Uplakánci (4.2. - 10.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky,já uplakánky dělat nebudu,mám málo SK,tak si je nechám raději na BB,všem,kdo plní přeji velký zdar.
     
  2. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky,akce se mi moc líbí a navíc bude dnes BB:D to se bude dobře šlechtit,dudlíky mám umleté, už jen počkat do 18hodiny na začátek BB,přeji krásný den všem.;)
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Také čekám jako karolinka na BB s umletými dudlíky.Myslím,že akce bude brzy hotová.Nevím,jestli budu dělat poslední úkol lišek mám 15 ks a připadá mi to jako plýtvání SK.Stonek chci a ten mít budu.Přeji všem hezké a hlavně úspěšné šlechtění
     
  4. SuLuca

    SuLuca Zelenáč fóra

    Ahojte všichni, připojila jsem a všechny kaučovníky mi zmizeli ze všech ploch. Stalo se to taky někomu?
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  5. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Mám věčně problémi při pokládání věcí na plochu (strom,pole,chlév)-ukazuje se mi dělník s el.kladivem.Občas stačí tu či onu věc zbourat a přemístit - no tak jsem taky přišel o kaučuk.-.-
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, ak ste kaučukovníky pozbierali, tak sa vám plody uložili do stodoly a následne stromy zmizli ako mali.
    Ale ak ste však kaučukovníky zbúrali omylom, tak sa musíte obrátiť jedine na hernú podporu
    Ako kontaktovať hernú podporu
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
    SuLuca tohle ocenil(a).
  7. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Ahoj všem, já mám akci hotovou. Moc se mi líbila. BB využiju na šlechtění ostatních zvířátek, které mi ještě chybí. A těch je!!! Všem přeji úspěšné plnění úkolu.
     
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    z prvního úkolu udělám zlato a stříbro, druhý komplet, třetí jenom stříbro, čtvrtý komplet a pátý nic. Takže mi stačí postavit jen 32 stromů bez zuzina. Budu dělat až zítra v rámci BB, v neděli v klidu namelu a splním to co chci. Spíše se budu soustředit na BB, kde chci více šlechtit (počítám cca 500 SK), hlavně nechci v Uplakáncích být minus v SK
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  9. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Tak já mám taky hotovo, bylo to super a jsem ráda že mám končně lističky :)
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, hotovo mám od včera, kdy jsem večer přišel z práce, byly domleté dudle a ještě jsem dodělal nějaké vlněné čuníky. Pohoda, klídek žádný tabáček. No, udělal jsem všech pět úkolů, protože lišky získané vlastním přičiněním - je to hrdý pocit majitele chovu. Jsou na kožišinu, ne? A pro ochránce zvířat - vám se to teď kecá o týrání, když vás hřeje oblečení z bavlny a umělých vláken. Jen si vzpomeňte, že ještě před dvěma sty lety to nebylo všeobecně rozšířeno.Myslím tu bavlnu, umělina je, bohužel výdobytek 20 století. Páni, to jsem se zase nakecal, kvůli liškám. Zdraví a šťastné zakončení týdne přeje Trepifajksl;):)
    PS: do stonku jsem dal fanoušky, sopku a dekorku z jahodové akce a ještě jednu -jmenuje se Na místa-!.Tenkrát mi to nějak nepadalo. T
     
  11. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak akce hotová jupíí:)


    Farmerama 95+ *** Bahamarama 221+
    farmařím od 5.10.2010
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    " Tři čuníci jdou, v řadě za sebou" .. :music: [​IMG] ..tak mi to nedá a mám stále dva tulidomky .... co jedno šlechtění ... to jeden čuníček :sleepy: ale ještě tři ušmudlance a bude další stonek :p ... jinak mi to skočilo ze základního na "DIVOČÁKA" xD fakt supr .... no na BB se určitě dostavím, ale až zítra ... to jinak nejde ... co dám na stonek? ... mám hodně starých a levně koupených věcí, nebo poslaných jako dárek ti co neví : "malý, velký vulkán, ovčáky - hlídací pes, vodní nádrže, zvířata a stromy/keře v dárcích, slepice a pod. věci" ... no v kině byl zase dotazník ... tak jsem "trošku" pochválila :D... jinak akce mooooc hezká a snad to bude lepší a lepší ... těším se na O+D mám zase nováčky :D a chci je podarovat ... asi vše ;)
     
  13. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Dík za úžasnou radu :) za nehorázně - drahé věci (samej páv a sněženky) - kocour zachránce 1x1 25 BZ za 10hod na pět sebrání:mad:>:( .Taky mi vadí magický stonek s dekorací 2x1 co jde sehnat převážně za floreny
     
    Naposledy upraveno: 8/2/15
    veselékopýtko, geraldfarm a -jujula- tohle ocenili.
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    maja.rada, už jsem to tu psala, ale pro jistotu ještě jednou: dekorky 2x1 nemusíš nutně kupovat za floreny, dají se koupit u Jacka v obchodě, když je děsivka....je jich na výběr asi 5
     
    veselékopýtko, Pavlahan a njklmn tohle ocenili.
  15. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Dekorka 2x1 se dá sehnat i v Komiksu 2 a 3 z truhly ;)
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    • Zbytečná citace, je zbytečné citovat jeden příspěvek 2x. Pajda361
    jsem to teď tedy vůbec nepochopila ... kdo mi vlastně dal vykřičník a proč? .... mohu alespoň znát jméno modíka??? ... toto není " FÉROVÝ BAN" ... když mám problém, chci vědět, kdo mi ho dal!! ... chci vědět jméno modíka a příště se mu raději vyhnu ... a také chci vědět "problémy" ... SI TO POTOM VYŘEŠÍ MŮJ PROBLÉM :-()......

    **** odstraněná zbytečná citace. Pajda361
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/2/15
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Evainfo,
    za prvé nemáš BAN a za druhé jakékoliv stížnosti jsou možné pouze přes podporu a za třetí postih zcela odpovídá pravidlům, citace příspěvku pod který píšeš je v pravidlech zakázaná. A nepiš velkým písmem, to je mimochodem též zakázané.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    no jasně ... jen nevím co jsem napsala špatného, samozřejmě jste to "stornovali" ...... no trapas a zklamání ... nenapsala jsem nic "mimo" ... a někdo to prostě musí být :inlove: ....
    dost hloupé ..... či smutné?
     
  19. brony

    brony Pisálek fóra

    Taky mám skoro hotovo již dva dny,jen čekám na barevné palety, nechce se mi je za tak draho kupovat.Bude to trošku trvat,ale určitě to stihnu.
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Evainfo: jasně jsem ti napsal jak to máš řešit, tvůj příspěvek byl moderovám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.