá pořídit na trhu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/16
  8. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    • Citace - prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Děkuji *JÁ*
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Děkuji za cesmina, ale nemohu nikde najít Jezevčí doupě....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/16
  9. Ahoj zkroftova
    Jezevce lze získat pouze z Podivuhodných stájí nebo koupit zvíře na trhu - viz má odpověď. A Podivuhodné stáje lze zakoupit při miniakci.
    Přeji hezkou hru
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/16
  10. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Ahoj, nevím, kam dát : Karnevalový medvídek II, nikam mi nejde umístit.
     
  11. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zkroftova :)
    Karnevalový medvídek sa dá umiestniť na Farmu, Nebo a Ostrov pokladov. Nájdeš to tu -> FAQ Dekorace. Ak nejde tak či tak umiestniť, musíš mať asi základný I., ktorý by mal byť zakomponovaný v akcií... Podľa tej akcie čítam, že niektoré úlohy sa robia postupne až splníš prvú úlohu tak získaš I. stupeň Karnevalového Medvídka a už by sa mala dopĺňať iba upgrajdy neskoršími úlohami
     
  12. jakubcina

    jakubcina Zelenáč fóra

    Ahojky, chtěla bych se zeptat, od jakého levlu se můžeme zapojit do akce Obchodovat a darovat? Díky.
     
  13. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj jakubcina
    akce Obchodovat darovat není nijak omezená dosaženým levelem.
    Přeji příjemnou hru
     
  14. Stopařka55

    Stopařka55 Pisálek fóra

    Jak mohu získat mrkvovo-jablečnou směs, dýňovou marmeládu nebo mrkvový chléb. Jsem lvl 21 a na trhu nemam žádnou nabídku.
     
  15. Ahoj Stopařka55
    pokud jsi v levelu 21 tak tebou vyjmenované řemeslnické produkty můžeš získat jedině jako dárek od sousedů, nebo případně na kole štěstí při denním točení. Tyto produkty jsou dostupné na trhu až od 40. levelu. Mrkvovo-jablečná směs a dýňová marmeláda jsou produkty z řemesla Marmeládník, mrkvový chléb je produkt řemesla Pekař.
    V 40. levelu má hráč možnost vybrat si řemeslo (řemesla) a začít s výrobou.
    Popis ve FAQ (klikni)-> Řemeslnická čtvrť
    popis řemesla (klikni)-> Marmeládník
    popis řemesla (klikni)-> Pekař
    Přeji hezkou hru
     
  16. Stopařka55

    Stopařka55 Pisálek fóra

    Děkuji za odpověď.
     
  17. Stopařka55
    rádo se stalo :D
     
  18. jitulilinka67

    jitulilinka67 Zelenáč fóra

    chci se zeptat jak získám florenový strom
    děkuji
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jitulilinka67,

    jednoduchá odpověď, nijak. Tento strom se již ve hře získat nedá a dle vyjádření RT už ani nepůjde
     
  20. jitulilinka67

    jitulilinka67 Zelenáč fóra

    děkuji za odpověd ale už hraji asi 3 roky a nikdy jsem ho neviděla, můžete mi napsat kdy a kde se dal sehnat je to skoda, že
    už není k dostání
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.