Uplakánci (4.2. - 10.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Jááááj akcia od včera bez problémov skončená no radosť zo šľachtenia ma obišla vo veľmi veľkom kruhovom objazde tam niekde blúdi asi dva roky,,no nič budem musieť ísť do jednosmerky tam sa zrazímexD
    Tak farmári držím vám paľšoky :)
     
  2. milda

    milda Pisálek fóra

    Taky se přidávám tentokrát zůstali "uplakánci" jen v úkolu - já jsem tentokrát spokojeneček. Mám hotovo komplet, což už se mi nepovedlo hodně dlouho. Děkuji za prima akci!
     
  3. Verense

    Verense Stálice fóra

    Tak už mám v poklidu taky hotovo, moc pomohl BB, díky němuž napadaly potřebné ovečky rekordní rychlostí. Nakonec jsem oproti původnímu plánu splnila všechny úkoly, byť liščích nor mám už několik v liště. Kdo ví, jestli se někdy nebudou hodit. Řádek v nebi je fajn, už dlouho si říkám, že by bylo príma mít k prasátkům a netopýrům další "šlechtěncový" řádek do party. Takže akci hodnotím palcem nahoru. :)
     
  4. paty24

    paty24 Zelenáč fóra

    mam malo kaucuku, ktery je potrebny na vyrobu dudliku, prvni ukol mam splneny cely ale i presto nemam dost,
    co delam spatne?
    ostatni pisi, ze maji splneno jak to udelali?
     
    Naposledy upraveno: 7/2/15
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj paty24,

    a vysadila si všetky kaučukovníky na plochu a neostali ti nejaké v lište? ak žiadny neostal skovaný v lište, a nemáš už nejaký vyrobený na dudlíky, kontaktuj prosím podporu hry- ako na to tu.
    Skoré nájdenie a peknú hru.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. paty24

    paty24 Zelenáč fóra

    • Necituj prosím príspevok pod ktorý píšeš, stačí napísať meno.Ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia


    dekuji za radu
     
  7. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Krásný podvečer
    i já jsem akci už ukončil, ale nedodělal. Šel jsem jen po stonku a Sk, lišek mám 10 a ty mě fakt nelákají. Jo' být tam třeba kiwi..... :pVím asi bych chtěl moc. Jinak akce jednoduchá jen kdyby se nemusel zatěžovat ten mlýn:sleepy:

    FA89, BA172, PE5, SPA4, AO
     
    lacrima, hejrup0 a pajaable tohle ocenili.
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Ups... tak jsem došlechťovala dnes odpoledne... na celou hlavní louku jsem dala tulidomky a po 3 otočkách bylo hotovo... a to jsem ještě přišlechťovala v prázdných domkách různé zbytkové 4 ks (stejného druhu ;) moje maličkost nemixuje, neb jí to z mixů nepadá)

    ...a právě jsem si vzpomněla, že jsem ještě větev na Stonku neaktivovala. Tak to jdu napravit :)

    Jinak, moc šlechtění nebylo nutné... a akcička byla svižná...


    EDIT: Kdo jste aktivoval větev... to můžeme dát do této větve jakoukoliv dekoraci? :eek:
     
  9. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj k.vitek,

    áno, ak máš veľkosti ktoré tam idú, ja som dala tieto čo som našla v inventári ;)

    [​IMG]

    Peknú hru
     
  10. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Ahoj tak teď jsem to dodělal, jel jsem prostě pomalinku nikam jsem nechvátal :) a ještě mi padla ovce Vatička takže úžasná akcička :)... Kdo ještě nedodělal ještě času dost a brzké splnění přeji ;)
     
  11. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Hlásím také hotovo...díky BB,a mi zbylo trošku SK pro slepičky...já je snad nikdy nedodělámxD .A to mne čekají ještě kozy,prasata atd....no se z toho asi zvencnu:oops:.Ale akce se mi líbila,pač jsem měla nasysleno dost SK právě pro mé pipinky :p
     
  12. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    U mne je hotovo mám radost pro mne to byl docela příjemný úkol dalším přeji nedejte se odradit vždy se najdou chybičky ale je třeba jet dál jak říkám je to jen hra.zenkveta47.
     
    pajaable, lacrima a .mama789. tohle ocenili.
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce v pohodě dokončená a dokonce z ovcí i prasat byl pěkný přeskok. Všem přeji, aby se jim podařilo akci v klidu a pohodě dokončit a aby v liště našli dost dekorací (písečný hrad je k nezaplacení), které se jim do stonku budou hodit.
    Pěkný den.
     
  14. tesule-

    tesule- Rádoby autor

    Akce beze spechu dokoncena :wuerg: za mne palec nahoru:wuerg:
     
    pajaable, veselékopýtko a lacrima tohle ocenili.
  15. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Pohodová akce. Včera odpoledne jsem přijela z chalupy, vyšlechtila potřebné množství mimin, zasadila stromy, přes noc dala do chodu dudulíkárnu, ráno dodáno vše potřebné a aktivován stonek. Akce hotova za cca 12 hodin. Takových více. Díky.
     
  16. voky74

    voky74 Zelenáč fóra

    zdravím,,,potřebuju ještě dvě jehňata...splnila jsem úkol,který dával 20 superkrmiva a na mlýně vyhrála další 4.Jenže se mi nezobrazilo....To je fajn,bezva hra
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    lacrima tohle ocenil(a).
  18. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Já také hlásím hotovo. Řada je zaplněna a aktivivána. Měl jsem ji už včera, ale čekal jsem na poslední paletu. Řekl jsem si, že vždy po zakončení akce budu psát jak se mi líbila atd.
    Líbila se mi akce na 100%, odměny se rovnali úsilí (aspoň pro mně i lišky mě potěšili - mám už 3 :D )
     
  19. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    to, co jsem z akce chtěla splnit, dávno splněno. Líbilo se mi to více než minule, i když jsem vydělala míň :¤)
    zase v případě čuníků se nedivím, že lidi kupovali první šlechtěnce - prostě si je nakoupili a šlechtili ty vyšší... doufám, že jim to vydrží i pro příště - ale zase bych teď jako příští šlechtící akci brala třeba slony či chameleony nebo kukačky :¤)

    Ale co mě zarazilo, že jehňata a čuníci měli protihodnotu - proč?
     
    veselékopýtko, pajaable a Lyzarka tohle ocenili.
  20. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    losiksobik: To měly minule i ty kačky a nevím co bylo to druhé. Taky mě to zarazilo. Hned jsem šla mrknout, jestli by náhodou nešly do poháru. Samozřejmě nešly. Tak nevím, na co tu protihodnotu mají. Škoda, do poháru by se mi moooc hodily.
     
    Coolischec, lacrima a Lyzarka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.