Určeno k archivaci - 6/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. určeno k archivaci
     
  2. hnojaka

    hnojaka Rádoby autor

    zajímalo by mně,proč se mi nenačetla odměna ve fotbalové horečce- 5x podivuhodný výběh?,který jsem "koupil",ale ve stájích inventáře jsem ho následně nenašel..?
    z jakého důvodu ho v inventáři nemám?
    děkuji
     
  3. robin2151

    robin2151 Velmistr fóra

    hnojaka- hledej tyto stáje na baharamě.
     
  4. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hnojaka :)
    Prezri Bahamaramu, pretože sú stajne určené na Farmu (Napríklad Rybárik, Medvedík čistotný,...) a na Bahamaramu (Tiger, Plameniak, ...)
     
  5. wieclawg

    wieclawg Zelenáč fóra

    Odemkla jsem si runu živoucí legendu (odečetly se mi hvězdičky),ale nemohu vložit trofeje. Chce to po mě opět 300 hvězd. Kde dělám chybu.Díky za radu.
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Wieclawg,

    máš trofeje umístěné v inventáři? Pokud ano, tak nezbývá nic jiného než kontaktovat herní podporu.

    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  7. stenka12

    stenka12 Zelenáč fóra

    • Prosím, necituj zbytočne príspevok pod ktorým píšeš, použi radšej vlastnú správu alebo daj venovanie s menom, ďakujem. *Tanagorin
    "Odstránená citácia"

    ani mne to nefunguje a ani mojim susedom čo som s nimi v kontakte
     
  8. lucius1234

    lucius1234 Zelenáč fóra

    Může mi někdo poradit kde koupím houby? díky
     
  9. Ahoj lucius1234
    s dovolením ti poradím *JÁ* :)
    plodina houby je dostupná od 40. levelu. Pokud jsi tedy dosáhl tento level, tak houby můžeš nakoupit buď v Semenářství - levá lišta > červený nákupní košík > ikona "obilí" a nebo přímo na trhu ve městě.
    Přeji hodně štěstí
     
  10. Lubik66

    Lubik66 Pisálek fóra

    Ahoj,

    chtěl jsem se zeptat, na co je zelený puntík v okně novinek (vpravo dole). Když na něj kliknu, tak se nic neděle.



    Dík
     
  11. Ahoj Lubik66
    tak po pravdě - nevím, k čemu je zelený puntík v pravém dolním rohu okna "novinky". Mohu jen odhadnout, že signalizuje stav tvého účtu jako online. Ale dáš-li mí trochu času, zjistím jak to s tím zeleným puntíkem doopravdy je ;) :D
    EDIT takže :D záhada puntíku odhalena. Je to symbol pro stránku. Tedy, čím více puntíků, tím více stránek. Nyní je v novinkách jen jedna stránka = jeden zelený puntík.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/16
  12. slimaček72

    slimaček72 Zelenáč fóra

    AHOJ. Chci se zeptat - po otevření lastury se mi nepromítl dárek.Jedná se o výběh labuť.
    Dá se to někde dohledat? Děkuji za odpověď.
     
  13. Ahoj slimaček72
    ano, více hráčů hlásí tento problém. Prosím přečti si tento příspěvek zde v dotazech
     
  14. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Hezký podvečer,
    můj dotaz zní - kdy se dočkáme vrtaček?:) já už krmila ve zvěřinci i Sk, po vrtačce ale ani vidu ani slechu. Ty teprve za několik měsíců přijdou, nebo jak si je můžeme zasloužit sami? Díky
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Viky007

    Sice nevím jak souvisí tvůj dotaz se zelenými puntíky v novinkách, ale vrtačky je nový druh nářadí a jeho vypadnutí je nastaveno ne nízkou úroveň, nejsi tedy sama komu to nepadá, osobně mám dva zvěřince krmím neustále SK a nemám ještě žádnou vrtačku, chce to tedy čas a trpělivost a vrtačky budou ;)

    Hezkou hru přeji
     
    mamča50 a nanyblacks tohle ocenili.
  16. evaneke

    evaneke Zelenáč fóra

    Ahoj, chci se zeptat, jestli se mi budou dárky otevírat při režimu dovolená. Díky
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evaneke

    Dárky z letního kalendáře Překvapení v lastuře se musí otevírat každý den. Mód dovolená na to nemá vliv, později to můžeš otevřít pouze za floreny .

    Hezkou hru přeji
     
  18. evaneke

    evaneke Zelenáč fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš děkuji, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    Škoda, díky :)
     
  19. kamzyík

    kamzyík Rádoby autor

    Dobrý den, mám dotaz nedávno jsem si aktivoval legendu a dal jsem do ní všechny trofeje které jsem měl v inventáři a napsalo mi to že mám plno 30/30, ale zdaleka nemám hotový všechny úkoly ze soutěže zemědělců a v inventáři mám tři další trofeje a nevím co s nimi když mam runu plnou ... dá se legenda nějak rozšířit ... děkuji za odpověd
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.