Určeno k archivaci 4/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem akytička, 4/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. akytička

    akytička Pisálek fóra

    Ahoj,
    už delší dobu nemám ve městě billboard,na jiné farmě v pořádku,předem děkuji za radu.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj akytička

    Hráčům, kterým se objevují speciální nabídky v novinkách, těm se bilboard vytratil

    [​IMG]

    Těm co bilboard zůstal, tak těm se tyto nabídky neobjevují.
    Systém přidělování speciálních nabídek neznáme a nikdo nám jej nesdělí

    Hezkou hru pezt
     
    Bella74 tohle ocenil(a).
  3. akytička

    akytička Pisálek fóra

    Ahoj pezt,
    děkuji za rychlou odpovědˇ,to mi uniklo,v novinkách nabídky mám.Hezkou hru i Tobě:)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. Mc.kacenka33

    Mc.kacenka33 Zelenáč fóra

    dobry den daji se nejakym zpusobem ziskat zlate babnany tak jako hvezdicky dekuji
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mc.kacenka33

    Zlaté banány získáváš tak jako hvězdičky, postupem do dalšího levlu (5 ZB), bonus za denní přihlášení, úkoly v družstvu kde jsou jako odměna a také z akcí, kde jsou jako odměna, např v právě probíhající akci Nepřátelské převzetí, je možno získat 5 zlatých banánů. I když množství není takové, jak by jsi si zřejmě představovala, ale jde to

    Hezkou hru pezt
     
  7. krejčice10

    krejčice10 Zelenáč fóra

    Zdravím, mám dotaz:) dost lidí má u maléhoho pole (1x1) sklizeň 4 semen bez použití superhnojiva? Mně furt vyskakují jen 2:sleepy:
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj krejčice10

    Zřejmě myslíš Zuzino superhnojivo, které přidává +2 plodiny na jedno políčko. Ale toto je trošku drahé na to to takhle používat.
    Nicméně pro zvýšení výnosnosti plodin z polí se používá řemeslný produkt Mrkvovo-jablečná směs (MJS), která přidává +2 plodiny z políčka, při sklizni poté dosáhneš tedy výnosu z pole velikosti 1x1 výnos 4 plodiny.
    PS: jednu MJS posílám jako dárek a najdeš ji ve stodole v zásobárně (klikneš na MJS, poté klikneš na ikonu ruky a potvrdíš, stačí toto udělat před sklizní, doba působení je 18 hod.)

    Hezkou hru pezt
     


  9. ***Určeno k archivaci***
     
  10. Modránek

    Modránek Pisálek fóra

    Čo keby sme mohli spojiť MJZ a Tekvičanku dostávali by sme 3? pezt prečo máš tak škaredé mrtvolné obrásky so zbraňami? To by nemalo byť v hre to nie je hra a zábava zabíjať niekoho.
     
  11. Ahoj Modránek
    bohužel, Mrkvovo-jablečná směs (MJS) a Dýňová marmeláda nejdou využít zároveň, protože oba produkty vyžadují diamantový slot a ten je v bonusové liště pouze jeden.
    P.S.: Vzhled a obsah podpisu kolegy Pezta je v souladu s pravidly a pokud se mu jeho podpis líbí, není na tobě jej kritizovat.
    Přeji fajn hru
     
  12. -vlastina303-

    -vlastina303- Pisálek fóra

    Dobrý den,koupila jsem si dva podivuhodné stromy /"sekvoje"/ za 10 florenů a nikde je nemůžu najít.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -vlastina303-

    V první řadě bych doporučil restartovat hru, poté zkontroluj inventář na farmě a najdi mezi stromy "Podivuhodný strom Bajkal"
    Je možné že jsi si při koupi spletla a koupila jsi Podivuhodný bahama strom “Maui” tak také zkontroluj inventář na bahamaramě, jestli sazeničky nemáš tam

    Hezkou hru pezt
     
  14. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    ahoj, z kombajnu mi zmizel odplevelovač, znamená to , že už se pole nezaplevelují? Nebo pokud na farmu nepřijdu sklidit do 24 hod po dozrání, budu odplevelovat ručně?
     
  15. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    ahoj *JÁ* tak to je super zpráva, chodím na fórum málo, tak jsem na to přišla až po měsíci, díky ti.
     
  16. evita555

    evita555 Zelenáč fóra

    Ahoj, chcem sa spýtať, kde nájdem a ako otvorím Debnu s farmárskymi potrebami - ktorú dostávam každých 24 hod. z výhonku Jar je tu a tiež debnu, ktorú som dostala z aktuálnej veľkonočnej akcie? Diiik
     
  17. Ahoj evita555
    bedny s dárky (ať už z Magického stonku, nebo odměnu z akce) najdeš v inventáři - levá lišta, Hledej v dekoracích (ikona "vázička") v záložce "Spotřební zboží".
    [​IMG]
    Přeji prima farmaření
     
  18. evita555

    evita555 Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace. Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Děkuji *JÁ*
    ***odstraněna zbytečná citace***
    *JÁ*
    Ďakujeeem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.