Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Strašidlo létá i v měsíčním světě;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Po přihlášení hra jede tak minutu,nefunguje kombajn,hned se točí kytka a je po hře.
     
  3. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Dnes hra vydržela pět minut a točí se kytka,kéž by to šlo jako dřív před zavedením klienta...
     
    danielaloblova a -Jiřulka- tohle ocenili.
  4. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    Martina717
    Asi už to nemá cenu si stěžovat. Počet restartů stoupá. Ahoj Všem!
     
    dingičko, danielaloblova a michalka59 tohle ocenili.
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Posledních pár dní jenom F5 stále dokola a začne to už necelou minutu po přihlášení na farmu. Kulový blesk chvíli na hlavní,
    chvíli na divošce anebo na všech plochách. Sklízím a sázím s pomocníky....sklidím, točí se nekonečně dlouho všude kytičky, dočkám se a kliknu sázet a zase plocha plná kytiček. Trh - katastrofa, než se načte nabídka, jsou to neděle. Sekání při jakékoliv činnosti, jen nabídka nákupů jako vždy funguje bezchybně. Jde-li se do lišty, názvy chlívků nebo dekorací popletené , také dosud neopraveno.
    Tak se ptám - kdy konečně dojde k nějakým opravám ! Rvou do hry akci za akcí kvůli zisku, ale na opravy chyb od ledna nikdo nehrábnul. Už bych docela ráda znala odpověď na otázku - jsou tam v RT schopni hru dát do pořádku nebo jsou tak neschopní ?
    Od ledna se u této hry člověk jen rozčiluje, protože nic nefunguje.
    Na druhé farmě pomocníky nekupuji a sklízet ručně je na mrtvici, sázet ručně je hrůza a o krmení zvířat nemá cenu ani psát, to je kapitola sama o sobě.
    Je nestydatost od RT, že nejsou schopni nejen zprovoznit pořádně hru, ale nemají ani tolik slušnosti, aby dali nějaké prohlášení, proč tomu tak je, jaké problémy s Unity mají. Keců měli před přechodem spousty a výsledek je ten, že nic pořádně nefunguje a jediné, co jde na 100% , to jsou jen akce na kterých si nahrabou.
    15.4. měla probíhat údržba hry, tak člověk očekával, že konečně dojde k nějakému zlepšení a ono zase nic.
     
  6. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak bohužel dnes hra nejde. Samé restarty a F5.
     
  7. danielaloblova

    danielaloblova Pisálek fóra

    Naprostý souhlas s příspěvkem č. 1825 pajaable. Opravdu RT nepracuje na tom, aby svým hráčům poskytl pro hru lepší podmínky??? Tolik miliónů hráčů jim nestojí za to, aby s tím konečně něco udělali??? Protože to, co je k dispozici, tomu už se nedá říct ani "hrůza". Než se hra načte, než se načtou jednotlivé plochy, při sázení se většinou zasadí úplně něco jiného, než člověk chce. Dlouho se nic neděje, pak se sázení probudí a na ploše je zasazená jiná plodina. Takže pokud člověk měl jiný záměr, musí celou plochu zrušit a zadat znovu. Otvírání beden je také nepředstavitelný problém, kdy je potřeba se úplně odhlásit a čekat až se hra načte znovu. F5 dokonce kolikrát ani nepomůže. Je tohle vůbec NORMÁLNÍ??? Peníze bychom mohli posílat stále, ale za co? Domnívám se, že se spousta hráčů už s problémy nekomfortního hraní hry, smířila. Osobně hraji již desítku let, ale vůbec mě to nebaví. Nebaví mě při každém vstupu do hry zažívat to stejné - čekat a čekat.
    Mohl by někdo povolaný konečně sdělit, jaký je záměr majitelů, kam má Farmerama namířeno? Z mého pohledu totiž už dlouhou dobu šlape bez rozumu na místě!!!!!!!
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    danielaloblova, jsou tady některé problémy, které popisuješ, třeba s bednami, i když já třeba nevítám nulu po odkliknutí, s načtením problém nemám (a plodina se mi ještě nikdy nezasela jiná), ale ještě se mi nestalo, abych se do hry nedostala. Když kulhá hra v prohlížeči, spustím ji přes klienta. Nemám počítač z NASA, pořízen v roce 2007, s nějakými doplňky v průběhu času, Okna sedmičky, kterých se hned tak nevzdám, dokud budou fungovat. A hraju furtovně, data přes internet můj poskytovatel zvládá dodávat v požadovaném limitu, takže ani to mne nebrzdí. Tak nevím, kde máš problém ty.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Šlapu normálně i s rajčetem, je pravda, že se hra při přechodu na jinou plochu občas sekne (zamrzne), ale to bývalo i dřív, při větším počtu akcí.
    Už jste s těmi penězi trapní:p(é)....fakt, že jo ;).
     
    evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Já mám stejný problém jako pajaable i jako danielaloblova,a hlavně sem nepíšou lidi,kteří už hru vzdali,nebo ti co zjistili že nemá žádnou cenu to vše zde vypisovat,protože oprava je v nedohlednu?Hraju v unity,klient se mi po instalaci vůbec nenačte.
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Pod tento problém se také podepisuji. Klikneš na akční plodinu, chvíli to je zamrzlé a pak se zaseje něco úplně jiného.

    Pro ty, kterým údajně vše funguje....
    Pokud někdo problémy nemá, může být rád a dle mého je šťastlivec, to však neznamená, že jiní problémy nemají i když mají PC celkem slušně nadupané. Je naprosto zbytečné někoho tady napomínat, když se zmíní, že mu farma nejede. Asi by sem nepsal, kdyby mu hra šla bez problémů. Jestli je tu někdo trapný nebo ne, když dává do hry peníze a chce za ně kvalitu, to jistě není na posuzování kdekoho, já vidím trapárnu na straně těch, kteří mají stále nutkání někoho poučovat...Od toho tato zpětná vazba je, aby se sem napsal problém ve hře související s přechodem na Unity. Myslí si snad někdo, že ne?

    Dle hojnosti negativních příspěvků je zřejmé, že těch, kterým farma nejde jak má, je většina.

    Dnes opět sekání, přechody na jinou plochu se bez F5 neobejdou, dost často zmiňovaný "kulový blesk" opět na všech plochách místo časomíry, sklízení a sázení se neobejde bez nekonečného točení kytiček. Trojúhelník s dudlou opět na všech plochách uprostřed si sedí...takže opět F5.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/21
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahoj Y-n-O-čko ;) se musím zdejších zoufalců zastat, že hra je stále nepředvídatelná a tím hodně neukázněná. U bedýnek musím klikat na všechny strany a při posouvání mě berou všichni čerti a ne pro ty nuly, ale proto, že se bedýnky rozhází posunováním (hlavně bedny z beden) a ty co chci odkliknout nejsou na svém místě, musím je zase hledat a všechno to trvá a trvá ... no jasný "masakr ve spotřebním zboží" xD

    Plodiny tak často nesázím, ale kupuji, tak bych řekla zbrzděný překlep v systému (kliknu něco a objeví se to, co je poblíž) a to se mi taky už stalo ... ale párkrát jsem si třeba zkusila ručně sklidit, vykydat a napojit pár chlívečků a pro mě další jasný "masakr v živočišné výrobě" xD protože musím zvlášť najíždět na kydání, krmení a vodu (někdy kydání, krmení jde naráz, ale voda zase zvlášť). No jasně občas vynechají i pomocníci a plno dalších věcí z Premia ... často se mi nesklidí zralé obr ani po přechodu na jinou plochu a musím je odklikávat ručně a těchto drobností je prostě spousty a spousty :p Když to zhrnu dohromady za ty roky bývalé farmičky, kde mě všechno těšilo a chtěla jsem všechno mít a všude vyhrát ... teď jen čekám, jestli se na farmičku rychle (či normálně) dostanu :sleepy: protože tam čekám na všechno a všude, hodně zbytečného času navíc, udělám co je potřeba a utíkám pryč xD :p


    Vlastně je jedno, jestli chodím do práce a není tolik času, nebo jsem doma a mám ho hodně .... hra by měla prostě fungovat 8)


     
    Naposledy upraveno: 17/4/21
  13. polacka

    polacka Vévoda fóra

    evainfo naprosto souhlasím. Víš co se stalo mně? Sázela jsem akční rostlinu, místo toho se zasela řeřicha a já na malých polích na to dala super hnojivo. To je co? No k smíchu to nebylo.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už to vzdali i modici, ani sem nechodí a já se jim nedivím ;). Není ani jak na naše nářky reagovat. Nic se nemění. Dnes bych řekla, že je to s farmou trochu horší, asi je nás tu hodně, když je tolik akcí a otevřená děsivka. Tak těch točících se kytiček je trošku víc a i otevírání farmy je trošku zpomalené. Nu což naděláme. Sice strácíme trpělivost, ale RT nekomunikuje a nevíme, jak to půjde dál. Zatím se mi zdá spíš k horšímu. Jednu chybu opraví a tři se na to objeví. A nejvíc z těch přibyvších chyb mi vadí, když stojím na jedné ploše, tak se vše zasekne i čas uzrání a musím přecházet z plochy na plochu, aby se to spravilo, jinak to vůbec nereaguje, mám třeba 13 minut do sklizně a přejdu si po plochách, vrátím a je z toho hned 5 minut. To mi fakt vadí.
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No jasně, naši modíci pomáhají jak můžou, ale trn v oku trčí tam navrchu :( snad to tak ostatní berou, ale ulevit si tu, je fajn xD
     
    danielaloblova a tony13257 tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Chápu, že máte problémy, ale právě proto se divím, že do hry vrážíte peníze. A nepište, že je to kvůli tomu abych mohl hrát já bez peněz.
    Kdyby vám hra běžela jakžtakž, tak prosím, nasypte tam kolik chcete, ale takhle při problémech mi to trapný přijde.
    Nikoho nepoučuji, jen si to myslím.
     
    michnaj a evainfo tohle ocenili.
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No možná (určitě) se utrácí méně a nemá teď kdo problémy opravovat :wuerg: ... Pitrýsku pravdu díž :p
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Modíci a admini tady chodí pořád nebojte, jen je těžko něco pozitivního psát, snažíme se za vás bojovat :)

    Rozumím vám, že se zlobíte, že to nejede, tak jak jste byli zvyklí ve flash. Problém vidím v současné době takový, že některým hráčům se stahuje velké množství dat ze serveru a ti mají problém s hraním, např. mě se stahuje minimum dat a farma jede celkem normálně, i když to není úplně 100%, ale jde to. Nevím proč se tak děje, ale myslím, že to bude ta příčina.
    Pokud hrajete v prohlížečích vyzkoušejte si jeden prohlížeč rezervovat jen pro jeden herní účet farmeramy a nepoužívejte jej na nic jiného. Prohlížeč před prvním použití pro hru řádně vyčistěte a poté se snažte jej nečistit a nepoužívat žádné čističe pro počítač, jako je ASC, AVG TU a podobné programy, a zakázal bych jejich spouštění se spouštěním systému. Stejně jsou k ničemu a akorát rozdrbávají systém.
    Postupným hraním, by se měli data o hře ukládat do prohlížeče, respektive na váš disk a hra by měla být postupně plynulejší. Budou se poté přijímat a odesílat jen důležitá data o právě prováděné akci.
    Určitě v nastavení systému vypnout proxy dle tohoto návodu Vypnutí Proxy serveru v systémech Windows 10, 8 a 7, to by mělo pomoci s plynulejším načítáním.
    Kdo by měl zájem můžeme zkusit změnit DNS server v systému.

    Fajn hru pezt
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pezt díky, vypnula jsem a uvidím další dny ... no ulevit si sem určitě přijdu :p asi to chce koupit i nový žvýkačky :D
     
    Naposledy upraveno: 17/4/21
  20. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Tak aspoň som sa ukľudnila, svoku farmu v novom šate som spoznala vo väčšine príspevkov. No ja hrám, mám hrošiu trpezlivosť a verím, že to časom bude opäť u každého ok,
    pevné nervy a príjemné hranie všetkým ;)