Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barney75

    Bohužel nevím a chtěl bych to vědět taky, zatím se objevila možnost namlít krmivo pro ně, tak toho využívám.
    Snad se brzy dočkáme oficiálního oznámení;)

    Hezkou hru přeji
     
  2. barney75

    barney75 Rádoby autor

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš děkuji, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    i tak děkuji a také přeji Hezkou hru
     
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Prosím již doběhl ten script na ohřívače vajec? Já jsem zřejmě měl jeden ohřívač do zásoby ve stodole (teď již nezjistím),ohřívač nemám a floreny taky ne.
     
  4. -Andree72-

    -Andree72- Pisálek fóra

    Ahoj mám problém,nekoupila jsem FL a přesto mám 54fl,myslím že jsem měla jen 4:-(na této farmě fl nekupuji:)
     
  5. Ahoj -Andree72-
    získané Floreny jsou za výměnu prvku "ohřívač vajec", prosím nahlédni do tohoto vlákna přečti si příspěvek. (klikni)-> Aktuální problémy ve hře. Floreny jsi tedy získala zcela oprávněně.
    Přeji hezkou hru
     
  6. iveek

    iveek Pisálek fóra

    Dobrý den,
    mám stejný problém jako výše zmiňuje satelit. Ve stodole - v ostatních - jsem měla jeden ohřívač. A teď při prolezení farmy nemám ani ohřívač a ani floreny...
    Děkuji za odpověď
    iveek
     
  7. iveek

    iveek Pisálek fóra

    Děkuji za info, budu tedy sledovat vlákno Aktuální problémy ve hře, a až se tam objeví zmínka o nápravě, a u mě se náhodou floreny nepřipíší, tak až potom budu kontaktovat herní podporu, nebo ji mám kontaktovat už teď, aby o vzniklém problému věděli?
     
  8. sisinka5

    sisinka5 Zelenáč fóra

    Dobrý den, prosím kde seženu jezevce, děkuji
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. -Andree72-

    -Andree72- Pisálek fóra

    Děkuji moc za odpověď,nějak mi uteklo,že ohřívač mám:)
     
  11. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    Dobrý večer,jen jsem se chtěla něco ujistit v off. bylo napsané,že za čepici dají 39fl.,ale já mám jen 35fl. Kde je chyba? Děkuji za odpověď.
     
  12. zdena4

    zdena4 Zelenáč fóra

    Prosím, kde najdu recyklační bunku?
     
  13. vera71055

    vera71055 Rádoby autor

    Dobrý den,mám stejný problém,za ohřívač jsem dostala taky jen 35 fl,děkuji za odpověď.
     
  14. Ahoj anna32173 a vera71055
    prosím nahlédni a sleduj informace v tomto vlákně - Aktuální problémy ve hře Jestliže by na tvém florenovém
    kontě byly i dnes nesrovnalosti, kontaktuj prosím herní podporu > "Jak kontaktovat herní podporu?"
    **************************

    Ahoj zdena4
    Recyklační buňka je dekorace. Jestliže jsi jí získala v akci Recyklomat můžeš jí mít buď v inventáři, nebo umístěnou na ploše nebo na některém řádku v Nebi. Jestliže tuto dekoraci nemáš a sháníš jí, pak můžeš zkusit štěsti až bude akce Obchoduj a daruj a dekoraci získat.
    Popis dekorace (klikni)-> Recyklační buňka
    ***********************
     
  15. michalka74

    michalka74 Zelenáč fóra

    dobrý den chci se zeptat jak mám plnit v družstvu úkol Na konci světa,když k tomu nemám žádné rostliny..dekuji Míša
     
  16. Ahoj michalka74
    úkol "Na konci světa" požaduje dodávání plodin a plodů stromů, které se pěstují na (klikni)-> Bahamaramě.
    Prvním krokem tedy je, mít aktivovaný ostrov Bahama (ten zpřístupníš runou na Stromu moudrosti)
    Pokud máš zpřístupněný Baha ostrov, tak možnost aktivace plodin a stromů potřebných do úkolu aktivuješ ve Starověkém opičím chrámu.
    Prosím pročti si (klikni)-> "Nové sochy ve Starověkém opičím chrámu"
     
  17. josef.k

    josef.k Pisálek fóra

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, do kdy poběží ty skripty na vrácení florenů a kdy floreny za ohřívače budou připsány na účet ?
    Ohřívače jsem měla dva, ale floreny jsem zatím žádné na účet nedostala. Děkuji za odpověď. Helena
     
  18. josef.k

    josef.k Pisálek fóra

    *JÁ*
    děkuji za odpověď, ale nevím jak mi to pomůže, pokud jsem správně pochopila text, tak nahlášená chyba je, že se připisuje 35 fl. namísto 39 fl. a ne že se nepřipisuje vůbec nic,
    proto jsem chtěla vědět, jestli ještě běží skripty, které fl. vracejí, já zatím nedostala vůbec nic H.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.