Určeno k archivaci 12/2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem zuzanka11221410, 4/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Ahoj, chci se zeptat, proč se mi od 3. řady v adventním kalendáři neotevřely ty poslední balíčky. Přitom mám všechno otevřené, každý den jsem něco otvírala, ale ty velké na konci řady se mi nechtějí otevřít, prý musím mít všechno otevřené. Co s tím?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Stana67

    Zkontroluj jestli nemáš u některého dárku male plus, to znamená, že jsi některý neotevřel, a jelikož píšeš, že se jedná o poslední dva dárky tak to bude nejspíše nějaký v poslední řadě.

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    ahoj petz, díky, myslela jsem si, že to tak bude, že další informace nejsou.
    nevadí, díky za reakci.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    Pokud jsem v některém měsíci nezískala dekoraci bonus za denní přihlášení, můžu je nějak získat a nebo stonek zůstane nekompletní?


    Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 30/12/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Máťa_BMV

    V tuto chvíli nemáme žádné informace jestli bude možno dokoupit tyto dekorace.
    Jelikož loňské dekorace byly k dispozici v Rama obchodě do minulých řádků, je možné, že se tato možnost objeví zase. Ale na oficiální oznámení musíme vyčkat, jestli to tak bude nebo ne.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. -nykisek-

    -nykisek- Zelenáč fóra

    Ahojky chtěla jsem se zeptat kde najdu bonusové kódy díky.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -nykisek-

    Pro naši lokaci momentálně není žádný bonusový kód aktivní, proto žádný nemůžeš najít.
    Bonusové kódy se vydávají k zvláštním událostem a nejsou tedy běžné, alespoň ne v naší lokaci.
    Kdyby nějaký byl najdeš jej v oficiálním oznámení.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Právě že mi to ukazuje u posledních 3 řad, je to divné. Ale opravdu tam mám ty plusy a po otevření už je to v pořádku. Já myslela, že jsem otvírala dárky každý den. Asi jsem někdy zapomněla. Děkuju.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Stana67
    Bohužel jsi některý zapomněl, to se stává:) Hlavně že je vše v pořádku;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. DračiHanka

    DračiHanka Perspektivní autor

    přejí všem farmářum vše nejlepší do novího roku hodně zdraví štěstí a lásky a teamu dračí hanka
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DračiHanka

    Sice děkujeme za přání, ale zde do této sekce ne, děkuji, je tu dostatek vláken, kde můžeš popřát.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.