Uplakánci (4.2. - 10.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Behem noci se udelali kaucuky a dal jsem jen 60 dudlku do mlyna, protoze nepotrebuju vse, mozna to semelu casem... ale hlavne konecne je 5 kusu a musu skrz 2 ukol ke vsem ostatatnim co uz mam vyslechteny... je to celkem jasny ukol na utraceni SK a blokovani mlyna, ale zase stonek neco da... skoda ze ne nahodny slechtenec, co ja s ovcema?
    kdyby se to hodilo do novych ukolu na slechtence, tak to tak nejak pomuze, ale kdo uz hraje dlouho, tomu je to nanic...
     
  2. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    táké hlásím hotovo :D
     
  3. petrvozenil

    petrvozenil Zelenáč fóra

    Zdravím, taky se vám nedaří přihlásit?
     
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj petrvozenil, nemáme žiadny problém s prihlásením nahlásený, a ani som žiaden osobne nespozorovala.
    Môžeš skúsiť vyčistiť pc, mohlo by ti to pomôcť : Vše pro bezproblémový chod hry
    Nabudúce ťa poprosím o dodržiavanie rozdelenia tém a s podobným problémom sa obráť prosím do Technickej sekcie, ďakujem.
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  5. danushka96

    danushka96 Zelenáč fóra

    no ja se tam snazim prihlasit uz 2 hodiny a nic vsechno vycisteno
     
  6. ajlinX10

    ajlinX10 Zelenáč fóra

    Také se na jiné farmě nemůžu dostat na forum.
     
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte,
    ďakujem za vaše reakcie. No ako som už vyššie spomínala s týmto problémom sa musíte obrátiť na správnu sekciu,
    a to na Technické dotazy, ja vám s týmto žiaľ nepomôžem. Ďakujem za pochopenie a skoré prihlásenie.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  8. Angelface83

    Angelface83 Pisálek fóra

    Ahoj,tak pomalu ale jistě se blížím ke konci :) Po dlouhé době snad akci stihnu splnit komplet celou. To je to,co mě na tom baví nejvíc,ta nejistota z toho,zda to dokážu či ne. Když se podaří,mám radost....když ne,jako v předchozí akci..no tak svět se nezboří a chleba taky levnější nebude xD
     
  9. -Sheron1-

    -Sheron1- Pisálek fóra

    Ahojky tak poslední 2 úkoly předemnou a akce hotova...tentokráte to byla opravdu pohodička a mám radost z toho,že se mi to po hodně dlouhé době podaří splnit celé :p
     
  10. .mama789.

    .mama789. Rádoby autor

    pohodovu akciu mam hotovu....riadok v nebi aktivovany;)....už sa tešim na dalšiu akciu
     
  11. pampeliška2013

    pampeliška2013 Pisálek fóra

    ahoj take klasim hotovo ale nejde mi aktivovat řadek v nebi oblačky jsou prazdne a inventař take,mate nekdo podobny problem_
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pampeliška2013 musíš si do inventáře pořídit dekorace, jdou tam skoro všechny, krom plážového klubu a složených dekorek
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  13. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    V dekoracích v obchodním centru si kup za 2500kr malý islandský vulkán, popros sousedy o poslání 2 míčů s vildou a 2 dekorky 2x1 snad máš a je po problému.
     
    lacrima, pajaable a .mama789. tohle ocenili.
  14. Kafemlejnek310.006

    Kafemlejnek310.006 Pisálek fóra

    Akce splněná, řádek v nebi žádný, nechal jsem mezitím mezeru dvou - tří hodin, a stále nic. Kde je problém?
     
  15. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Kafemlejnek310.006, riadok v nebíčku hľadaj pod touto ikonkou:
    [​IMG]
    Ak nenájdeš, tak sa budeš musieť obrátiť na hernú podporu, tu to inak nezistíme.
    Ako kontaktovať hernú podporu
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem

    Edit: nie je zač;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/2/15
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. Kafemlejnek310.006

    Kafemlejnek310.006 Pisálek fóra

    Ahoj Ria30. děkuji za odpo, tuto jsem našel, měl jsem dojem, že ve popisu samotného nebe, byla ukazována jiná ikona, ale díky.
     
    maribeja a Ria30. tohle ocenili.
  17. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    Taky hlásím splnění celé akce a aktivovaný řádek v nebi - po dlouhé době. Splnila jsem z "nasyslených" SK, nic jsem nekupovala, mám radost a tu přeju i všem ostatním farmářům a farmářkám :)
     
  18. tepui

    tepui Mistr fóra

    Já zase mám hodně dekorací a málo řádků v nebi :)
     
  19. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Byla to prima akcička....

    trochu zapotila se má ručička....

    [​IMG]

    Moc líbil se mi akční stromeček...

    [​IMG]
    [​IMG]
    Pochvalu RT týmečku za tuto prima akcičku....
    Nakonec jsem všechno zmákla a odměny všechny shrábla,
    Na stonku dekorky umístěné mám....
    [​IMG]
    Přijemné farmaření všem chci přát.....
     
    Naposledy upraveno: 7/2/15
  20. emerten

    emerten Zelenáč fóra

    Po dlouhe dobe zase neco kompletne splneno.Mam moc velkou radost.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.