Zpětná vazba Unity - zpětná vazba

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. evainfo

  evainfo Orákulum fóra

  Hezký večer, tak jsem se po pár dnech šla kouknout na Unity a je to stále stejné, ba horší o_O pravidelné mrznutí po 2 - 3 minutách a 1 - 2 minuty, než to povolí. Koukla jsem i na Renza a zkusila něco vymlátit u Lukáše, ale zase seky. To stejné teď, když píši na foru se to seká. Tak nevím, nevím jak to půjde. Legrační je, že když se mi to tady sekne, tak rastamanův lenochod nade mnou stále skáče xD
  takže on se nesekl, ale já psát nemůžu :p
   
  rastaman19 tohle ocenil(a).
 2. Janka79

  Janka79 Magnát fóra

  Bohužel též hlásím W.10 a nelze dnes se dostat na farmu ani přes flash a když najedu na Unity načítání zdlouhavé, i větrák nějak zrychlil, pole květina a nic seká se to nejede akční zasazeno ale květina místo akčních polí, zkouším ale nedostanu se tam prohlížeč Vivaldi a jsou akce takže nerozjedu asi nic ...Janča
  ID:44450077
  14.10.20 čas 14:53
  Jedu v prohlížeči firefox na flash ještě vyzkouším jak tu pojede Unity zatím je to lepší rozdíl už mám akční zasazeno je možné že záleží v jakém prohlížeči??? Možná...ale je zatím lepší než Vivaldi. Dál ještě zkouším...Stejný problém(Unity) místo pole jen květiny.
  Zatím aktualizace Vivaldi a už opět jedu farmičku zatím postaru ještě hold musíme vydržet než se podaří rozjet Unity velice doufám že se nebudeme loučit hraji 8 let notebook mám 6 let a držím pěsti ať se podaří a budeme moci hrát dál...
   
  Naposledy upraveno: 16/10/20 v(e) 12:26 AM
  evainfo tohle ocenil(a).
 3. cassiopea28

  cassiopea28 Pisálek fóra

  Když to tady čtu, tak mám obavy, aby farma neskončila úplně. Farmáři, kteří se na Unity dokážou přepnout spokojeni nejsou a my "staří", kteří máme slabší Windows se nepřepneme vůbec. Nemá naše RT strach, že přijde o hodně hráčů? Je mi to líto, ale i přesto, že mám farmu moc ráda, nic jiného mi nezbyde. A takových, co nemají korunky na nový pc bude víc. Tato hra byl výborní relax a jak jsem kdysi řekla - nejlepší farmářská hra, se kterou jsem se setkala. Ale teď?
   
  Naposledy upraveno: 14/10/20 v(e) 5:16 PM
  evainfo tohle ocenil(a).
 4. 30kvido

  30kvido Pisálek fóra

  Dobrý den, včera jsem koupila Acer Aspire 1 Obsidian Black jako náhradu za notebook v opravě. Syn tam nainstaloval Operu, nejen že nejde spustit Flash player podle vašich instrukcí, ale po přepnutí na Unity tam vůbec nejsou všechny spuštěné akce, Je tam jen Děsivá noc, Renzo a Sága podsvětí. Nevím jestli je možné, že to je slabým notebookem, ale radši to sem píši, protože to je dost podstatný problém, Google Chrom sem budeme teprve instalovat.
   
 5. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj 30kvido

  To, že některé akce chybí v klientovi Unity je známo a určitě to není notebookem nebo prohlížečem.
  Pokud ti nejde povolit Flash player, kvůli tomu, že ti tam chybí tato volba.

  Screenshot_1.png

  Klikneš na položku Nastavení webu.
  Otevře se nastavení kde najdeš položku Flash

  Screenshot_2.png

  Zvolíš volbu povolit.
  Po zavření nastavení to bude chtít načíst znovu stránku a už by se měla farma načítat.
  Při příštím spouštění by již ta první volba tam měla být. Tedy měl by fungovat návod z technického FAQ.

  Fajn hru pezt
   
 6. 43mz66

  43mz66 Pisálek fóra

  • Používání více identit je na našem fóru zakázáno, pezt
  PEZT, děkuji za odpověď, ale všechny tebou uvedené kroky jsem zkusila a bohužel, po načtení nové stránky se opět objeví, že není nainstalován Flash a můžu to tak točit dokola. Takže dodávky do úkolu dělám zatím na mobilu, přitom je zajímavé, že paliva se mi ve mlýně zobrazují....tak snad pomůže odpolední instalace Chromu. Hezký den.
   
 7. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj 43mz66 alias 30kvido

  Za prvé vystupovat na našem fóru s více identitami je zakázáno.
  K druhé tvému problému.
  Potom budeš muset stáhnout ze stránek adobe flash player, protože ti zřejmě v počítači chybí, i když by Opera jej měla mít implementován, tak zřejmě už to není pravidlo.
  Zde odkaz na stažení Flash player
   
 8. evoku57

  evoku57 Imperátor fóra

  Unity fakt hrozný, vůbec žádné opravy se nedějí:p, to zaprvé, zadruhé načítání, to se mi dřív vylíhnou kuřátka, zatřetí na děsivku jsem se v Unity vůbec nedostala. Vůbec si nedovedu představit, že bychom v tomto od nového roku pracovali a nějak rychle to utíká, sotva 2,5 měsíce a je to tu a zatím se nic neděje, tak tímto tempem se fakt nikam nedostaneme. U nás rozšiřují silnici a dělají cyklostezku. Mají na to půl roku a stále nic nedělají. Kdyby se tam normálně pracovalo, tak by to bylo za dva měsíce hotové a nemusela by být dlouhá objížďka. Ale to je prostě tak, mám času dost, tak naco se honit a s Unity je to to samé jen v bleděmodrém. Vždyť je to prvořadý úkol rozjet Unity a stále se nic neděje
   
  Naposledy upraveno: 17/10/20 v(e) 9:08 AM
  evainfo a Iwuska tohle ocenili.
 9. Bezejmenný

  Bezejmenný Ikona fóra

  Nejsem si jistý v čem je problém, ale taky mi to celé přijde strašně odbyté a spíše mi to připadá že na to kašlou než aby něco dělaly. Seká se to, nejde poklidit kombajnem, v parcích mi dekorky nabíhají tak 20 vteřin, na pole někdy zasadit jde někdy nejde, kupování vody mi roztočí kytku a trvá to dost dlouho než se systém "chytne", prodávání na trhu je vyloženě otravné, nelíbí se mi font písma (pořád mám pocit že to strašně maličkým písmem) Taky tady nějak vynechávají akce takže nechápu jak to chtějí nějak ostřeji zatěžovat a testovat, když v tom ty akce ani nespouští.

  ------------------

  Ve flash je zase problém s tím že už to nepodporujou,takže nejsou žádné aktualizace a je to znát. Asi by to chtělo vyzkoušet i případné jiné systémy než jenom Unity.
  Nedávno jsme zkoušely jednu hru a tam se přepínalo mezi Flash a HTML5 klientem a hra jela bez jakékoliv chybyčky (pominu li problémy s tím že je to on-line hra a v takových hrách problémy prostě bývají) Hra je dost podobná Farmě, kde se taky "sklízí" a dělají akce a spousta věcí je závislá na efektech a odklikávání věcí.
   
  hroudov, Danielaa25 a evainfo tohle ocenili.
 10. evainfo

  evainfo Orákulum fóra

  Hezký dník ze zkušební Unity :) asi se přidám k názoru, že se nový prvek asi rozvíjí jen v určitých věcech, ale mrznutí farmy i s tím psaní na foru je snad horší ... i když získaná sojka je už na ploše konečně vidět i bez točící se kytky xD ... paráda. Neumím si ale představit, že to bude takto i nadále, ale stále doufám, bo ztratit farmičku mě utrhne kus srdíčka .... jen tento příspěvek jsem s mrznutím psala asi 12 minut 8)
  Další možnost při hlavní, ranní sklizni celé farmičky je, že místo ve 4.30 budu vstávat ve čtyři, ale určitě i dřív xD a večer v sedm lehnout a nachystat si dudlík ať usnu :p
   
  Naposledy upraveno: 17/10/20 v(e) 5:03 PM
  duna.duna1 tohle ocenil(a).
 11. hroudov

  hroudov Expert fóra

  dnes jsem se pokoušela v unity hrát RENZA, absolutní propadák, vůbec nic nejde chytit, strašně dlouhé přihlašování a přepínání, pc mám asi půl roku starý, takže žádný veterán, jestli bude farma v unity fungovat takhle, tak se mohu s hrou rozloučit:cry:
   
  evainfo tohle ocenil(a).
 12. evainfo

  evainfo Orákulum fóra

  Jó ... je to v Unity smutné, ale naděje v zlepšení stále je ... :p