Určeno k archivaci 4/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Prosím,asi jsem něco přehlédla,ale kam se umisťuje Mýtická noční můra z kola štěstí,děkuji.
    Aha,já myslela že na to je spešl stonek:music:;)
     
    Naposledy upraveno: 22/4/17
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zejdy66

    Dekoraci Mýtická noční můra si můžeš umístit kam je libo, tedy na všechny plochy, kde jde umístit nebo také do nebe.
    Jaké další využití bude mít tato dekorace nevíme.

    Hezkou hru pezt
     
  3. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    taky jsem asi jinde,ale měla bych návrh ohledně postupů,připadá mi vše zastaralé a když se vše mění//nemohlo by napravit v postupu levlu lepší odměny????např.2.levl -odměna 2 floreny ,10.level - odměna 10 florenů,a td,protože - jednoduše dostat ve 104.levelu 1 floren je přeci jen úsměvné a lakomé a nehráčské,neflexibilní a bez motivace a hlavně neoceněné,ale je to na RT,JAK nám přejí,děkuji za přečtení a za uvážení,hezkou hru.Protože totiž získat floreny v kině je už dávno ztracené a neuskutečnitelné,a tak prosím o světlejší naději,děkuji a děkuji mnohokrát
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evicka435

    Máš pravdu, že jsi jinde:). Pro zlepšovací návrhy je tu vlákno Zlepšovací návrhy, před podáním doporučuji řádně pročíst pravidla a můžeš něco propracovaného navrhnout.
    Na večer jsi mě pěkně pobavila;)
    Ke kinu, bohužel pro naši lokaci nejsou partneři, kteří by zadávali reklamy nebo nějaké úkoly.

    Hezkou hru pezt
     
    Bella74 tohle ocenil(a).
  5. ilonkam6565

    ilonkam6565 Rádoby autor

    Prosím,překypující komora dává jen bbz nebo ještě nějaké jiné překvapení?děkuji a hezký den
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. ilonkam6565

    ilonkam6565 Rádoby autor

    jééé... děkuji
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. modrýměsíc

    modrýměsíc Rádoby autor

    Ahoj, vytočila jsem si na kole štěstí mytickou noční můru, ale nemám ji v dekorkách...Děkuji za radu
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modrýměsíc

    Nejprve bych doporučil restartovat hru a poté znovu zkontrolovat inventář mezi dekoracemi pod ikonou vázičky
    Také můžeš zkontrolovat vyhrané odměny na kole štěstí jestli jsi ji opravdu vyhrál

    [​IMG]

    Pokud by jsi ji nenašel, nezbývá než kontaktovat herní podporu na prověření, Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru pezt
     
  11. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    ahoj ,chci se zeptat kdy pujde darovat nebo vymenit ptaci chaloupka,kterych mam treba 5ks stejnych a do stonku me chybi uz jen jedna a to same s kytkama.do stonku chybi ale v kole stesti uz nejsou ,mam opet plno stejnych ,klidne nekomu daruji.
     
  12. Ahoj schummi1
    bohužel, žádná z dekorací kolekce ptačích budek (a ani z kolekce Strašáků či květin) nikdy při akci Obchoduj a daru vyměnit ani darovat nešla a ani nepůjde.
    Přeji prima farmaření.
     
  13. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Ahoj dá se dodatečně vstoupit do rama obchodu a nakupovat?
     
  14. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    sejda621 ano dá , přes červený košík [​IMG] :music:
     
  15. Handy59

    Handy59 Pisálek fóra

    Ahoj, kde se dal získat Ovocný automat do řádku na stonku Sladké překvapení ? nevím, kde mi to uteklo. Díky
     
  16. Ahoj Handy59
    dekorace se dá pořídit v RAMA obchodě za farmářské mince. Rama obchod najdeš v levé liště, ikona "červený nákupní košík" > ikona farmářské mince, záložka "Speciální"
    Přeji fajn hru
     
  17. mirbel46

    mirbel46 Perspektivní autor

    Prosím,jak dlouho před koncem nového Premia se dá Premium prodloužit? Je placeno peysefcard 4.4. .Děkuji předem.
     
  18. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Dají se koupit farmářské mince?
     
  19. Ahoj mirbel46
    protože se ptáš na platbu PSC za nákup prémiových výhod, nebude pro tento způsob možné uplatnit automatické prodloužení - to je podmíněno uloženými platebními údaji (platební karty). Prosím o chvilku strpení, zjišťuji informace,které se vztahují k tvému dotazu.
    EDIT: Takže, při platbě PSC budeš muset vyčkat do vypršení stávajícího prémia a nákup provést až po skončení.
    Případně se obrať s dotazem do vlákna (klikni)-> "Technické a platební dotazy"
    ***************************************

    Ahoj sejda621
    ptáš-li se, zda je možné koupit Farmářské mince například stejně jako Floreny, nebo jiné další herní prvky, tak bohužel, ne nedají. Farmářské mince získáváš z akcí, ve kterých je tyto mince možné získat - například (klikni)-> "Připrav se recyklovat"
     
  20. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Rozumím děkuji,přehlídl jsem dekoraci do řady sladké pokušení ovocný automat a za mince koupil stromy a teď už nemám na dekoraci,nevíš jak dlouho bude ta dekorace v rama obchodě?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.