Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19731

    martina19731 Zelenáč fóra

    Dobrý večer, jak se prosím dostanu na chat?
     
  2. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj pezt, pokusím se časem vše dohnat a najít někoho, kdo mi polopatě vysvětlí, co s počítačem. Zatím budu sbírat nepřipsané krejcary aj. Pak se zeptám podpory. Rozhodně už nechci být za počítačového analfabeta, moc mě to zlobí (s...). Děkuji za trpělivost :)
     
  3. Ahoj martina19731
    na herní chat se bohužel nedostaneš, protože ten byl zrušen. Více informací najdeš ZDE
    Přeji hezkou hru
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj poradí někdo jak zacházet s Johny citronem,jestli ho dát na hlavní farmu a nebo ho v době akce stěhovat?
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj papulice

    Účinnost Johna citróna je vždy na té ploše, kde je umístěn. Pokud jich máš více účinek se sčítá. Je na každém farmáři jestli chce tuto dekoraci stěhovat, pokud jí chceš také stěhovat, tak je potřeba hru po přestěhování aktualizovat. Osobně JC nestěhuji.

    Hezkou hru přeji
     
    babioli tohle ocenil(a).
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    děkuji:inlove:
     
    .Šňuky. tohle ocenil(a).
  7. dragojan01

    dragojan01 Rádoby autor

    Dobré odpoledne mám otázku jak si mám fifotit obrázek farmy a ten obrazek pak zveřejnit na fórum??:D
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dragojan01

    Máš dvě možnosti.
    Fotku farmy (plochy) můžeš vyfotit pomoci nástroje přímo ve hře a to na poště ve městě je poslední záložka fotky tam se ti vyfotí plocha, kterou jsi navštívil naposledy před přechodem do města, klikneš na vyfotit a vpravo dole se vytvoří odkaz který vložíš zde na fórum pomocí ikony obrázku
    [​IMG]
    Druhá možnost je, že si do svého PC stáhneš nějaký program na snímání plochy PC, tím si vybereš oblast kterou chceš fotit a uložíš si jej do svého PC, dále jej uložíš na některé veřejné úložiště obrázků a vygenerovaný odkaz opět vložíš pomocí ikony obrázku
    Podrobný návod jak použít externí program a vložení obrázků najdeš v tomto vlákně Vše o obrázcích a screenech

    Hezkou hru a mnoho úspěchů při focení přeji
     
    .Šňuky. tohle ocenil(a).
  9. dragojan01

    dragojan01 Rádoby autor

    DĚKUJI
     
    .Šňuky. tohle ocenil(a).
  10. .Šňuky.

    .Šňuky. Pisálek fóra

    • Uprav si prosím podpis na povolenou velikost. Na toto porušení jsi byl/a opakovaně upozorněn/a . Děkuji *JÁ*
    Som 84 lvl a v mojom obchode nie je možné zakúpiť si losy, mám losie podium a nemôžem vyrábať Hit nakoľko nemám losy. Ako ich môžem získať?
     
  11. Ahoj .Šňuky.
    nejjednodušším řešením je nakupovat losy na trhu. Losí ohrada se ve Farmářském obchodě koupit nedá, protože je z Podivuhodných stájí". Další možnost máš zkusit štěstí a získiat losí ohradu při akci Obchoduj a daruj.
    Popis (klikni)-> Losí ohrada
    **********
    Prosím uprav si velikost podpisu
    Návod na úpravu podpisu najdeš ZDE
     
  12. disquotek

    disquotek Perspektivní autor

    zdravím prosím kde najdu foto sve farmy když si jí vyfotim?
     
    pavca67 tohle ocenil(a).
  13. Ahoj disquotek
    záleží na tom, který způsob "focení" použiješ.
    1. na poště ve městě je záložka "fotky" - (pokud použiješ klávesu "s" vyfotí se ti aktuální plocha) a vpravo dole budeš mít odkaz na uloženou fotku.
    [​IMG] [​IMG]

    Nebo můžeš použít některý s prográmků pro snímání obrazovky - např. Lightshot.

    Návod jak dál pracovat s odkazem najdeš ZDE
    Přeji hodně štěstí
     
  14. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    ahoj ta změna v družstvu je to tak male že by na to byla potřeba lupa a je to nepřehledne nevěděla jsem kam to napsat tak píši sem nechapu proč se to stále měni to uplně první družstvo bylo nejlepši
     
  15. Ahoj .hana555.
    děkujeme za názor. Pro diskusi o změně v Družstvu prosím využij vlákno diskuse Změny v Družstvu
     
  16. taiskav

    taiskav Rádoby autor

    Ahoj nevím kde hledat změny v družstvu tak píši sem.Ty nové změny v družstvu to je hrůza.Je to nepřehledné,proč nenechali tak jak to bylo to bylo v pohodě ale tuto -katastrofa.Nevím co na to ostatní ale já bych byla pro zrušení tutoho nesmyslu
     
  17. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    Nevíte náhodou kde se dá získat Korálová houba a Krvavé kapradí, nikde jsem nic nenašla. Děkuji
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj taiskav

    Diskutovat o novém vzhledu a funkcích Družstva můžeš v tomto vlákně Úprava v družstvu (26.5.) / Diskuse

    Ahoj kytička62

    Jsou to nové děsivé plodiny, které můžeš zasít na Strašidelném hřbitově. Přehled o nových věcech z děsivé noci najdeš v tomto vlákně Děsivá noc

    Hezkou hru přeji
     
  19. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    Díky moc.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  20. janajanova

    janajanova Pisálek fóra

    ahojte co je to tu za bordel citala som tu ze polia sa zaburinia po 24.hodinach vcera som zasiala o 20.00 tak si myslim ze 24hod je dnes o 20.00hod a nie teraz o 18.00hod dakujem
     
    atriadk tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.