Určeno k archivaci 4/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem akytička, 4/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Eli_na

    Eli_na Zelenáč fóra

    Ahoj všem!
    Unikly mi výhody využití marmelád a pečiva. Do tabulek, které jsem nalezla zde na fóru jsem koukala, nejsem z toho však moc moudrá.
    Našla by se tu nějaká moudrá duše, která by mi poradila, dala nějaké tipy, co třeba vy využíváte a k jaké příležitosti?
    (Pekař jsem stupeň 1. a marmeládník 4.)
     
  2. Ahoj evita555
    Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Pokud použiješ funkci "Odpovědět" tak citaci vymaž a nebo piš do nového příspěvku. Potom stačí uvést oslovení hráče (moderátora) kterému je příspěvek určen.
    Děkuji.
    *****************

    Ahoj Eli_na
    Bonusy, které poskytují produkty z řemesel jsou popsány v tooltipech, při najetí kurzorem na danný produkt a to ať ho máš ve Stodole, nebo přímo na trhu v záložce ˇŘemesla".
    [​IMG]
    Pokud ti nevyhovují popisy ve FAQ, tak potom se obrať do některého s diskusních vláken, kde můžeš od spoluhráčů získat tipy a rady
    Např.: (klikni)-> "Debata o všem možném"
    Popis ve FAQ -(klikni)-> Přehled řemeslných produktů (abecedně) - po kliknutí na jednotlivé produkty se ti ukáže podrobný popis zvoleného produktu a jeho bonusy
    Přeji prima farmaření
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/17
  3. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Akci malovaná vajíčka jsem dokončila a stonek mám, ale nemám dvě dekorace v invantáři mi chybějí spolehlivá dodavatelka a velikonoční křeček a nevím co dělat a na koho se obratit. Nepomohlo restartovat počítač. Děkuji za odpověd´
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jitulecermakova

    Tak nejprve zkontroluj plochy kde máš umístěné dekorace, jestli jsi si je nedala tam, popřípadě také ostatní řádky v nebi, jestli jsi je neumístila do jiného řádku.
    Pokud je nebudeš moci najít, nezbude nic jiného než kontaktovat herní podporu na prověření kam se ti dekorace schovaly, Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru pezt
     
  5. sedlíksooon

    sedlíksooon Zelenáč fóra

    Ahoj,
    mám otázku k magickému stonku.
    Na farmě mám dekoraci, která za x hodin dá y BZ, tuto dekoraci mohu vložit na kouzelný stonek a stále mi bude dávat tyto BZ? Moc jsem nepochopila, jestli musí na magickém stonku být řada plná, aby se aktivoval bonus, ale tyto dekorace přestanou mít svojí hodnotu (za celou řadu budu mít bonusy, ale jednotlivé dekorace mi přestanou dávat BZ/krejcary...) nebo tyto dekorace "hodnotu" neztratí a stále budou "plodit", i když není řada aktivována?
    Děkuji mockrát za odpověď :) Snad je jasné, co tím farmář chtěl říct.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sedlíksooon

    Dekorace která ti dává za určitý počet hodin x BZ/TBZ musíš mít buď v parku nebo na ostrově pokladů popřípadě na pěstební ploše pokud ji lze tam umístit, aby jsi měl zaručen tento výnos.
    Pokud dekoraci umístíš do řádku v nebi tak tyto BZ již dávat nebude, ať je řádek kompletní nebo ne.
    A bonus, který určitý řádek dává, tak jej bude dávat jen v tom případě pokud je celý obsazen a aktivuješ jej (zamkneš)
    Vše o nebi a řádcích najdeš v tomto vlákně Nebe

    Hezkou hru pezt
     
  7. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Nedávno jsem řešila problém a mám nový. Ráno otevřu farmu a píše mi to,že 409 termosek bylo vyměněno neví za co a byla jsem na nule, nechápu to akce je do 24.4. Takto to nedodělám a už jsem naštvaná.
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jitulecermakova: tato chyba je globální a věřím tomu, že termosky budou ještě dnes navráceny zpět na herní účty.
     
  9. *nelli*

    *nelli* Pisálek fóra

    Dobrý den, prosím, jak se dají využít smajlíci, které získáváme za dodání zboží ?
    Doposud jsem na to nepřišla a nikde nenašla.
    Moc děkuji, *nelli*
     
  10. Ahoj *nelli*
    smajlíci u zákazníků se nijak využít nedají, je to v podstatě ukazatel spokojenosti zákazníka.
    Tak. jak narůstá spokojenost zákazníka s tvými dodávkami, otevírají se ti další "pole" kde máš možnost dodávat. Pokud zákazníkům dodávat přestaneš, dodávková pole se budou postupně zavírat.
    [​IMG]
    Podrobný popis ve FAQ - (klikni)-> Družstvo - Farmářské zakázky
    Přeji fajn hru
     
  11. *nelli*

    *nelli* Pisálek fóra

    Škoda :) za odpověď dkuji a hezký den.
     
  12. *nelli*
    rádo se stalo, hezký den. :)
     
  13. katty34

    katty34 Zelenáč fóra

    Ahoj, mám lvl. 60 a chci se zeptat kde najdu komfortní pole?
    Díky Katty34
     
  14. Ahoj katty34
    komfortní pole (tedy možnost rozložit je na herní ploše) ti umožní levá lišta, ikona "políčko" Komfortní pole poznáš - třpytí se :)
    Využití komfortních polí má své výhody i nevýhody, prosím pročti si:
    Podrobný popis ve FAQ - (klikni)-> Levá lišta - pro pole
    (klikni)-> "Pole, velikost, výnos"
    Přeji hodně štěstí při farmaření
     
  15. katty34

    katty34 Zelenáč fóra

    :)Super moc děkuji
     
  16. katty34
    není zač, rádo se stalo :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.