Zpětná vazba Unity - zpětná vazba

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, tak jsem se po pár dnech šla kouknout na Unity a je to stále stejné, ba horší o_O pravidelné mrznutí po 2 - 3 minutách a 1 - 2 minuty, než to povolí. Koukla jsem i na Renza a zkusila něco vymlátit u Lukáše, ale zase seky. To stejné teď, když píši na foru se to seká. Tak nevím, nevím jak to půjde. Legrační je, že když se mi to tady sekne, tak rastamanův lenochod nade mnou stále skáče xD
    takže on se nesekl, ale já psát nemůžu :p
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  2. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Bohužel též hlásím W.10 a nelze dnes se dostat na farmu ani přes flash a když najedu na Unity načítání zdlouhavé, i větrák nějak zrychlil, pole květina a nic seká se to nejede akční zasazeno ale květina místo akčních polí, zkouším ale nedostanu se tam prohlížeč Vivaldi a jsou akce takže nerozjedu asi nic ...Janča
    ID:44450077
    14.10.20 čas 14:53
    Jedu v prohlížeči firefox na flash ještě vyzkouším jak tu pojede Unity zatím je to lepší rozdíl už mám akční zasazeno je možné že záleží v jakém prohlížeči??? Možná...ale je zatím lepší než Vivaldi. Dál ještě zkouším...Stejný problém(Unity) místo pole jen květiny.
    Zatím aktualizace Vivaldi a už opět jedu farmičku zatím postaru ještě hold musíme vydržet než se podaří rozjet Unity velice doufám že se nebudeme loučit hraji 8 let notebook mám 6 let a držím pěsti ať se podaří a budeme moci hrát dál...
     
    Naposledy upraveno: 16/10/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. cassiopea28

    cassiopea28 Pisálek fóra

    Když to tady čtu, tak mám obavy, aby farma neskončila úplně. Farmáři, kteří se na Unity dokážou přepnout spokojeni nejsou a my "staří", kteří máme slabší Windows se nepřepneme vůbec. Nemá naše RT strach, že přijde o hodně hráčů? Je mi to líto, ale i přesto, že mám farmu moc ráda, nic jiného mi nezbyde. A takových, co nemají korunky na nový pc bude víc. Tato hra byl výborní relax a jak jsem kdysi řekla - nejlepší farmářská hra, se kterou jsem se setkala. Ale teď?
     
    Naposledy upraveno: 14/10/20
    pace1980 a evainfo tohle ocenili.
  4. 30kvido

    30kvido Pisálek fóra

    Dobrý den, včera jsem koupila Acer Aspire 1 Obsidian Black jako náhradu za notebook v opravě. Syn tam nainstaloval Operu, nejen že nejde spustit Flash player podle vašich instrukcí, ale po přepnutí na Unity tam vůbec nejsou všechny spuštěné akce, Je tam jen Děsivá noc, Renzo a Sága podsvětí. Nevím jestli je možné, že to je slabým notebookem, ale radši to sem píši, protože to je dost podstatný problém, Google Chrom sem budeme teprve instalovat.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 30kvido

    To, že některé akce chybí v klientovi Unity je známo a určitě to není notebookem nebo prohlížečem.
    Pokud ti nejde povolit Flash player, kvůli tomu, že ti tam chybí tato volba.

    Screenshot_1.png

    Klikneš na položku Nastavení webu.
    Otevře se nastavení kde najdeš položku Flash

    Screenshot_2.png

    Zvolíš volbu povolit.
    Po zavření nastavení to bude chtít načíst znovu stránku a už by se měla farma načítat.
    Při příštím spouštění by již ta první volba tam měla být. Tedy měl by fungovat návod z technického FAQ.

    Fajn hru pezt
     
  6. 43mz66

    43mz66 Rádoby autor

    • Používání více identit je na našem fóru zakázáno, pezt
    PEZT, děkuji za odpověď, ale všechny tebou uvedené kroky jsem zkusila a bohužel, po načtení nové stránky se opět objeví, že není nainstalován Flash a můžu to tak točit dokola. Takže dodávky do úkolu dělám zatím na mobilu, přitom je zajímavé, že paliva se mi ve mlýně zobrazují....tak snad pomůže odpolední instalace Chromu. Hezký den.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 43mz66 alias 30kvido

    Za prvé vystupovat na našem fóru s více identitami je zakázáno.
    K druhé tvému problému.
    Potom budeš muset stáhnout ze stránek adobe flash player, protože ti zřejmě v počítači chybí, i když by Opera jej měla mít implementován, tak zřejmě už to není pravidlo.
    Zde odkaz na stažení Flash player
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Unity fakt hrozný, vůbec žádné opravy se nedějí:p, to zaprvé, zadruhé načítání, to se mi dřív vylíhnou kuřátka, zatřetí na děsivku jsem se v Unity vůbec nedostala. Vůbec si nedovedu představit, že bychom v tomto od nového roku pracovali a nějak rychle to utíká, sotva 2,5 měsíce a je to tu a zatím se nic neděje, tak tímto tempem se fakt nikam nedostaneme. U nás rozšiřují silnici a dělají cyklostezku. Mají na to půl roku a stále nic nedělají. Kdyby se tam normálně pracovalo, tak by to bylo za dva měsíce hotové a nemusela by být dlouhá objížďka. Ale to je prostě tak, mám času dost, tak naco se honit a s Unity je to to samé jen v bleděmodrém. Vždyť je to prvořadý úkol rozjet Unity a stále se nic neděje
     
    Naposledy upraveno: 17/10/20
    pace1980, evainfo a Iwuska tohle ocenili.
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nejsem si jistý v čem je problém, ale taky mi to celé přijde strašně odbyté a spíše mi to připadá že na to kašlou než aby něco dělaly. Seká se to, nejde poklidit kombajnem, v parcích mi dekorky nabíhají tak 20 vteřin, na pole někdy zasadit jde někdy nejde, kupování vody mi roztočí kytku a trvá to dost dlouho než se systém "chytne", prodávání na trhu je vyloženě otravné, nelíbí se mi font písma (pořád mám pocit že to strašně maličkým písmem) Taky tady nějak vynechávají akce takže nechápu jak to chtějí nějak ostřeji zatěžovat a testovat, když v tom ty akce ani nespouští.

    ------------------

    Ve flash je zase problém s tím že už to nepodporujou,takže nejsou žádné aktualizace a je to znát. Asi by to chtělo vyzkoušet i případné jiné systémy než jenom Unity.
    Nedávno jsme zkoušely jednu hru a tam se přepínalo mezi Flash a HTML5 klientem a hra jela bez jakékoliv chybyčky (pominu li problémy s tím že je to on-line hra a v takových hrách problémy prostě bývají) Hra je dost podobná Farmě, kde se taky "sklízí" a dělají akce a spousta věcí je závislá na efektech a odklikávání věcí.
     
    hroudov, Danielaa25 a evainfo tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník ze zkušební Unity :) asi se přidám k názoru, že se nový prvek asi rozvíjí jen v určitých věcech, ale mrznutí farmy i s tím psaní na foru je snad horší ... i když získaná sojka je už na ploše konečně vidět i bez točící se kytky xD ... paráda. Neumím si ale představit, že to bude takto i nadále, ale stále doufám, bo ztratit farmičku mě utrhne kus srdíčka .... jen tento příspěvek jsem s mrznutím psala asi 12 minut 8)
    Další možnost při hlavní, ranní sklizni celé farmičky je, že místo ve 4.30 budu vstávat ve čtyři, ale určitě i dřív xD a večer v sedm lehnout a nachystat si dudlík ať usnu :p
     
    Naposledy upraveno: 17/10/20
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  11. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    dnes jsem se pokoušela v unity hrát RENZA, absolutní propadák, vůbec nic nejde chytit, strašně dlouhé přihlašování a přepínání, pc mám asi půl roku starý, takže žádný veterán, jestli bude farma v unity fungovat takhle, tak se mohu s hrou rozloučit:cry:
     
    Horlen a evainfo tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jó ... je to v Unity smutné, ale naděje v zlepšení stále je ... :p
     
    modrýměsíc tohle ocenil(a).
  13. Oslinka

    Oslinka Zelenáč fóra

     
    modrýměsíc tohle ocenil(a).
  14. Oslinka

    Oslinka Zelenáč fóra

    Mám stejný názor. Denně přepínám na Unity s nadějí, že se to zlepší, malinký posun tu je, ale dělat se v tom nedá. Hraji téměř od začátku, tedy už drahně let, ale pokud nedojde ke zlepšení, budu muset s farmařením skončit k mé veliké lítosti.
     
    evainfo, hroudov a modrýměsíc tohle ocenili.
  15. domina.vlasta

    domina.vlasta Pisálek fóra

    já budu doufat, že někdo má zdravý rozum a nedojde ke spuštění hry jenom v režimu Unity. Styděla bych se spustit něco, co nefunguje. Teď to ještě můžu proklikávat, protože ne všechny hry v Unity fungují, ale to zasekávání - to je bída.
     
    modrýměsíc, Horlen a evainfo tohle ocenili.
  16. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Po nějaké době jsem opět zkusila přepnout na Unity, kombajn sklidil hned a ale sečka stále stávkuje. A nakonec zaseje co sama chce, posílání dárků je také hrozné musím klikat xkrát jak na dárek tak i komu ho poslat. U fleše stačí kliknout jednou na dárek a už posílám hned lomu ho chci hezky po pořádku, a nemusím hledat složitě komu ano a komu ne. Takže pokud chvátám tak jedu pře fleš.
     
    modrýměsíc tohle ocenil(a).
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Kdyz uz se zmenila uvodni obrazovka, tak jsem doufal ze se zmeni i neco vic... no ale stale se v praci vubec nedostanu do hry, jede logo Unity, pak % natazeni hry a na 100% to skonci... vim ze Win7 32bit neni v seznamu, akorat mi nedochazi, proc kdyz je to webova hra to vadi - pokud funguje prohlizec, nema to zaviset na OS, ale to asi by ten system Unity musel delat nekdo schopnejsi... Farmerama muze zcela v pohode bezet v html+skripty a animovane gif/png, nikdo by si nevsimnul rozdilu :)
     
    Bokonon a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Horlen

    Horlen Pisálek fóra

    Dnes jsem vyzkoušela Unity a po pár pokusech zalít a pohnojit jsem musela přepnout zpět, protože kromě neustálého přeskakování myši po obrazovce mi to tam nefungovalo. Ani odhnojit chlévy.
     
    modrýměsíc tohle ocenil(a).
  19. samec

    samec Magnát fóra

    Ahoj farmáři a farmářky,

    s radostí vám oznamujeme začátek otevřené beta verze Farmeramy v novém klientovi Unity/WebGL. Začíná ve středu 30.9.2020 14:00. Konečně!----------Tak tuto větu,co vypustili,tak stojí za to!!---Prý ----Konečně!xD---- Vydali na trh tvrdej polotovar a ještě se s tím chlubí,že se na tom potili----skoro měsíc na Unity nejde pomálu nic dělat,takhle kdybych v práci vytvořil takovej paskvil,tak jsem už dávno pod mostem a jestli s tím nic nevymyslí co dál,tak hra skončí se slavným dnem ukončení Flash;)
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    samec, já zase beru to, že spustili testování, aby se vychytaly mouchy. Ono asi není laciné mít k dispozici servery na test i na současný provoz hry na Flashi. Čekám, doufám v lepší zítřky :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.