Určeno k archivaci 05/2018 - Všeob. dotazy

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ANNA041961, 28/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zuzanka11221410

    zuzanka11221410 Perspektivní autor

    Ahoj. Poprosím o radu. Chcem na trhu predať šľachtenca ale najvyššiu možnú cenu mi ponúka 147000 pričom iní ho predávajú za 167000. Prečo mi tú cenu nejde dať napríklad na 158000 keď je to nižšia ponuka ako je na trhu? o_O
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zuzanka11221410 - bohužel vyšší cenu nenastavíš. Nejdříve se musí na trh dávat za nízkou cenu a postupně jak zájemci budou kupovat, tak se cena bude navyšovat. U šlechtěnců je to problém, protože málokomu se chce prodávat šlechtěnce pod cenou. Nezbývá nic jiného než počkat, zda se tvůj trh rozhýbe a nebo si postav stáj nebo výrobnu a při OaD ji můžeš vyměnit za něco co si přeješ.

    Přeji prima hru
     
  3. zuzanka11221410

    zuzanka11221410 Perspektivní autor

    No tomu rozumiem, že vyššiu cenu nenastavím, ale nerozumiem tomu, že ten šľachtenec je tam ponúkaný niekým iným za vyššiu cenu ako je to čo ponúka mne. Ako sa to potom podarilo tomu dotyčnému? Ako je možné, že mne ponúka najvyššiu cenu 147000 a on to predáva za 167000? toto mi nejde do hlavy. Ešte sa mi to nikdy nestalo, preto sa na to pýtam a ďakujem za odpoveď.
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zuzanka11221410 - tento rozdíl může být dán runou na Stromu moudrosti - Tržní víla >>KLIK ZDE<< Koukni, zda máš již tuto runu aktivovanou.

    Přeji prima hru
     
  5. zuzanka11221410

    zuzanka11221410 Perspektivní autor

    Tak pozrela som na strome múdrosti a mám to aktivované. Tak ja už fakt neviem, kde by mohol byť problém :(
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zuzanka11221410 - informovala jsem se u kolegy. Jedná se o aktuální nabídku a poptávku, hráči vkládali nabídky kdy byl o ně velký zájem a ten opadl tak cena již nejde nastavit výše.

    Přeji prima hru
     
  7. zuzanka11221410

    zuzanka11221410 Perspektivní autor

    Uhm. Takže si to vlastne hráči robia sami tým, že predávajú až príliš pod najvyššie ponúkanú cenu. Tak to je fasa teda :sleepy: Každopádne ďakujem za ozrejmenie.
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zuzanka11221410 - nemáš za co

    Přeji fajn hru
     
  9. princzess007

    princzess007 Zelenáč fóra

    Ahoj, chtěla bych, aby mi vyskakovalo více vyskakovacích předmětů. Jde to nějak (kromě použití výrobku z řmeslnické čtvrti)? Dneska ráno mi např. vyskočilo jen 19 pavučin ze dvou polí (mám malá pole a kromě 3 stájí a 17 stromů, sklidila a zasadila jsem včera kolem 23 hodiny a přihlásila se kolem 8 hodiny ráno). Takto jsem opakovaně neukončila úkoly, protože jsem měla málo předmětů. Děkuji za odpověď.
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj princzess007 - zvýšené šance na vypadávátka je téma na dlouhé psaní, a každý farmář má to "svoje osvědčené" nejprve bych ti doporučila prostudovat vlákno Jak na "vypadávátka" >>KLIK ZDE<< tak se dozvíš plno užitečných rad a nápadů.

    Přeji prima hru
     
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám dotaz.Chtěla jsem přestěhovat Domeček vrtulkového králika a tak jsem ho Zrušila a teď ho nemůžu najít abych ho dala jinam.Ani několikerý restart nepomohl.

    Zkusila jsem Stáje ,stromy i dekorace a nikde ho nemám.

    Tak konečně po dalším restartu......v boční liště.Díky Kaolínku.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nesmíš ho hledat stavitelem,ale přez boční lištu! Do vyhledávače napiš domeček.Teď sem to vyzkoušel!;)
     
    jana563 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana563 - Domeček vrtulkového králíka najdeš mezi dekoracemi a jak píše kaolín11, tak jej musíš uložit ručně

    Přeji prima hru
     
    jana563 tohle ocenil(a).
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Zdravím můžu se zeptat k čemu slouží strašidelná kytice
     
    dvgcvdsgdbfhdc a jedlička778 tohle ocenili.
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Honzulka05 - Strašidelná kytice >> KLIK ZDE<< slouží ke zkrácení růstu děsivých rostlin, aby dobře působila musí se užít před zasetím

    Přeji prima hru
     
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    a během zasetí se čas neskrátí ?
     
    dvgcvdsgdbfhdc a jedlička778 tohle ocenili.
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - pokud užiješ Strašidelnou kytici po zasetí tak, se čas růstu děsivých rostlin nezkrátí

    Přeji fajn hru
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    aha Děkuji ti Farmářka_X
     
    dvgcvdsgdbfhdc a jedlička778 tohle ocenili.
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - nemáš za co ;)

    Přeji prima hru

    Vyřešeno

    Zamykám

    [​IMG]
     
  20. Sarmu

    Sarmu Zelenáč fóra

    Ahoj, jak získám ponurý květ, když jsem všechny své dodala za Bažinu slizké příšery...? Děkuji
     
    Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.