Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    pezt tak jsem klienta zkusila vypnout a pak zapnout a dělá to stále,ale zjistila jsem,že čas do konce tam běží jak má,tak teda nevím.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *Kuliočko*

    Uvidíš, snad to bude ok. Až ho sklidíš zkus ho zbourat a znovu postavit.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  3. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    pezt dobře jinak děkuji moc za radu,zkusím ho zbourat.
     
  4. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    • Prosím nepiš dva příspěvky pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij Upravit a dopiš text - Dave Lister
    ahoj ,nejdou mně otevřít plochy ke sklizni jen divoká louka ,taky nic nevyrobím ve mlýně .prosím opravte to Dodnes farma šla velmi pomalu Děkuji ..

    ahoj nejde mně kliknout na cokoliv prosím o rychlou popravu UNITY .


    ***příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/1/21
    abigail280300 tohle ocenil(a).
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj petrík31, hraješ přes samostatného klienta nebo přes prohlížeč? Zkus odinstalovat klienta a pak znovu nainstalovat. Když používáš prohlížeč, tak ho pročisti, jak na to najdeš ZDE (klikni). Zkoušel jsem jak v prohlížeči tak v klientu a hraji bez větších problémů.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Skali a pezt, moji zlatí modíci.Děkuji za snahu.Dnes mi Alchymista konečně mele.

    PS. budu jásat ...voaláá jak mi to občas Klient nabízí
     
    Skali tohle ocenil(a).
  7. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    nech aj pochválim... v Unity mi to frčí skoro ako vo Flash, až na to, že čo 5min. sa to na pol min sekne....:)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji Skali
    12Orol

    ***odstraněna zbytečná citace
    tak co chválíš když se ti to seká:music:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/2/21
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    čůůs, nejde mi ani v klientovi a ani v prohlížeči vyrábět řemeslnický produkty.. :(
    Díky za rady, mějte fajn zbytek dne :p
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nestyda - čůůs, zkus odejít na jinou plochu a pak se vrať zpět do řemesla, mohlo by to pomoci. Něco podobného jsme řešili na předchozí stránce -alchymista nechtěl vyrábět hráčce Elixír života (můžeš tam mrknout ) ;)
     
    tenista99, Pitrýsek47 a .macca. tohle ocenili.
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak mi začal stagnovat klient a unity naopak přihlášení fajne.. na štěstí mám akci hotovou uf.
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  12. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Na baha nemůžu přes klienta kombajnem nasadit stromy ani ani chlévy. Ach jo. Sekne se to a konec.
     
    evainfo a 14087 tohle ocenili.
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Dnes opravdu klient zlobí.. seká se, zamrzá a nepomáhá kolikrát ani F5.. musí se úplně vykřížkovat.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj, zkoušel jsem v klientu a chvilku to načítá, tak 2 vteřiny než se stromy nebo chlívky uloží. Ale jinak vše proběhlo v pořádku. Zkus klienta odinstalovat třeba přes program Revo uninstaller a restartovat PC a pak znovu nainstalovat.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    petaM2001
    tak co chválíš když se ti to seká:music:[/QUOTE]

    No už som zas na dlho dochválil, zistil som, že aj tu fórum sa seká... :(
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dotaz: svítící bílé kolečko v místě kde se vysune lišta s časomírou je pouze na mé farmě? nebo je to nějaká novinka nebo chyba??
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Jedu přes mobil. Přes počítač se nechci vztekat.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Stěžovali jste si na slunce na mapě, tak v RT zkouší nové možnosti. Tohle se vám také nelíbí? :p

    Je to samozřejmě chyba, která je nahlášena.
     
    evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dob, moc děkuji za info, je to opravdu moc nepříjemné.
     
    Dob tohle ocenil(a).
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, no abych se přiznala tak před pár dny jsem klienta odinstalovala a znovu stáhla, hra jela ten den skvěle, další už to mělo trošičku problémy a dnes už musím všude čekat, než se to načte, či zobrazí. Myslím tím věci na plochách, v sezóně to stejné a o trhu ani nemluvím, chci stromky a musím čekat, než se zobrazí všechny stromky a potom můžu kupovat. Odklikat bedýnky v liště je za trest xD
    Jinak to zobrazení trvá dobrou minutu a když je to u více věcí na farmě, tak to už nebaví a někdy to potřebuje restartovat farmu.
    Teď jsem nějakou dobu v Unity, na trhu, mlýně a ploše se všechno načte za chvilečku, ale zase to co chvilku ztuhne jak na farmě, tak i na foru a ve stejnou dobu. Nemám pocit, že se to lepší, je to stejné (a asi bude), spíš horší než ze začátku testování 8)
     
    dana9494 a babako tohle ocenili.