Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj zdravím a prosím o vysvětlení . mám ve městě mezi domy poštou a družstvem (co se plní úkoly) červený vykřičník ve žlutém čtverečku 1x1 cm a nevím proč a je tam už asi třetí den. děkuji
     
  2. Ahoj babicka38
    ten žlutý lísteček s červeným vykřičníkem "vísí" na vláčku, kterým se posílají nepotřebné chlívky a vrátí se tajemný náklad. Prosím nahlédni do popisu akce - "Farmářský expres - podivuhodné výběhy"
    Akce končí dnes 9.5. ve 14:00
    takže si pospěš ;) :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/16
  3. adik06

    adik06 Rádoby autor

    zdravím -kdepak mám vzít tygra.plameńáka,pandu nebo mravenečníka do úkolu -takový výběhy přece nemáme a pokud jsou jen ve výhře ,tak to ani není šance.protože jak koupím výběh tak pokaždý dostanu co už dávno mám a nikdy žádný nový zvíře .Díky za radu
     
  4. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    aha tak děkuji nějak jsem to přehlídla když jsem to četla děkuji moc
     
  5. Ahoj adik06
    tygr, plameňák, mravenečník a červená panda jsou ze (klikni)-> Senzačních podivuhodných výběhů pro Bahanaramu. Pořídit se dají přes časomíru - (nebo ve Farmářském obchodě)
    Zvířata bude možno koupit i na trhu, jakmile hráči zvířata nabídnou k prodeji
    Akce dnes končí.
    [​IMG]
     
  6. Ahoj kutilove
    Popis Magického stonku najdeš ve (klikni)-> FAQ - Nebe nebo jednotlivé (klikni)-> dekorace s informacemi, v kterých akcích se daly získat. Řádky v Nebi na Magickém stonku a dekorace do nich se získávají nejen jako odměna v akcích, jsou řádky, do kterých si můžeš umistít dekorace, které máš k dispozici ve svém inventáři.
    Chybějící dekorace z již proběhlých akcí se dají většinou vyměnit nebo získat darem při akci Obchoduj a daruj nebo jsou příležitostně zařazeny do volného prodeje - například dekorace z "květinové série". Je třeba sledovat oficiální oznámení de na fóru. Tvůj požadavek zapracuji do reportu.
    Přeji hezkou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Dobrý den, když jsem neuhlídala čas a dala do vláčku stáje, a do 14-ti hodin bylo míň jak hodina, dá mi vláček tajemnou stáj nebo vrátí zpět co jsem do něj naposledy dala? Nebo přijdu o všechno? :D
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    janaj-také jsem naplnila vláček asi 40 minut bylo do konce,TS bylo před chvílí doma:)
     
    vilm4 a janaj tohle ocenili.
  9. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    libakos Aha, tak TS asi dojede, mám jich v liště víc, nepoznám to. A oznámení nebylo. Díky :)
     
    L.herečka a vilm4 tohle ocenili.
  10. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Prosím vás, turbomlýn se dá aktivovat pouze během mini akce nebo jen špatně hledám?
    Děkuji.
     
    L.herečka a vilm4 tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj

    Ano po skončení akce se ti tajemný náklad automaticky přesune do inventáře.

    Ahoj Gabraia

    Turbo mlýn lze pořídit pouze při mini akci Předplatné: Turbo mlýn, která byla naposledy 8.4. - 9.4. 2016, kdy bude další v tuto chvíli nevíme
     
    Gabraia, vilm4 a janaj tohle ocenili.
  12. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    pezt OK, děkuju moc
     
    vilm4 a pezt tohle ocenili.
  13. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    Vyskočilo mě info, ohřívač vajec byl vyměněn za 4 floreny , nevím, co to znamená
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pavelkohl1

    Proběhlo odebírání herního prvku Ohřívač vajec, ale při tomto odebírání se objevila chyba, která proplácela ze tento ohřívač vajec jen 35 florenů místo 39 florenů, v tuto chvíli probíhá opravný script, který připočítává tyto 4 floreny, proto se ti objevila tato hláška.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 a skalara.v tohle ocenili.
  15. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    To je hezké, ale já jsem 35 florenů nedostala ani jinou žádnou sumu
     
    vilm4 a skalara.v tohle ocenili.
  16. flexka

    flexka Hrabě fóra

    taky se přidávám, 35 florenů jsem nedostala, až ty 4 dnes - prosím o prověření
     
    vilm4 a skalara.v tohle ocenili.
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. čertík1

    čertík1 Zelenáč fóra

    Zdravím.
    Tak mně se to týká také, dnes přišla hláška jen o 4 florentech. To tam máme psát všichni? Děkuji

    P.S. četla jsem nyní, že je to nahlášeno, tak počkám, díky
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj čertík1

    Není na co čekat, pokud jsi dostal dnes 4 floreny, tak jsi dostal v průběhu minulého týdne i těch zmiňovaných 35 florenů, pokud se ti to i tak nezdá můžeš požádat herní podporu o prověření ta ti podrobně napíše kdy jsi floreny dostal a za co jsi je utratil
    Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru přeji
     
    nanyblacks a vilm4 tohle ocenili.
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, u vás všech zde hlásících chybu mám informaci, že jste obdrželi kompletní částku rozdělenou na 35 FL a 4 FL. Většině z vás už herní podpora odpovídala.
    Aby jste mohli obdržet zbytek tzn. 4 FL, musel nejdřív doběhnout první script, který připisoval 39 a 35 FL, tak jak to nastavili technici v BP. Script na vrácení 4 FL běží teprve ode dneška a dneska k němu byla přidána i hláška "Info okno" do hry, které předtím chybělo.

    danda
     
    lacrima a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.