Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    *JÁ*, moc díky, svůj trh znám, našla jsem ho podle hezky zpracovaného návodu zde na foru, jen tedy přezdívky, které jsou tam uvedené, na trhu nevídám a naopak ty, které tam potkávám,nejsou v seznamu (chápu samozřejmě, že ne každý chce být v seznamu nebo o tom ví, naopak že hráči přestávají hrát tak často nebo prodávají produkty, které mě zatím nezajímají nebo na ně nemám level). Můžu se zeptat, jestli je známo, kolik přibližně hráčů jednotlivé trhy soustřeďují? Stačil by řád, jen pro představu, chápu, že mnoho hráčů trh třeba ani nevyužívá, na druhou stranu pokud jsou trhy mezinárodní, tak jich není mnoho :)
     
  2. Ahoj Sovinka
    no, nevím jestli má odpověď bude přesná, zatím jsem se s podobným dotazem nesetkala, nicméně odhaduji, že půjde o řád stovek (maximálně tisíce)
    Chtěla jsem se zeptat, zda jsi přihlášená (případně zda už jsi) ve Škole farmářů?
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ano, ve škole jsem, hraju od soboty, nyní jsem lvl 16, mám mentorku, ale moc komunikace mezi námi neprobíhá. Zato mě kontaktovalo několik hráčů, kteří mě četli tady na foru a dostala jsem pár cenných rad, všem za to moc díky, zejména za toto fórum a jeho evidentní funkčnost. :inlove:
     
  4. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    Krásny den přeji všem, nevím sice kam podat dotaz jelikož když jsem psal nikdo mi neodpověděl, chtěl bych vědět, jestli někde budu moc sehnat do stonku rostlinu, která mě chybí a popřípadě kdy se uvažuje o možnosti měnit. tito rostliny díky za odpověd na sz jelikož v hledaní na foru nejsem zkušený PB
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  5. Ahoj Pig_boy :)
    těmi "rostlinami do stonku" ... náš na mysli dekorace ze série zpívajících květin? (veselá lilie, diskokráska, veselá lupina zpívající tulipán?) Rozhodnutí o možnosti s těmito dekoracemi obchodovat nebo měnit, je zcela v rukou Realizačního teamu hry Farmerama. Pokud by došlo ke změně, hráči se o tom dozví zde na fóru ve vláknu "oficiální oznámení".
    Přeji ti hezký den a hodně štěstí
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  6. kamenáč

    kamenáč Pisálek fóra

    čo tak zaradiť medzi odmeny na kolese xl,xxl parfémovník.......alebo spustiť obchodovanie s rastlinami ktoré sa dajú pestovať len cez Desivú noc.....dalej nákup florénov cez sms platbu rozšíriť...40fl je málo...čo tak 100,fl200fl,...................A V NEPOSLEDNOM RADE soby...šľachtenie sobov bude kedy....čakáme na vianoce :)))))
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  7. Ahoj kamenáč
    zařadit parfémovník do cen na Kole štěstí. obchodovat s hrůzostrašnými rostlinami či rozšířit nabídku prodeje Florenů přes SMS... tvoje přání budu reportovat, nicméně chod hry a nabídky prodeje položek je v kompetenci Realizačního teamu hry Farmerama. Pokud se cokoliv změní, dozví se to hráči zde na fóru ve vlákně "Oficiální oznámení".
    Přeji hezkou hru
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  8. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    *JÁ* Děkuji moc za brzkou odpověd i tobě uspěšné moderovaní a hospodaření na farmičce :)
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  9. Pig_boy
    není zač a děkuji :)
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  10. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Nevím, kam dát svůj dotaz - podnět, tak zkusím tady.
    Nebylo by, prosím, možné dávat do kalendáře (poslední záložka fóra) Babyboom? Dívám se někdy zpětně, kdy byl naposledy... děkuji.

    EDIT: Už to tam je, děkuji :)
     
    Naposledy upraveno: 22/4/16
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  11. bill

    bill Pilný autor

    ahojte vo farmarskych úlohách v ulohe to ma podrž je strom Mate nikde som ho nenasiel vsetky ostatne som nasiel len tento nie kto mi poradi kde ho hladat dakujem peknu hru prajem
     
    *dareba1, atriadk a janajanova tohle ocenili.
  12. janajanova

    janajanova Pisálek fóra

    ahojte chcem sa opytat preco mi v stodole stake ukazuje rastliny z predoslej akcie achmea a heliciona a kamenne dosky a kluce dakujem peknu hru
     
    *dareba1 a atriadk tohle ocenili.
  13. kraska1990

    kraska1990 Zelenáč fóra

    Chcem sa opýtať dokedy sa bude podvádzať pri babyboom, píše sa že počas babyboom dá aspoň dva šlachtence
    ale mne to dáva 2x zakladné zviera a šlachtenca dosť často, pričom 2x základné nie je šlachtenec
     
    bill tohle ocenil(a).
  14. Ahoj bill
    maté
    je plod stromu cesmína paraguayská -pěstuje se na Bahamaramě aktivace možnosti pěstování za 32 Zlatých banánů v 8. místnosti Starověkého opičího chrámu a po aktivaci si plod maté můžeš koupit na trhu
    *********************
    ahoj janajanova
    chyba je v tom, že jsi neměla spuštěnou hru v době, kdy probíhal opravný script a klíče se ti nevyměnili. Prosím kontaktuj herní podporu. JAk kontaktovat herní podporu
    *******************

    Ahoj kraska1990
    netuším jaké podvádění míníš. Před každou akcí a tak i před Baby boomem je nutné restartovat hru. Výsledky chovu jsou náhodné a jsou ovlivněny například aktivací run na Stromě moudrosti.
    Prosím nahlédni: Chovmá ohrada -šlechtění
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  15. -zlatýlev-

    -zlatýlev- Zelenáč fóra

    kraska1990 má na mysli zrejme toto

    citujem z Baby Boom
    Láska je všude ve vzduchu! Dnes se budou rodit v chovné ohradě samá dvojčata - ne však jednovaječná. Jedno z mláďat se narodí podle farmářské nauky o dědičnosti, druhé zcela podle náhody. Nechej se překvapit!

    Náhoda je teda, že sa narodí 2x základné zviera a druhé teda NIE JE šlachtenec?
    Pokiaľ sa teda jedná o šlachtenie aj druhé zvieratko má byť šlachtené. že sa vráti 2x základné má byť skor ako bonus z runy.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -zlatýlev- a kraska1990

    Ano je to tak, druhé se narodí dle náhody tedy šlechtěnec vyššího řádu a nebo se vrátí základní zvíře.
    Myslím že funkčnost šlechtění, vlivu run a vlivu Baby boomu je popsána dostatečně v tomto příspěvku Vliv runy Babyboom na výsledku chovu
    Stačilo si pouze přečíst odkaz, který zde dala kolegyně

    Hezkou hru přeji
     
  17. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    *JÁ* Ahoj i já jsem tu měl problém, dal jsem kudrnky a místo svetříkové mi to hodilo jednu ovci hnědou, myslím že tohle je docela nefér když si člověk vypěstí za draho kudrny a pak mu to da ovci za upný H. Proto bych chtěl nějaké vysvětlení děkuji moc PB
     
    bill tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Pig_boy

    Pokud jsi dal 4 kudrnky do jednoho šlechtění není možné aby jsi dostal jednu hnědou ovci, byla k tomu určitě ještě minimálně svetříková ovečka, nebo vyšší.
    Tohle je možné jen tehdy pokud jsi šel do tzv. "risku" to jest že jsi dal jednu kudrnku a k tomu 3 základní ovečky, potom je tedy jasné že výsledek není zaručen.
    Zde namátkou nějaké výsledky
    [​IMG]
    [​IMG]
    Vyzkoušeno na celé zaplněné chovné ohradě a ani v jednom případě se nestalo že by tam nebyla minimálně svetříková ovce.

    Hezkou hru přeji
     
    Naposledy upraveno: 23/4/16
    lacrima tohle ocenil(a).
  19. Dorča34

    Dorča34 Perspektivní autor

    Ahoj mám řemeslo marmeládník. Chtěla bych vyrábět mrkvo-jablečnou směs. jak získám recept na MJS? děkuji za radu
     
  20. Ahoj Dorča34
    recept na Mrkvovo-jablečnou směs je dostupný ve 4. stupni řemesla. Až dosáhneš potřebného stupně (4. st) recept zakoupíš ve Farmářském obchodě. Doporučuji vyčkat na akci "Výprodej položek za Floreny" - ve které se dá recept kupit s 50% slevou.
    Popis produktu (klikni)-> Mrkvovo-jablečná směs
    Přeji hezkou hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.