Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. prostenikas

    prostenikas Zelenáč fóra

    • zbytečná citace - prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Děkuji *JÁ*
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Ano, presne o tuhle lištu mi jde. Vam tedy funguje normalne?? mne a mým sousedům ,kterých jsem se ptala ne asi mesic ! :( Pratele jsou v novém levelu,ale zadna hvezdicka. kdyz se podivam na tu hlavicku s promoční čepicí,tak je šedá-neaktivní ačkoliv vím na 100%,že je v novém levelu.. njn co se dá dělat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/5/16
  2. Ahoj prostenikas
    systém odměny za postup souseda (nikoliv přítele) funguje a není hlášená žádná chyba v této oblasti.
    Problémy mohou být různé, prosím zkus postupně vyzkoušet:
    - spustit hru v jiném prohlížeči,
    - udělej (klikni)-> "vše pro bezproblémový chod hry"
    nezapomeň prosím vyčistit data Flash Playera přes (klikni)-> webové rozhraní (po tomto kroku doporučuji restartovat hru)
    Jestliže by ani po těchto všech krocích nedošlo k nápravě, budeš se muset obrátit na herní podporu, která zjistí co je špatně. (klikni)-> "Jak kontaktovat herní podporu?"
    Přeji brzké vyřešení a hodně štěstí
     
  3. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Dobrý den,prosím nejde mi koupit vodu ani na baharamě.Děkuji farmarkamaja
     
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    ...a mně na farmě... vypnuto-zapnuto-vyčištěno...
    Při kupování vody vyskočí normálně tabulka kolik vody chci a kolik bude stát a když potvrdím koupi, neděje se prostě nic, tabulka si jen tak visí. na Baha taky.

    EDIT: voda už teče, díky !
     
    Naposledy upraveno: 3/5/16
    Betty tohle ocenil(a).
  5. Betty

    Betty Pisálek fóra

    Taky se marně snažím koupit vodu a zalít a nejde to!
     
  6. vatka

    vatka Zelenáč fóra

    Mám stejný problém s naplněním zásobníku na vodu
     
  7. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Koukám, že nás je víc, co nemohou koupit vodu.......vyschl pramen:cry::cry:;)
     
  8. horas89

    horas89 Zelenáč fóra

    U mě nejde koupit ne jen voda, ale ani zvířata, stromy, rostliny atd. ve farmářském obchodě. Tabulka je po rozkliknutí prázdná.
     
  9. Lomnička

    Lomnička Rádoby autor

    Nejen voda, ale celá tabulka farmářských potřeb nefunguje. Nejde koupit vůbec nic. Ach jo... :(
     
  10. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Já taky nemůžu koupit vodu :-(
     
  11. Ahoj horas89
    Farmářský obchod je v pořádku, ty máš na mysli spíše trh, že? Ano tam nastaly také potíže. Doporučuji také sledovat (klikni)-> Aktuální chyby ve hře
    Hezký den
    *************
    Lomnička a *dareba1
    děkuji za oznámení, ano je to hlášená chyba.
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  12. Vanessa.Nell

    Vanessa.Nell Pisálek fóra

    Ahoj,nejde mi doplnit voda do nádrží na farmě a ani na Bahameramě,nevíte kdy to opraví a bude si možné si vodu koupit ? Děkuji za odpověď .
     
  13. horas89

    horas89 Zelenáč fóra

    Ne mám namysli opravdu farmářský obchod!
     
  14. Ahoj Vanessa.Nell
    ano, je to hlášená chyba - sleduj prosím Aktuální chyby ve hře.
    Děkuji
    *******
    horas89
    děkuji tedy za informaci o nefunkčnosti Farmářského obchodu.
     
  15. prostenikas

    prostenikas Zelenáč fóra

    Diky za rady. vse zkontroluji a udelam... jinak mi prijde trochu zbytecne tu slovickarit pokud souseda jedou ve vete oznacim jako pritele /mozna to bude tim , ze vsechny sve sousedy znam a beru je tak / P.S. ted stejne budu nejspis muset cekat xx tydnu nez nekdo z nich opet vstoupi na vyssi level,abych zjistila,zda to funguje :-D hezky den
     
  16. Ahoj prostenikas
    rozhodně nechci slovíčkařit, ale soused a přítel jsou dvě různé kategorie. Sousedů můžeš mít jen omezený počet, jejich seznam s erby je v pravé liště. Při postupu souseda jsi odměněna BZ (hvězdička u erbu)
    Přátel můžeš mít kolik chceš, jejich seznam najdeš na poště ve městě - záložka přátelé. Při jejich postupu do nového levelu nedostaneš nic.
     
  17. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,ohřívač vajec je pryč a Floreny nikde.Čím to je?Díky za info;)
     
    Danielaa25 tohle ocenil(a).
  18. Ahoj romanafa
    je to tím, že script ještě probíhá, nejdříve byl odstraněn ohřívač a potom se na účty připisují Floreny. Prosím nahlédni - (klikni)-> Aktuální chyby ve hře
    Jestliže bys ani zítra ráno na svém florenovém kontu neměla připsány floreny za ohřívač vajec, kontaktuj prosím herní podporu - (klikni)-> "Jak kontaktovat herní podporu?"
    Přeji hodně štěstí
     
  19. barney75

    barney75 Rádoby autor

    Ahojky nevíš něco o nových zvířatech na Baha? kdy budou k mání? díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.