Uplakánci (4.2. - 10.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. carodejka10

    carodejka10 Pisálek fóra

    • Prosím nepíš veľkým písmom, považuje sa to za kričanie a iste uznáš, že to nie je práve slušný spôsob komunikácie,ďakujem.

    DĚKUJI Z RADU,NA PODPORU JSEM PSALA,ALE NIC SE NESTALO


    omlouvám se za velká písmena,netušila jsem......moc sem nelezu nepíšu
     
    Naposledy upraveno: 8/2/15
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Lila, tu to žiaľ nezistíme, obráť sa prosím na hernú podporu hry: Ako kontaktovať hernú podporu
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem

    EDIT:Ahoj carodejka10,
    skús si prosím pozrieť ešte raz mlyn, či sa ti tie potrebné dudlíky náhodou nedajú dať ešte mlieť.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/2/15
    lacrima tohle ocenil(a).
  3. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    tak úkoly na pohodu dokončeny během víkendu. spokojenost :-D.
     
    .mama789., lacrima a pajaable tohle ocenili.
  4. 19janoti60

    19janoti60 Rádoby autor

    I já jsem úkol splnila, přestože jsem původně o lišky neusilovala. Nemám však ráda nedokončené věci. Dvojsmyslnost v tom prosím nehledejte ....xD
     
    .mama789., lacrima a maja.rada tohle ocenili.
  5. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    taky jsem udělala celý úkol i když lišky nebyl můj cíl, ale co když bude někdy úkol na 100 lišek tak půjdou rychleji chovat ne, hledám v tom pozitivum:D
     
  6. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    taky jsem neodolal a dokončil úkol dokonce :D víc takových pohodových akcí ;)
     
  7. carodejka10

    carodejka10 Pisálek fóra

    ahoj,,,ve mlýně nic k mletí ,stromy nejsou to jsem některé ještě přihnojila,aby zbyly
     
  8. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Dorý večer.
    Tak já mám také splněno. Čekala jsem na ayoom, nakonec jsme neočekávaně jeli v pátek k ai a tak je to s netem mizerný, takže až teď jak jsem se vrátila domů. Ještě něco poklonuju, ať mám zase do nějakého úkolu.
    S touto soutěží jsem moc spokojená.
     
  9. zmel

    zmel Pilný autor

    Akcia ukončená, kiež by takýchto pohodových akcií bolo viac :)
     
  10. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Akci jsem dokončila za 2 dny,lišky jsem neměla takže jupííí:D
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Hotovo již dnes ráno, většinu šlechtěnců jsem měla na skladě, jen jsem potřebovala několik málo ovcí. Lišky šly do lišty. Poměrně pohodová akce.
     
  12. carodejka10

    carodejka10 Pisálek fóra

    moje nepozornost......blondýna ve mně zvítězila ,,,,,,děkuji
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  13. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Tak i u mne hotovo. Lišky jsem měl jen jedny, takže potěšily.

    Ahoj, nezlobí Tě klávesa "B" :music:
     
  14. jaji

    jaji Vévoda fóra

    akce naprosto na pohodu, začala jsem až v pátek večer, pár hodin před bb, protože jsem si neuvědomila že už se chystají vícečetná na svět, ale i tak pohoda klídek a v sobotu večer bylo hotovo. Dokonce šlechtěnci něco i vydělali, což je vždycky příjemné. Bylo fajn, že šlechtící akce byla z velmi dostupných zvířátek, které mají všichni. Byla jsem i překvapená, že se cena šlechtěnců nevyšplhala na mega částky, ale zůstala v mezích normálu, teda aspoň na našem trhu bg.
    Teď už je farma zase v původním režimu, tedy stromy na samosběr a pár chlíků do polívky :)
     
  15. lukasxxl01

    lukasxxl01 Zelenáč fóra

    Tak jsem poprvé dokončila celou akci.Sice jsem barevnou paletu musela nakoupit, ale jinak jsem to zvládla docela v pohodě.
     
  16. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    úkol nedokončím, chybí jeden kaučuk - není mi jasné proč? ....8):(
     
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj -bobča-, otázka je, či si si vysadila všetky stromčeky a všetky aj pozbierala. No tu to žiaľ nezistíme, ak si nezabudla na žiaden stromček v stodole, tak sa budeš musieť obrátiť na hernú podporu >Ako kontaktovať hernú podporu<
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  18. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Úloha ukončená, pekne pomaly a v kľude. Môže byť aj nabudúce :D
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  19. trpaslik

    trpaslik Pisálek fóra

    Tak úkol dokončen včas , ale v liště mi zůstal nezasazený kaučukovník , mám ho zasadit nebo mi zůstane . Pro jistotu jsem jich předtím pár pohnojila , tak mi nescházel .trpaslík
     
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj trpaslik, ten zabudnutý kaučukový stromček ti nezostane, bude vymenený 1 ks = 125 BZ a 125 kr.

    Blahoželám všetkým, ktorím sa podarilo úspešne akciu ukončiť:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.