Určeno k archivaci 12/2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem zuzanka11221410, 4/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tatana60

    Není zač ;). Tobě také hezké svátky :)
     
    pep11 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj nejsem sice nováček ve hře,ale totálně mi vypadla paměť;)Měla jsem na ploše dekorku,dávala Pinkie Pie koláč Při neustálém stěhování a přehazování polí jsem ji asi smazala,ale já bohužel nevím jak vypadá ani její název a při tom množství,nevím už nic:cry:Prosím,kdo víte,poraďte,kde ji hledat,děkuji moc.
     
    evainfo, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Chci se zeptat ~ jak je možné, že kupuju kombajn pravidelně každý měsíc a nemám kombajn na stonek? Nikdy se mi to nestalo. A mám za to, že by měl kombajn od jednoho nákupu k druhému vystačit. Nebo se snad mýlím?
    P.S. Já jen jestli je problém u mě nebo ne.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj

    Nevím kolik činí tvůj rozdíl pomocníků. Ale jelikož se jednotliví pomocníci dostávají jako odměny z různých beden, z úkolů a podobně. Takže rozdíly tam mohou být. Třeba jsi jednu koupi vynechala, protože se ti zdálo, že pomocníků máš dost a tím vznikla teď tato vyjímka.
    Mám také rozdíly v délce pomocníků

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Takže, nic neobvyklého pokud ti některý nečekaně dojde.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Vím, že ten rozdíl tam je. Ale protože kupuju pravidelně, překvapilo mě, že na stonek kombajn došel. Všech ostatních mám právě dost. Díky.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janaj

    I do pravidelnosti se někdy vloudí chybička. Nezbývá než využít kupóny a počkat na výprodej.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Je mi to jasný. Děkuji. :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. -veselka-

    -veselka- Zelenáč fóra

    Soutěž Štastný den mám hotovou a dekorace bodliny a květiny,kočičí lakýrník nemám
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -veselka-

    Dekorace Bodliny a květiny a Kočičí lakýrník, jsou dekorace které bylo možné získat jako bonus za denní přihlášení a to první dekorace v červnu 2018 a druhá v říjnu 2018, pokud jsi tedy vybrala v daných měsících alespoň 21 dárků tak si získala i tyto dekorace. Prohledej prosím tedy všechny plochy, kde máš dekorace a také nebe, jestli nejsou tam.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. rybka50

    rybka50 Zelenáč fóra

    Ahoj,kde najdu Johnyho Citrona kterého jsem získala na stromě moudrosti.Díkypředem za odpověd.rybka
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    rybka50, nenajdeš ho nikde. Na stromě jsi nezískala dekoraci, ale možnost ho do toho stromu vložit, pokud bys ho měla v inventáři... Potom by ti zvyšoval šanci na "vyskakovátka" na všech plochách
    [​IMG]
    Mohla sis ušetřit 400 hvězdiček na jiné runy, pokud dekoraci nemáš...
     
    Naposledy upraveno: 27/12/18
  13. rybka50

    rybka50 Zelenáč fóra

    Děkuji,tak jsem vyhodila 400 hvězdiček.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, vyhodila, příště se zeptej zavčas, než něco aktivuješ... je mi to líto. :(
     
    jindrasofr a vilm4 tohle ocenili.
  15. nextkocka

    nextkocka Pisálek fóra

    Mám dekorace ,ale nejdou vložit do stonku,píše mi to ,že dekorace není v inventáři a ona je. stonek je aktivní a nefunguje.Co s tím?Jdou vložit třeba dvě ze tří,jedna akce vůbec
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nextkocka - dekorace z akce Štědrý den je třeba nejdříve posadit někam na plochu, 4x sklidit přidaný bonus a pak zbořit. Následně půjdou dát do řádku - doporučovala bych pročíst FAQ k akci. >>KLIK ZDE<<
    I některé další dekorace na sebe mohou mít vázaný jiný bonus, který je třeba "vypotřebovat" a teprve potom půjdou dát do řádku.


    Přeji fajn hru
     
    zouzel, jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Vla10

    Vla10 Pisálek fóra

    dobrý den ,mám dotaz ,když chci aktivovat například rajský věnec který ma bonus +3 na všech polí a nedavá mi nic co dělám špatně a to není sám řemeslnický produkt s kterým mám problém.poradíte.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    pajdo moc děkuji,jdu znovu hledat,nikdy jsem nevynechala denní přihlášení takže bych ji měla mít,ale čertví,už toho máme hodně,
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    hezký večer,
    asi jsem napsala svůj dotaz do špatného vlákna, proto nebyla odezva
    chci se zeptat, jestli upgrade santova pomocníka bude možnost koupit i později nebo už ne
    ví to někdo?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-

    Jestli bude možno koupit upgrady Domku Santova pomocníka někdy v budoucnu v tuto chvíli nevíme a je to v kompetenci RT.
    Zatím je možno koupit upgrady do 31.12.2018 do 14 hod.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.