Určeno k archivaci 12/2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem zuzanka11221410, 4/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Markétka1111 - Bohužel celý stonek najednou zbourat nelze. Nejprve musíš počkat až uzraje konkrétní řádek a "uvolní" dekorace (zmizí zámečky) pak můžeš zbourat jen tu dekoraci kterou potřebuješ a nahradit jinou.

    Přeji fajn hru
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Markétka1111

    Markétka1111 Pisálek fóra

    děkuju
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj,,prosím pěkně, co mám ještě udělat ,abych dokončila stonek s dekorkama,,mám 13 dokončených těch čtverečku, (nevím jak se to jmenuje,promiň) a na řádku mě to říká ,,nemáš dekoraci ,,jedná se o akci ,,šťedrý den,,moc děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys*

    Jelikož dekorace poskytují krom BZ/TBZ také jiný bonus a to 2x floren, 1x bedna BZ, 1x bedna s přihlouplými zvířaty, tak je třeba tyto dekorace postavit někde na plochu a bonusy z nich vybrat sklizením a to 4x. Po vyčerpání bonusu půjdou tyto dekorace vložit do řádku.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    a já prosím taky o pomoc. Kde bych našla dekoraci "bodliny a květiny,chybí mi do stonku ,díky
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj evicka435,

    prohlédni svoje parky a případně i stonek, jde o odměnu za vyzvedávání dárků v červnu, takže jsi ji asi už někde použila. Takto vypadá
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Všem farmářkám,farmářům a modíkům klidné a pohodové vánoce:inlove::inlove:hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka.
     
  8. Dorča34

    Dorča34 Perspektivní autor

    Ahoj, dnes večer mně nejde v kalendáři odkliknou, že jsem tam byla a ni bonusový dárek.. Mám 5 farem, na 2 tošlo odkliknout a na ostatních 3 ne. Můžete mně prosím sdělit proč: Děkuji za odpověď. Mám ještě jeden problé. Na 3 f armách mám stonek a nejdou mi na něj dát dekorky. Restartovala jsem počítač jak F5 tak opravdu restart celého počítace. .Ale ni mi to nepomohlo.Děkuji za odpověď.
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Dorča34,

    a stihla jsi ty dárky ještě 24.? Protože dotaz píšeš až 25. No pokud jsi někde něco nestihla poznáš podle bílého plus v modrém čtverečku u některého z dárků.
    K dekoracím ve stonku:
    Tyto dekorace obsahují přidaný bonus, proto je potřeba tyto dekorace vložit někam na volnou plochu a tento bonus vyčerpat. Po odstranění z herní plochy již bude možné dekorace umístit do stonku.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Zrzka34

    Zrzka34 Pisálek fóra

    Ahoj, jak dám dekorace do stonku? Nejdou tam dát. Dekorace mám ve vázičce a píše mně to tato dekorace není v tvém inventáři. Na plochu jsem ji nedávala a proto ani nesklízela.Jsou v originálním stavu. Děkuji za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 25/12/18
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zrzka34: zkus si přečíst mojí odpověď, je tam jasně napsáno co musíš s dekoracemi provést.

    Navíc tě musím upozornit i na pravidla herního fóra, kde je napsáno toto:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. majka3633

    majka3633 Pisálek fóra

    Dobrý den , kde prosím získám dekorku bodliny a květiny , chybí mi do stonku .
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majka3633 - dekorace Bodliny a květiny byla jako Bonus za denní přihlášení - červen 2018 Pokud jsi pravidelně vybírala dárky od Kubíka tak bys jí měla někde mít (park, ostrov případně řádek). Pokud jsi dekoraci nezískala tak v tuto chvíli není možnost jí získat. Jestli v budoucnu RT umožní její získání nevíme.

    Přeji fajn hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Ahoj prosím,kde najdu bednu se zimnimi dárky,která byla včera v odměnách v punčoše.Nějak se mi schovala.Děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmarkamaja - všechny bedny najdeš v inventáři >>levá lišta >>ikona bedny >>ikona vázičky >>záložka spotřební zboží >> do vyhledávacího okénka zadej bedny a vyjedou ti všechny bedny

    Přeji fajn hru

    Edit: omlouvám se včera byla v kalendáři dekorace která dává bednu se zimními dárky Moderní koledy tu najdeš mezi dekoracemi
     
    Naposledy upraveno: 25/12/18
    Honzulka05 a farmarkamaja tohle ocenili.
  16. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Moc děkuji a přeji krásné vánoční svátky a Nový rok 2019 farmarkamaja
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    Ahoj,prosím,jde vyjmout dekorka již z uzamčeného stonku??Děkuji
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Dobrý den, splnil jsem event "Štědrý den 2018" a dostal jsem 3 dekorace a magický stonek. ale dekorace ne daný stonek dát nemůžu, ikdyž je mám v inventáři. Jde o chybu nebo je mám první položit na hrací plochu a několikrát sklidit, dokud tomu nedojdou náplně (např. u "Slavnostní výzdoba" 4x sklidit náplň 2 floreny a 2350xp)?
     
    Y_n_O a satelit tohle ocenili.
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tatana60

    Ano lze, musíš počkat, až dojde doba do další aktivace, to poznáš na časomíře u příslušného řádku, zde příklad:

    [​IMG]

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj pep11

    Polož dekorace někde na plochu, skliď je 4x a po zbourání již půjdou vložit do řádku.

    Fajn hru pezt
     
    pep11 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    Vážení farmáři,děkuji moc za odpověd.Přeji hezké svátky ;););)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.