Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Krásný den, prosím o radu, na kole štěstí jsem si vytočila 1x spis, nevím k čemu slouží a nemůžu ho nikde najít. Díky za odpověď.
     
  2. Ahoj veselafarmarka
    Spis je produkt řemesla Alchymista (II. stupeň) Pokud nemáš toto řemeslo aktivované, produkt budeš mít uložen ve stodole a po aktivaci řemesla Alchymista budeš moci tento produkt využít. ;) Hezkou hru
    [​IMG]
     
  3. makynka

    makynka Rádoby autor

    Ahoj, prosím o radu jak instalovat na konec pole plot. A´t se snažím sebevíc nejde mi to ani po restartu . Díky
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj makynka

    Ano plot nejde posadit na konec pole z jedné strany políčka, v tuto chvíli nevím jestli se jedná o chybu a nebo je to jeho vlastnost.
    Každopádně nechám prověřit.

    Hezkou hru přeji
     
  5. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ahoj kde se dočtu něco o OaD nebo jsou licence v nějakem ukolu?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pavca67

    FAQ k OaD, Každý hráč dostane 1 licenci Dárce a 1 licenci Obchodníka zdarma za každý den, kdy se přihlásí po dobu trvání akce. Také můžeš dostat licence jako dárek od supersouseda, jinak se licence kupují za floreny.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    • zbytečná citace. Své sdělení (např. poděkování) piš do nového příspěvku nebo použij funkci "Upravit" u svého předešlého. Děkuji *JÁ*


    ***odstraněna zbytečná citace***
    děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    chtěla jsem se zeptat, jestli se ještě počítá s akci Obchodovat a darovat? Stále sleduju oznámení, ale už dlouho nebyla...
    děkuju za odpověď.
     
  9. Ahoj jeannette.mrazova
    určitě akce Obchoduj a daruj bude. je jen třeba sledovat "oficiální oznámení".
     
    jeannette.mrazova tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj makynka

    Zjistil jsem jak je to s umisťováním plotů na konce políček u rámu hry, spodní hrana jde obousměrně a po stranách je to jen v jednom směru a horní strana neumožňuje umístit plot vůbec, jedná se o vlastnosti políček a nejedná se o chybu.
     
  11. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    Ahoj,nevím,kam mám psát,ale v družstvu byl jeden ukol se stromy,kde se dal po ukončení obnovit,ted to nemužu najít,který to byl ukol a popřípadě jak ho obnovit,jak se změnilo družstvo na ukoly,tak se pořád nějak nemužu vyznat :-( v plnění
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj helca16113

    Zřejmě myslíš úkol Herbář, ten najdeš pokud ho máš momentálně zahájený v kategorii zahájené, pokud ho máš ukončený tak v kategorii ukončené. Pokud je mezi ukončenými tak jej obnovíš a poté ho znovu najdeš mezi zahájenými.
    Pro vyhledávání můžeš použít tuto kolonku pro vyhledávání
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
    Naposledy upraveno: 1/6/16
    helca16113 a vilm4 tohle ocenili.


  13. ***určeno k archivaci***
     
  14. gamingmanfree1984

    gamingmanfree1984 Zelenáč fóra

    není to blbost? nějaké vysoké číslo ne? Tolik lidí nehraje ani cs global ofensive a má to tato hra to se mi moc věřit nechce ještě s tím duvodem že tam to cislo asi měsíc stojí beze změny...
     
  15. thewidenexclusive

    thewidenexclusive Zelenáč fóra

    mužu se zeptat kolik tato hra denně zhruba vydělá na mikrotransakcích a v neposlední řadě na reklamách děkuji.
     
  16. Ahoj gamingmanfree1984
    předpokládám, že tebou zmiňované číslo je počet hráčů celosvětově. A určitě jsou do této sumy započítané všechny registrace od chvíle spuštění hry, což bylo před 5ti lety a to i hráčů, kteří se zaregistrovali a po pár levelech "odpadli"
     
  17. Ahoj thewidenexclusive
    :D obávám se, že jsem zatím neměla možnost nahlédnout do účetnictví majitelů BP. Až k tomu dojde, ráda tě poinformuji. Zkus napsat do Hamburku. Kontaktní adresu nejdeš ve VOP
     
    lacrima, duna.duna1 a krakoramaja tohle ocenili.
  18. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Ahojte.
    Prosím poradte mi. Konečne som naškrabala 250 hviezdičiek na vstup do dážďového pralesa. Ale žiaden dažďovy prales som nenašla. :(
     
  19. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Matinnka - než otevřeš hlavní louku je tam loď na ni klikni, ta tě odveze na ostrov. Klikni na část, která nemá zámek. Lenka123
     
    Matinnka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.