Určeno k archivaci 4/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Dnes už se mi několikrát stalo, že po zasetí část polí zmizela, resp. ukázala se jako pole nezasetá. To samé se mi právě teď stalo se zaléváním :( Má snad tvůrce hry pocit, že se musí při této hře málo kliklat, tak bude potřeba zasévat a kropit pole i několikrát? A taky se už delší dobu stává, že sklidím chlévy, vypnu hru a po znovu spuštění (třeba jen za půl hodiny) poslední sklizené chlévy jsou opět nesklizené... dost mně tyto chyby vadí! Edit: po půlhodině zjistím, že část zalité louky je opět nezalité. Hra má sloužit k relaxu a ne k nasírání, jestli ji autoři nezvládají, tak ať jdou zametat chodníky...
     
    Naposledy upraveno: 28/4/17
  3. Ahoj malanek70
    to, co popisuješ nejsou s největší pravděpodobností chyby hry. Doporučuji postarat se o servis výpočetní techniky a udělat (klikni)-> "Vše pro bezproblémový chod hry"
    Neuvádíš, jaký používáš prohlížeč, takže ještě můžeš zkusit spustit hru v jiném prohlížeči, než ve kterém běžně hru spouštíš - doporučený je GoogleChrome.
    Jestliže po provedení výše uvedených kroků budou potíže přetrvávat, obrať se do vlákna "Technické a platební problémy" aby ti kolegové případně mohli účinně pomoci, vypiš jim jaké kroky jsi učinil, údaje o OS, prohlížeči, případně připojení k internetu.
    Přeji hodně štěstí.
     
  4. ENeMy_D[a]Ve

    ENeMy_D[a]Ve Zelenáč fóra

    Myslím, že to není na straně hráče. Spíše RT zavedli nějakou ochranu proti příliš rychlému provádění úkonů. Taky se mi vrací provedené úkony. Pokud ale zpomalím, tak je vše vpořádku.
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.