Určeno k archivaci 4/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sejda621
    Ovocný automat-překvapení je položka "jednorázový nákup" - a je v Rama obchodě i nyní a není přes ní nápis "poslední šance" :D takže věřím, že si jí budeš moci pořídit jakmile získáš dostatek Ramaminci, případně se můžeš pokusit jí vyměnit/získat darem při akci "Obchoduj a daruj" jakmile bude tuto dekoraci možné darovat či měnit.
    Přeji fajn hru
     
  2. evita555

    evita555 Zelenáč fóra

    Ahoj, chcem sa opýtať, kde môžem alebo som mohla získať Ovocný automat, ktorý je treba do výhonku - Cukríkové prekvapenie. Niečo mi uniklo?o_O Nepostrehla som ho v žiadnej doterajšej akcii a vidím, že v nasledujúcej akcii môžem získať iný a už posledný predmet na tento výhonok. Diiik.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evita555

    Stačilo si přečíst odpověď od kolegyně nad tvým dotazem.
    Tedy tato dekorace je k dispozici v Rama obchodě

    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
  4. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Ahoj, omlouvám se, zda píšu jinam, ale jelikož jsem úplně blbá a nepohlídala jsem si, že musím dostat dekoraci Čokoládové překvapení do stonku Sladké překvapení, půjde dekorku potom někdy koupit za floreny?
     
  5. evik319

    evik319 Zelenáč fóra

    prosím kde získám psací brk.děkuji
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  7. Alizzee

    Alizzee Pisálek fóra

    Zdravím farmáře a mám dotaz ohledně bonusového kodu.ten bonusový kod se zadává kdy?je to jen nějaká jednorázová záležitost?nebo se zadává pravidelně?děkuji za odpověď Alizzee
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Alizzee,
    bonusový kód je potřeba zadávat v době platnosti. Momentálně není žádný bonusový kód aktuální (aktivní). ZDE najdeš seznam bonusových kódů. (Na to zelené klikni).
    Hezkou hru
    ______________________

    Ahoj Dunlop,
    zda bude dekorace Čokoládové překvapení možna nějak získat, ať už ve výprodeji za Floreny nebo při akci Obchoduj a Daruj (OaD) nám v této chvíli není známo.
    Hezkou hru
     
  9. Madvo

    Madvo Mistr fóra

    Hezký den, mě něco uniklo - kde se ,prosím, dala získat dekorka Ovocné přakvapení do stonku?

    sopti - moc děkuji, to jsem celá já. Nenapadlo mě, že se to týká stonku. Tak snad tam bude i příště. Hezký den.
     
    Naposledy upraveno: 25/4/17
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Madvo,
    určitě myslíš dekoraci Ovocný automat - překvapení. Tato dekorace je k dispozici v Rama obchodě.
    Hezkou hru

    [​IMG]
     
  11. evita555

    evita555 Zelenáč fóra

    Ja som veľmi smutná z toho, že som nezískala dekoráciu Ovocný automat. Vôbec som si ho v Rama obchode nevšimla. Podľa mňa je to strašne nefér, že to nebolo označené aspoň takým spôsobom, ako boli označené ostatné dekorácie na sladký výhonok. Vidím, že nie som sama. Nedá sa s tým niečo robiť?
    Dá sa aj teraz dostať do Rama obchodu?
     
    Naposledy upraveno: 25/4/17
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evita555

    Já myslím, že to bylo popsáno všude srozumitelně, jak v popisu akce na první straně diskuse o recyklomatu
    Také po přihlášení na farmu v novinkách bylo upozornění na recyklomat a možnost získat 4 dekoraci.
    Dekorace je k dispozici v Rama obchodě a pokud není u položky uvedeno poslední šance, dá se předpokládat, že bude k dispozici i v dalším měsíci.

    Hezkou hru pezt
     
  13. Batory

    Batory Pilný autor

    Dobrý večer do stonku mám kukačku matku i kukaččí vejce,ale nejde mi dát do stonku-stále mi to ukazuje ,že nemám v inventáři.A to jsem i aktualizovala.Nevím co proč to nejde.Děkuji za radu
     
  14. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    mi to nejdřív taky nešlo, až pak mi někdo napsal, že si nejdřív musím v parku postavit kukaččí mámu jedna, pak na ni dát kukaččí mámu 2, z parku odstranit a už hotovou ji pak dát na stonek, jestli jsi to tak zkoušela a přesto ji tam nemáš tak nevím...
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Hezký zasněžený den...
    Nedávno proběhla výměna šlechtěnců sobů, kteří zbyli z nějaké akce. Schovávala jsem je, kdyby se ještě někdy hodili. V inventáři je stále mám a tak jsem je chtěla radši hodit do úkolu Zvěřinec, ale nejde mi to. V úkolu kliknu na DODAT, vyberu třeba andělské soby, potvrdím... a nic. Je mi to docela líto, protože jejich protihodnota je dohromady 524 000...
    :oops:

    EDIT: *JÁ* : No, nepotěšil jsi mne, ale děkuji za odpověď... ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/4/17
  17. Ahoj zuzik.t
    bohužel, žádný ze šlechtěnců sobů nelze použít k dodání. Ani do pohárů, ani do úkolů. Bohužel nám není známo, jaké úmysly s těmito šlechtěnci Realizační tým hry do budoucna má.
    Přeji prima farmaření :)
     
  18. rumíček70

    rumíček70 Zelenáč fóra

    Dobrý den, minulou akci, kde se dal koupit ovocný automat-překvapení jsem nedělal. Nyní mi chybí do stonku.Bude ještě nějaká možnost dokoupení ?


    Bohužel žádné RAMAmince nemám a teď už není žádná možnost je získat.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/17
  19. Ahoj rumíček70
    dekorace "Ovocný automat-překvapení" je stále hráčům k dispozici v RAMAobchodě (levá lišta>ikona "červený nákupní košík) ke koupi potřebuješ jen RAMAmince. Jestliže jich máš dostatek, nic nebrání tomu, aby sis dekoraci pořídil.
    [​IMG]
     
  20. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    dobry den..chcela by som sa opytat ci tieto nazvy stromov a plodov maju byt takto na SK

    RAJCIAKOVEC OBECNY JE UZ OVOCIE TAMARILLO?

    ROHOVNIK-KAROB?

    PARA ORECH-JUVIE STIHLA?

    [​IMG]

    pezt dakujem za odpoved,,asi som nejaka prispata,,
     
    Naposledy upraveno: 27/4/17
    pezt a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.