Určeno k archivaci 05/2018 - Dotazy nováčků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem MajkaH123, 28/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zkusím se poptat čím by to mohlo být - třeba bude mít kolega pezt nějaký nápad.
     
    janaj tohle ocenil(a).
  2. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Sopti, díky. Stejně nic nenadělám, jen se tu vztekám :D
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj
    Kolegyně mě požádala, zda bych neporadil:)
    Protože ze strany BP nemáme hlášeny žádné výpadky a ani jiné lokace nehlásí žádné podobné problémy, bude nejspíše problém v tvém internetovém připojení, nebude zřejmě stabilní a proto dochází k odhlašování.
    Pokud probíhal pokus na mobilu na stejné síti jakou používáš na PC nebo NTB tak je to pravděpodobné.
    Samozřejmě záleží ještě na dalších faktorech, pokud bydlíš někde v paneláku, kde je velké množství wifi sítí, tak může docházet k rušení signálu v důsledku používání stejných kanálů wifi sítí.
    Chtělo by to vyzkoušet se připojit přes jinou síť, např. mobilní data

    Fajn hru pezt
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jani vymaž pořádně historii všech prohlížečů a pokud možno používej jediný maximálně dva prohlížeče.
    Zakaž běh prohlížečů v mezipaměti + jí vyčisti.
    Prohlížeč od Googlu je dobrý, skoro všechny další prohlížeče používají stejně jeho databázi a soft. základ.
     
  5. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    pezt - internetové připojení je prý v pořádku, to už jsme s dodavatelem netu několikrát řešili. Mám to přes kamaráda, a několikrát tu byl u mě doma a kontroloval to z různých stran. Na mobilu jdu přes mobilní data, takže stejné internetové připojení nebylo. Navíc jsem v tu dobu byla mimo domov. Na jiném PC teď nemám možnost vyzkoušet, snad časem.
    Díky.
    Radku, mám jen dva prohlížeče, jeden jen na farmu, jiný na zbytek. A na farmovém mám ukládání historie apod. zakázáno.

    Holt se musím obrnit trpělivostí. :D
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jani, historie prohlížeče a její ukládání je něco jiného.
    Prohlížeč si ukládá data aby pak pracoval rychleji když ho znovu spustíš.
    A patrně tyto data a to netvrdím na 100 % dělají chybu.
     
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Jj, rozumím
     
  8. .Farmerik.

    .Farmerik. Pisálek fóra

    skuste si skontrolovat ci mate najnovsi flash player, vami spomenute problemy mavam obcas ked ho zabudnem aktualizovat, po vykonani aktualizacie hra slape v pohode.
     
    janaj tohle ocenil(a).
  9. renda13

    renda13 Zelenáč fóra

    Ahoj, v obchodě jsem aktivovala chov netopýrů a nemohu je stále chovat. Poradíte mi někdo?
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj renda13 - za prvé jsi si jistý, že sis koupil chov netopýrů a ne jen Netopýří výběh? Pokud ano zkus restartovat hru - úplně odejít a znovu se přihlásit. Pokud ani tehdy nebude chov aktivní kontaktuj herní podporu >>KLIK ZDE<< přesně a podrobně napiš co se stalo

    Přeji prima hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. renda13

    renda13 Zelenáč fóra

    Děkuji už se aktivoval.
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    renda13 - není za co , jsem ráda, že se problém vyřešil;)

    Přeji prima hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.