Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    To je pravda, ale když se něco dělá napůl, tak stojí za starou belu. Je to b..., vlastně nepořádek.
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechápu co se vám na otvírání beden nelíbí?!? Oproti minulosti zůstává inventář otevřen na poslední straně,což je super!!! V poklidu si otevírám bedny a nevidím jedinej důvod,proč bych měl neustále vylézat z lišty. Otevřu bedny,pak hned další atd atd. Jediná nevýhoda na mobilu je,že nemohu zadat počet kusů,ale musím to sklikat ručně. Což u beden co jsou ve stovkách až tisícech kusech je vopruz,a tak neotvírám a čekám na opravu!:oops:
    Jedině co bych vytknul,že vybrané bedny až do nuly mohly být třeba šedivé,aby to bylo hned vidět! Pak jsem zvědavej na řazení beden v liště! Dobré by bylo ,aby bedny co dávaj zase bedny,byly v inventáři hned zkraje! Uprostřed či na konci by to bylo dost nepraktické,bo by člověk musel po otevření seznam proklikávat znova!o_O Což mně vytáčelo doteďka!:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 9/4/21
  3. babka7

    babka7 Pisálek fóra

    je tu ešte niekto komu bliká farma já som skúšala už kade čo no nejde to klikám po pamäti .dakujem.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Po vymazání cookies, se toto okno opět objeví 2x a potom už se zase objevovat nebude.
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj pezt,při každém přihlášení se mi zobrazuje toto okno a neustále se mi sama restartuje hra.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Teď jsem otevřel všechny bedny co normálně otevírám a oproti minulosti super!!! Dříve to pro mne bylo utrpení,protože dříve či později mi na první straně zůstaly bedny co si šetřím a tak mi nezbylo než neustále listovat nekonečným seznamem.
    Za mně úspora času a hlavně nervů!!!8)
     
    kytka50 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    S těma bednama je to lepší než to bylo já jsem na tom byla jako kaolin na první stránce jsem měla bedny které si šetřím a pořád jsem musela jít na druhou stránku, teď si dám napřed bedny beden a štěstěny a potom otvírám všechno, že tam zůstává 0 mi nevadí, jdu hned na druhou stránku, potom začnu vybírat z další stránky nikam se nemusím vracet až to udělám všechno, tak se teprve vrátím a překontroluji ty bedny co tam přibyli.
     
    kytka50 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Info okno, že zpráva byla odeslána je pryč až po 5 - 8 kliknutí, to teda dříve nebylo a je to k naštvání.
    Nebo to je pouze na mé farmě jako vylepšení? Potřebuji napsat ještě 10 zpráv, abych mohla poslat odměny za soutěž, ale toto vylepšení mě docela zaskočilo.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/21
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Už aby to bylo, ale hlavně aby to fungovalo. ;) Teď je to ještě větší katastrofa než když to bylo špatné.

    [​IMG]
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    Unity je všechno, konkrétněji by to nešlo ?
    Jako třeba hraji v prohlížeči, takovém a takovém nebo hraji v samostatném klientovi.
     
    satelit tohle ocenil(a).
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    pezt - z obrázku je jasné že v prohlížeči GCH. ;) (rámeček hry a typická hláška když to pomalu načítá, to ale Ty s PC z NASA neznáš) xDxDxD
     
    modro.ocko22 a pezt tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    satelit
    Takové hlášky mají všechny prohlížeče ;)
    Ted mi řekni který je který prohlížeč

    1. Screenshot_1.png

    2. Screenshot_2.png

    3. Screenshot_3.png

    4. Screenshot_4.png

    5. Screenshot_5.png

    EDIT: Kdo správně pozná všechny prohlížeče, dostane dekoraci Nemrtvý poklad, máte možnost do 20:00
     
    Naposledy upraveno: 9/4/21
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra




    satelit jen aby jsi měl pravdu a ani nešpitám :p jen, že tady nějaká změna je zřejmě konečná změna :sleepy: no pro mě je to zase zbytečně komplikovaná a ne zcela funkční novinka ... kde já to už viděla, že by na trhu xD :p

    Hledám kde není nula, stránky sunu zbytečně tam a zpátky a poslední stránka mě zmizí, protože jsem ji přejela, aniž by se ukázala, tak zase zpět. Dřív jsem klikla a bedna zmizla, klikla a bedna zmizla a co jsem nechtěla odkliknout, nechávala jsem si je vpředu. No farmáři držme se, bude to ještě dlouhá cesta :p

     
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Naposledy upraveno: 9/4/21
    evainfo, pezt a DANKA722 tohle ocenili.
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    satelit

    Bohužel jsi se netrefil ;)

    1. Aplikace prohlížeče Edge
    2. Firefox
    3. Edge
    4. Opera
    5. Google chrome

    Tak zase někdy příště ;)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    nevím jak pro koho... bedny si nešetřím a dobře vím proč. Nikdy mně v součtu nedaly tolik, jako když je sklízím všechny ob den. Jako syslit bedny s hnojivem a podobně? Ale no tak... naučila jsem se mít vychytán prostředek a neotevřené bedny se automaticky načítaly na klik. No snad dojde na ten kombajn a dosbírám ten zbytek. Ale není ten, aby se zavděčil všem :)
     
    zdarsky79, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent
    Máš pravdu,každý hrajeme jinak.Třeba já opravdu nemám důvod otvírat bedny s hnojem každý den.Bonusů momentálně 293 ks a vyhazovat hnůj komínem se mi opravdu nechce!:wuerg: Dále spoustu beden otvírám až po více kusech( oddanosti, strašidelné bedny s boostery,bedny s bonusy,štěstěny.......a spousty dalších) Opravdu si nedokážu představit otvírat bedny každý den.Po případném zavedení kombajnu to samozřejmě přehodnotím, ale stejně některý bedny si nechám ,až budou v dostatečném množství!:)
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tato oprava se mi zdá, alespoň z mého pohledu krok zpět, byl jsem zvyklý klikat do jednoho místa a otevírat tak bedny postupně, což v tuto chvíli nejde a pro mě to je zdržující, pokud tam zůstane bedna s nulovou hodnotou.
    Alespoň na kolo štěstí jsem zatím vyzrál, točí se a nemusím u něj sedět ;)