Zpětná vazba Unity - zpětná vazba

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    • Prosím nepiš více příspěvků za sebou, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij Upravit a dopiš text - Dave Lister
    Nechapu proč mně programatoři z farmeramy nutí nastavovat heslo pro celý PC když potřebuji nastavit pouze hesla pro 3 učty na farmě , je to podle mně neopravněný zásah do mého soukromí , ja taky nenutím IT z farmeramy abyi si nastavovali něco co nechtějí, k takovému kroku mně nedonutil ani Windovs a ted kvuli nějaké zábavě si mám komplikovat přístup na pc ?? Tak to je vrchol arogance a asi nějak Farmerama nestojí o peníze které jim platím a mají dost velké příjmy a moje peníze asi chtějí oželet protože při tomto postupu asi budu muset přestat hrát a asi nebudu sám komu tohle nevyhovuje !!

    Asi nas hrače nějak k té hře nepotřebují !!!! proto tahle parodie na hratelnou aplikaci !

    A to ani nepíšu o tom že mám 24 palcový monitor ale aplikace ma okno jak 8 palcový tablet a nejde zvětšit na větší plochu , zkratka mi příjde že It spali na vavřínech a za poslední měsíc splácali tuhle parodii



    Klikni na produkty a pak vpravo rozklikni roletku a vyber si tam hnojivo ....ale jinak za mně v klientu se to zkomplikovalo zbytečně ovlůadaní ve flashi bylo dost přehledné a nejen na tržíšti, asi IT potřebovali dokazat že pracují a neberou peníze zadarmo..... ale ty peníze generujeme mi hrači tak by neměli jít proti nám !!


    ***Příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/20
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Čonkin, nikdo nikoho nenutí si zadávat hlavní heslo. Je tam volba nedávat. Viz >>oficiální oznámení<<. Jde o doporučení pro ty kdo si chtějí své přihlašovací údaje chránit.

    Jak zrušit hlavní heslo a jak zvětšit okno klienta najdeš ve FAQ (klikni).


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    • Nepiš dva příspěvky pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij Upravit a dopiš text - Dave Lister
    Děkuji za radu ale to platí pro prohlížeč ale né pro klienta , před přidáním rady si to nejdřív vyzkoušej než oslovíš nějakýho dědu .... ja mam dost zkušenosstí s PC a jeho ovladáním a tento tebou doporučovaný psotup znám už asi 20 let , takže možna celý tvuj aktivní život ......tak děkuji za ochotu ale né za radu ktera muže jen pomýlit někoho kdo tomu nerozumí !!!!

    ano je tam možnost nedavat hlavní heslo ale pak tam nejde v zadavání hesel pro víc učtu protože to okno se po zrušení hlavního hesla zavře a nejde pokračovat v ukládání hesel ...... takže rada ktera neřeší opět ten problém a pokračovat se nedá , jak píšu zmetkový produkt pro koncové uživatele .


    ***Příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/20
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Čonkin, mám přidané dva účty a nemám zadané hlavní heslo. ;)

    [​IMG]


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Malá chybka
    ikonky se překrývají.
    PS:Toto je 100%

    125% je moc a z toho mě bolej oči jak je zvětšeno,:cry:chtělo by to něco mezi tím
     
    Naposledy upraveno: 19/12/20
  6. Lomnička

    Lomnička Rádoby autor

    Ahoj, tak unity mi celkem běží, sice je to pomalé, škube se to, ale přepínáním mezi plochami se mi zdá, že to naskočí dřív. Všechno se tam hýbe, i když mám vypnutou animaci a blyští se to, až to tahá za oči, to by chtělo ubrat, nebo možnost to vypnout. Nejvíc mi ale vadí, že nemůžu na trhu najít šlechtěnce. :(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lomnička, šlechtěnce na trhu najdeš pod záložkou Zvířata --> Chovatelství.

    upload_2020-12-20_13-0-45.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    nejde mi spustit klient. neviem preco .dakujem
     
  9. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Je to moc smutné, ale hra momentálně nestojí za nic, příklad, dodělala jsem 220 lvl a poděkovat mi šlo jen jednomu příteli co mě blahopřál, také nejdou otvírat bedničky, po šesti se to sekne a měla bych se opět přihlásit, no to mě tak otráví, že se již nepřihlásím, protože to trvá moc dlouho a zpívat si jupí nemám chut, vidím to tak, že si dám na štědrý den dárek a to je, že končím, měla jsem hru ráda, byla to pohoda relax zábava a radost, nynější doba to moc potřebuje, ale vidím, že ne každý to tak chápe.
     
  10. kuklovar59

    kuklovar59 Zelenáč fóra

    děs běs,stále restartuji,horší a horší
     
    Kesmar a margitka89 tohle ocenili.
  11. poharek

    poharek Zelenáč fóra

    Co jste to provedli s naší farmou ? Jděte stím k šípku.
    Přicházíte o hráče. Vám je to asi jedno.



    ***Přesunuto z vlákna s dotazy***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/20
    pace1980 a Kesmar tohle ocenili.
  12. KalousovaMarcela

    KalousovaMarcela Zelenáč fóra

    Ahoj.také mě zlobí farma,dnes jsem použila kombajn a když jsem se přihlásila znovu,zjistila jsem,že se mi nesklidila hlavní louka,také mi nejdou posílat dárky.Vypadá to,že to asi brzy vzdám
     
  13. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Neustále se mi v klientovi sekala hra při sklizni plodin, pomáhal pouze restart. Po vypnutí "Animace sklizní" se stal zázrak. :)
    Nicméně otvírání bedýnek to neovlivnilo, po několika málo bednách se přestanou otvírat a zase pomůže pouze restart>:(
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou sváteční sobotu :) ve Flash zatím funguji a tak jsem po delší době zavítala do Unity, kde se docela dalo hrát, hlavně při zkoušce bez Flash se dalo něco i sklidit. První načtení 2 minutky a při vstupu na farmičku - po ovečkách a uvítacími novinkami se to seklo a dál nic. Tak jsem vyčistila počítač - dnes podruhé, restartovala a znovu najela Unity. Načtení 2 minutky, po ovečkách a tabulkou s novinkami se ukázaly konečně plochy a potom mě to začalo blikat jak zběsilé xD farma - černá obrazovka, farma - černá obrazovka a úplně mě to rozhodilo, že jde počítač do háje :( tak honem pryč, restartovala jsem znovu, šla na Flash a všechno v pohodě a bez problémů.
    Nerozumím tomu ale Unity mě začíná trochu děsit xD


    P.S. asi to bude trošku - spíše hodně škodolibé, ale jediné, co opravdu funguje a to ve všem ... je banka xD tak jsou jasné asi jediné priority v této hře, na kterých se hned při novinkách pracuje. Farma zlobí v novém procesu, ale koupit Párty lístky se slevou není vůbec žádný problém 8) je to zavádějící ...


    P.S. a taky asi čekám nějakou hlášku, proč se mi poslední dobou škube celý internet s novinkami :(


     
    Naposledy upraveno: 26/12/20
    matlafous123, Xenie6161 a zemanka01 tohle ocenili.
  15. lama65

    lama65 Pisálek fóra

    Ahoj, prosím je v plánu rozšířit možnost zobrazení farmy v klientovy na libovolnou velikost? 100% a 125% je opravdu málo a určitě se to nepřispůsobí pro většinu monitorů.

    Přihlašovací obrazovka v klientovi jde libovolně zvětšovat a zmenšovat. Hra přes int. prohlížeč jde také libovolně zvětšovat.

    Tak proč to v klientu také tak nejde?
    Prosím přidejte tam tu možnost
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lama65, mám poznamenáno ;).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  17. blbounnejapný88

    blbounnejapný88 Pisálek fóra

    Ahoj, bude v Unity a samostatném klientovi fungovat nákup libovolného množství florenů kromě balíčků? Zatím tam pořád visí toto (viz příspěvek 198 od evainfo):

    ... 6FL za tři kačky, ať mám 100% na den a teď koukám ... no toto asi né :( a jako platiči se mi to nelíbí.

    [​IMG]

    Díky a přeju pohodový poslední den starého roku ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. irsko

    irsko Aktivní autor

    Už někdo hlásil, že v klientovi nefungují Sluneční hodiny?
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj blbounnejapný88

    Ano tento problém jsem hlásil už v testovací verzi, bohužel se na to ještě asi nedostalo, také to rád využívám, bohužel musíme si počkat.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj irsko
    Známý problém, bude řešen ;)

    Fajn hru pezt
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  20. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    ....neustálé restartování - děsný:oops:
    Ps":mad:
     
    Naposledy upraveno: 31/12/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.