Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Bessinka, z vlaku jsi dostala "tajemný náklad I" a ten musíš umístit na herní plochu a odkrytím zjistit, co pro tebe skrývá.
    Přeji příjemnou hru danda

    PS: nemáš zač, netřeba mě citovat, tak sem ti citaci odstranila. :)
     
    Naposledy upraveno: 7/5/16
  2. Bessinka

    Bessinka Rádoby autor

    Děkuji.:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/5/16
  3. gosi62

    gosi62 Pisálek fóra

    Já mám problém ve stejné věci - jak ten tajemný náklad vyzvednout,když po tom co najedu není žádná nabídka vyzvednout? Nebo nějakým jiným způsobem se k tomu dostat?? Mooc prosím o odpověď.
     
  4. Ahoj gosi62
    způsob vyzvedávání je takový, že buď si tajuplný náklad vyzvedneš přímo a včas - při příjezdu vlaku. Když to nestihneš tak se ti automaticky uloží tajuplný náklad do inventáře, stejně jako například Podivuhodné stáje. Takže prosím hledej v inventáři (levá krajní lišta, ikona "bedna" > symbol "ovečka") V inventáři můžeš použít funkci "hledat" nebo inventář s chlívky prolistovat ručně. Hledáš tuto ikonku (obrázek):
    [​IMG]


    Přeji hodně štěstí
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. gosi62

    gosi62 Pisálek fóra

    • SPAM - citace příspěvku pod který píšeš navíc bez vlastního textu je považována za SPAM.
    ***odstraněna zbytečná citace***

    Děkuji moc! Je tam! Hledání u vlaku se nepodařilo. dík

    ***příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/5/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. adik06

    adik06 Rádoby autor

    zdravím včera v pátek jsem obětovala do expresu chlévy za výměnu nového -A KDE TO JE -vždycky s e dříve ukázalo že se objevil vlak expres a bylo tam vyzvedni si výhru -nebo nějak tak -a dneska nic -dala jsem 6 druhů chlévů a ted nemám žádnou odměnu -hned s e ukáže nový vlak a že si mám zadat znova co obětuji za novou výhru -nějaká hloupost ne??? A ve stodole taky nic nemám - Prosím o radu
     
    L.herečka tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj adik06

    Do vlaku je potřeba vložit chlévy z takovou protihodnotou aby jsi splnila požadovaný limit a to 500 a nebo 750. Podle toho jakou hodnotu tam vložíš tak odklikneš volbu výběru
    [​IMG]

    Po 1 hodině nebo po ukončení za floreny se vlak vrátí zpět a doveze Tajemný náklad, který si buď vyzvedneš sama nebo se automaticky přesune do inventáře mezi chlévy na farmě
    [​IMG]

    Takže o nic jsi nepřišla

    Hezkou hru přeji
     
  8. melisssa

    melisssa Zelenáč fóra

    ahoj mam dotaz přibilo mi 35 FL na kontě ale žadne jsem nekupovala nevi nekdo o co jde?i moji sousedi dostali 35 FL.
    ne že by mě to nepotěšilo ale nevim jestli je mam utratit
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj melisssa

    35 Florenů se ti objevilo na tvém účtě proto, že dochází k odebírání a rušení herního prvku Ohřívač vajec.
    Bohužel se tam objevila chybička, script má vracet 39 florenů, ale v nejbližší době ti budou přičteny i zbývající 4 floreny, prosím tedy o trpělivost.

    Hezkou hru přeji
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  10. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    a to dostali všetci?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Poki1409

    39 florenů dostanou jen ti hráči kteří měli nějaký ohřívač vajec, ať už koupený nebo jinak získaný. Pokud jsi žádný ohřívač vajec neměl nemůžeš dostat nějakou kompenzaci.

    Hezkou hru přeji
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  12. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    ok ďakujem :)
     
    L.herečka tohle ocenil(a).
  13. viky1953

    viky1953 Pisálek fóra

    prosím nejak nemohu najít věci z expresu za co jsem vymenila nevím děkuji
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj viky1953

    Tajemný náklad najdeš v inventáři mezi ostatními chlévy, nejlépe pro hledání je využít vyhledávače
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
  15. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    Ahoj,stále čekám na Kapitána Strašáka a ted jsem se dočetla,že byl odstraněn,Tak to mě docela rozčílilo.Mám všechny ostatní strašáky,tenhle jedinej chybí a ted jsi je mohu tak strčit za klobouk a magický stonek nedodělám.Nevím proč teda nezrušili i magický stonek abych ho nerozdělala.Měli zrušit všechny strašáky a zavřít úkol na magickém stonku.Tak to mě opravdu rozčílilo.Hezký den
     
  16. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    Ahojte....ako sa vkladaju fotky z farmy ?
     
    L.herečka tohle ocenil(a).
  17. Ahoj jarka112
    podrobný popis a návod jak na obrázky (klikni)-> "Vše o obrázcích a screenech"
    Další možností je, použít ve městě na poště funkci "fotky".
    1. krok klávesou "s" sejmeš fotografii farmy (můžeš si vybrat i rámeček") a stiskneš zelené tlačítko "sdílet fotku"
    2. krok - na poště v záložce "fotky" se ti objeví fotografie, kterou jsi pořídila pooci stisku klávesy "s". vpravo uvidíš odkaz na fotografii, stiskneš tlačítko "zkopírovat odkaz" a v příspěvku do kterého chceš vložit fotografii použiješ ikonu "obraz s horami" a tam vložíš odkaz. tím dostaneš obrázek do příspěvku.
    [​IMG]


    Přeji hezkou hru
    ********************************
    Ahoj tatana60
    je to nemilé, že byl strašák odstrněn, ale lze doufat, že stejně tak jako dekorace z "květinové série" bude možnost chybějící strašáky pořídit. Určitě sleduj oficiální oznámení zde na fóru.
    Přeji hodně štěstí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/16
    L.herečka a mamča50 tohle ocenili.
  18. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    Ďakujem za info:)
     
    L.herečka a mamča50 tohle ocenili.
  19. Kelliee

    Kelliee Zelenáč fóra

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mohu tady na farmě zrušit svůj profil a účet? Z časových důvodů už nestíhám farmařit a zároveň se přiznávám, že mě to už po těch letech moc nebaví. Nechci tu mít účet, když už hrát nebudu. Děkuji za odpověď
     
  20. Ahoj Kelliee
    máš dvě možnosti: ta jednodušší je - k účtu se nepřihlašovat a na farmu nechodit. Druhou variantou je, obrátit se na herní podporu a požádat o zrušení účtu - což je definitivní řešení.

    "Jak kontaktovat herní podporu?"
    Přeji hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.