Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj ranníptáčecestpraci75
    recept na čokoládový lívanec se dal získat v akcích "Maďarsko" a "Mezinárodní den žen"
    (klikni)-> Popis produktů (čokoládový lívanec)
    Přeji hezkou hru
     
  2. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, akce na turbomlýn nebude?
     
  3. dvory

    dvory Rádoby autor

    DOBRÝ VEČER VŠEM.Jen dotaz ohledně odebírání čepiček.To si RT dělá srandu že mi vrátili 5 FL Komu se stalo podobné.Moje manželka dostala za dvě čepice a ted se držte 8 FL. To je snad výsměch nemyslíte?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matýsek1991

    Všechny akce jsou v kompetenci RT a ten své plány dopředu nezveřejňuje. Takže to znamená že v tuto chvíli nevíme kdy bude tato mini akce. Sleduj vlákno Akce tam se vše včas dozvíš.

    Ahoj dvory

    Nikdo si z tebe srandu nedělá a ani z tvé manželky. Odebírání Ohřívače vajec a následné připisování florenů bylo spuštěno 3.5. 2016, ale v tomto scriptu se objevila chyba, která místo 39 florenů (hodnota ohřívače vajec) připisoval pouze 35 florenů. čekalo se až doběhne původní script a následně byl spuštěn další, který připisoval chybějící 4 floreny, u kterého se objevila hláška že byl ohřívač vajec vyměněn za 4 floreny, což byla trošku nešťastná hláška, ale můžu tě ujistit, že jsi těch předešlých 35 florenů dostal jinak by ti následně nemohly být připočteny tyto 4 floreny. Pokud by i jsi tak měl nějaké nejasnosti k tomuto problému tak se můžeš obrátit na herní podporu na prověření, kde ti sdělí kdy ti byly floreny připsány a za co jsi je popřípadě utratil. Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru přeji
     
  5. dvory

    dvory Rádoby autor

    bohužel se tak nestalo manželka slovy dostala 8 FL.za dva ohřívače a JÁ 5 FL za jeden nevím kde se stala chyba ale nemyslím že toto je náhrada za to co si koupím třeba i v akci.Herní podpora mi nepomůže jelikož nelze dokázat za kolik a kdy jsem to koupil.Že se nestydí takto porušovat pravidla hry.Děkuji a moje farma se nezboří jen že tu někdo vymýšlí blbosti.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dvory

    Nezáleží na tom jak jsi získal ohřívač vajec, jestli to bylo z akce nebo jsi ho koupil ve výprodeji popřípadě za plnou cenu ve farmářském obchodě nebo jsi ho získal jako dárek. RT rozhodlo o proplacení za plnou cenu ať byl získán jakkoliv, tudíž za každý ohřívač vajec dostal každý hráč 39 florenů za kus. Pokud se nechceš obrátit na herní podporu je to jen tvůj problém a máš zřejmě strach, že jsi dostal všech 39 florenů za kus a neprávem tu napadáš všechny kolem.
     
    duna.duna1 a danda-vnovis tohle ocenili.
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Dvory: kdyby jsi udělal to co ti radí kolega, tak věřím tomu, že stejně jako všichni ostatní hráči dostaneš výpis, kde bude jasně ukázáno, že jsi Floreny obdržel, ale ono je jednoduší tu jen nadávat než pro zjištění skutečného stavu věcí něco udělat.
     
    vavovi, duna.duna1 a vilm4 tohle ocenili.
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky,jak můžu zjistit,že jsem dostala 39 florenů za ohřívač?Děkuji moc za odpověď Majka
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. Ahoj modro.ocko22
    máš dvě možnosti - zkontrolovat své Florenové konto - za ohřívač vajec bylo připsáno 39 Fl. nebo v případě, že byl na tvém florenovém kontě nějaký pohyb (nákup TCH; TS a pod.) ti doporučuji kontaktovat herní podporu.
    (klikni)-> "Jak kontaktovat herní podporu?"
    Přeji hezkou hru
     
  10. dvory

    dvory Rádoby autor

    já jen konstatuji nikoli nadávám bohužel je to pravda a jinak bych jsem asi nepsal.
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Dvory narozdíl od Tebe jsem informován o tom, že hráči dostali Floreny ve dvou fázích a to 35 FL a následně 4 FL. Vsadím růžovou králíkárnu na to, že jsi obdržel celých 39 Fl.
     
    krakoramaja, Iwuska a danda-vnovis tohle ocenili.
  12. dvory

    dvory Rádoby autor

    • Zbytečná citace - prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Děkuji *JÁ*
    ***odstraněna zbytečná citace***

    Dík ale já mám vše v růžovém mimo některých výroben.
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    No jsem si docela jist, že bych ji neprohrál a jak mně informoval kolega z herní podpory, tak to v tuto chvíli víš i ty. Jenže přiznat veřejně svojí vlastní chybu někdy bolí.
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Díky,zaregistrovala jsem pouze ty 4 floreny.Už je vše ok.
     
  15. modro.ocko22
    není zač. Hezkou hru
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,ještě postrádám turbo mlýn.Bude v dohledné době?Děkuji za odpověď Majka
     
  17. Ahoj modro.ocko22
    bohužel, přesné datum není známo, ale "Mlynářské předplatné" (turbomlýn) bývá celkem pravidelně, takže doporučuji sledovat vlákno "Akce". Poslední předplatné bylo
    (klikni)-> Turbomlýn
    Hezký večer
     
  18. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    nevím jestli jsem v dobrém vláknu,ale zkusím to
    Nevíte nebude někdy Farmerama sraz za se v Brně asi před 2 roky jsem se zúčastnil a zase bych šel
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj mija.kecka,

    pokud jej někdo svolá, tak určitě bude. Srazy si svolávají hráči zcela svobodně. Úplně aktuálně bude zítra jeden v Olomouci. Bohužel neporadím ti nic jiného než sledovat sekci Koutek strategie hry , kde by se případně mohlo objevit téma o srazu v Brně. Tedy pokud nějaký nechceš svolat ty sám.
     
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    turbomlýn byl naposledy 9.4......taky mi došel. RT nechce peníze???? Rád bych je jim poslal. Mému mlýnu došly baterky, vítr nefouká a ani voda neteče. Kdopak to zaspal???>:(:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.