Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pořád hraju v pohodě :)

    Edit::D to právě chci ;) (to bych si přece nedovolil), ale hraju v unity, klienta jsem ani neotevřel, nemám důvod, když noťas šlape (až na malé mouchy, u mne někdy přeplavat moře je problém), ale odhlášení a opět přihlášení je během pár sec.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/21
    satelit tohle ocenil(a).
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    evoku57
    Mám ten samý problém. Nikdy se mi to nestávalo, ale teď - při použití klienta - se mi mimořádně přehřívá notebook, a už x-krát se sám vypnul (pojistka prostě nedovolí přehřátí). Dělá to JEN u klienta, jinak počítač zvládá všechno, můžu mít pootvírané kde-co a vše funguje a frčí. Podotýkám, že při klientovi opravdu vše pozavírám, nic jiného počítač nemusí zpracovávat, dokonce jsem odinstalovala kupu "nepotřebných" programů, které nevyužívám...
    Je fakt, že jsem technicky a počítačově docela tydýt, ale tohle nejspíš nebude rukama a neznalostí.
    Pokud ano - vítě někdo jak z toho ven?

    edit: Pitrýsku, nezlob!!!! Přece nechceš, abychom ti všichni záviděli:)
     
  3. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Také se mi přehřívá notebook nikdy to nedělal >:(
    koupila jsem za 500 kč chladící podložku a neřekla bych že to je lepší.....
     
    babička-květa, tykadlo a anvan tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Krakenka66

    Také ho chce ten notebook občas vyčistit od prachu, pak se nebude tolik přehřívat.
     
    satelit a matlafous123 tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    pezt, to občas pomůže, ale já mám uplně nový noťas a zahříval se také, 14 dní starý nebudu přece čistit ;)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - ahoj, měl by stačit restart. Taky se mi už toto asi před týdnem přihodilo
    bílé písmo.png
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Když jsem četl jak hraješ tak se nedivím, že se ti přehřívá.
    Jinak je něco jiného běžná provozní teplota a přehřátí.
    Chladící podložky většinou moc nepomáhají.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  8. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco dopsat, použij možnost "upravit". Děkuji Skali
    satelit ,ano toto se mi také ukáže,ale pokud zadám mletí nejsou tam žádné plodiny,tudíš nemelu

    myrda, zkoušela jsem to také,ale u mne Alchymista ten Elixír odmítá umlet.Jinak díky za radu
    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/21
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    pezt, nevím, co je na mé hře divného o_O. Na stolním PC se to nezahřívá a hraji stejně :). A jiní hrají jinak, jen z jednou farmou a noťas se jim přehřívá stejně, tak nebude to někde jinde;), než v mé hře, která je naprosto normální
     
    Krakenka66 a tykadlo tohle ocenili.
  10. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Já mám také problémy s hraním, jak tu popisujete ( otvírání beden, točení kolem, nákup hnoje přes info ). Nesčetněkrát se mě farma sekne a nic nefunguje ( např. co jsem vychytala, nesmím nakupovat hnůj hned na první stránce, jakmile se trefím na položku kterou právě někdo koupil jsem v loji a musím restartovat). Mam notas a právě vyčištěný, přesto když jsem na farmě trochu déle začne to v něm hučet a přehřívá se. Ale to přehřívání a hučení se dějě u hraní farmy i na dceřině noťasu( má výkoný a profesionální ) Farmu musím hrát přes klienta normálně se mě nenačte a teď se mě tam objevilo tohle:Varování: možné bezpečnostní riziko

    Aplikace Firefox zjistila problém a stránku na serveru www.farmerama.cz nenačetla. Server je buď špatně nastaven a nebo hodiny ve vašem počítači nejdou správně.

    Pravděpodobně stránce vypršela platnost certifikátu, což brání aplikaci Firefox v navázání zabezpečeného spojení. Pokud se přesto rozhodnete stránku navštívit, útočníci se mohou pokusit získat vaše údaje jako např. hesla, e-mailové adresy nebo údaje o platební kartě.
     
    diana2901 a evainfo tohle ocenili.
  11. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    tykadlo: stejný problém dnes ohledně nezabezpečené adresy farmerama.cz u mě v chromu. Musela jsem se přihlásit přes farmerama.com
     
    tykadlo tohle ocenil(a).
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mrkněte SEM. Je třeba aktualizovat prohlížeč.
     
    zetorka25 a tykadlo tohle ocenili.
  13. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Skali,omlouvám se za 2 odpovědi po sobě.K tématu abych nebyla bloknutá.Ani po vypnutí a znovu načtení mi Alchymista nemele Elixír
    života,ale to již zminuji výše.Omluva je přednější nežli elixír.Oželím jej.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  14. miska006

    miska006 Pilný autor

    Tuším 11.ledna skončil flash..Dneska máme 30.1. a všetko je v rovnakom mode:eek:bčas sa to dá hrať,teda stačí tak 3-4* reštart zamrnutia hry a aj pozbieram farmu..a občas je to horšie..To horšie znamená reštart a zamrznutie prebieha v intervaloch preklikávania čohokolvek..
    Samozrejme mám kvalitný noťas,výborné pripojenie,proste nemám absolútne žiadne problémy pri ničom čo robím na ňom..Samozrejme okrem hry zvanej:farmerama...
    Nikto kto je zodpovedný za súčasný stav ani len neprejde okolo farmy,žiadna odozva..
    Toto všetko vieme,teraz čo ďalej..
    1/Skončiť,proste to vzdať na určitú dobu,prísť na farmu raz za deň,niečo pozbierať a odchod..
    2/Vyhlásiť celofarmer.štrajk všetkých lokácií,prestať hrať a oznámiť zriadelovatelovy hry svoje požiadavky
    3/Trápiť sa ďalej,pretože KFC je jednoducho silnejšie a prebije akékolvek racionálne uvažovanie
    4/Ukončiť hru úplne-proste život máme len jeden,čas ktorý sme na tomto svete tiež len jeden,prečo si život znepríjemňovať..
    Ak nemáme spätnú väzbu od zriaďovatela hry,nevieme ako pokračuje,resp.aspoň v horizonte 1-2 mesiacov čo chce opraviť na hre,ako ju spojazdniť,proste nevieme vôbec nič..Ako sa máme k tomu postaviť?
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kytka50 - ahoj, vyzkoušela jsem teď namíchat elixír života (v samostatném klientu). Dopadla jsem jako ty - nešel vyrobit - buď se vůbec nezobrazil, nebo bylo tlačítko Namíchat neaktivní. Zkusila jsem proklikat všechny stupně a vrátit se k elixíru a stejně nic. Tak jsem přešla k pekaři, proklikala stupně tam a poté se vrátila zpět k alchymistovi a elixíru a to už se zadařilo. Takže to také vyzkoušej, jestli to nepomůže třeba tímto způsobem (já to ještě zkusím v prohlížeči, jak to chodí tam ;))
    A dej vědět, zda jsi byla úspěšná, ju
    Děkuji

    Edit: tak v prohlížeči to bylo taky pojašené. Tak jsem vyzkoušela, jak píše pode mnou kolega pezt - odejít na jinou plochu... hra se bohužel přestala načítat (ovce a dál nic), takže nutný restart. Po restartu už jsem elixír normálně zadala do výroby ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/21
    kytka50 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kytka50

    Když otevřeš alchymistu, tak přepni na kartu 1 a odejdi od alchymisty na nějakou jinou plochu, poté se vrať k alchymistovi a přepni na kartu 3 a klikneš na elixír života a mělo by to jít ;)
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  17. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky tak teď jsem zjistila,že když dám na farmě do zvěřince vodu krmení a pak odejdu jinam a pak se vrátím,tak vodu ani krmení jako bych nedala,není tam.Ale krmení normálně ubývá počet,když ho tam dám znova.Nějaká chyba zase?Hraju v klientovi
     
    Naposledy upraveno: 31/1/21
  18. hnojaka

    hnojaka Rádoby autor

    dobrý den, klient stále načítání velmi dlouhé, navíc každé další pole i opakovaně trvá nekonečně dlouho, proč se v plně obsazeném zvěřinci i baha zvěřinci zobrazuje krmivo jen pro 6 zvířat a ne pro všechny? ve mlýně nefunguje oblíbené , při sklizni beden to skočí znovu a znovu na začátek a nezůstane na místě, takže se musí po každé od začátku vše překlikávat,aby se člověk dostal dál
     
    Krakenka66 tohle ocenil(a).
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, chci se zeptat na klienta. Mám ho na ploše a několikrát za den ho obnovuji, třeba když jdu na boční farmičky a zase na svoji, tak se to musí někde stále hromadit. Včera jsem ho odinstalovala, měl fakt hodně zbytkových souborů a řekla jsem si, že budu hrát jen na Unity a ta včera (asi náhoda) docela šlapala. Dnes ráno jsem ji dvakrát restartovala a zůstalo to vždy jen na ovečkách se 100%, tak šel klient nechtěně znovu na plochu abych mohla hrát. Omlouvám se za to vypisování, ale můj dotaz je - má se často používaný klient po nějaké době odinstalovat a nahrát ho znovu? Mám ho čerstvě nainstalovaného a šlape skvěle, k tomu mám otevřené forum na Google, v něm otevřené další osobní věci a k tomu seznam, kde si píši s dcerou, klient šlape překvapivě dobře a přece jen je jistota, když Unity zlobí.
    Nenašla jsem na foru upgrady klientů jak byl psaný od začátku, je toto v pořádku? :p

    [​IMG]
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj *Kuliočko*

    Ted jsem zkoušel a normálně to funguje, zkus klienta vypnout a znovu zapnout.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Zkus zvěřinec zbourat a znovu postavit, potom by to mělo fungovat.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Poslední verze klienta je 1.2.8
    V tuto chvíli není bezpečně možné vymazat určité data s aplikace, nevím jak dokáže nasbírat a ukládat data klient, protože ho nepoužívám, nicméně jsem v něm byl párkrát jen něco vyzkoušet a mám ho nainstalován od 14.1. a systém i program Revo Uninstaller mi hlásí něco přes 70 MB
    Zbytkové soubory nejsou vyloženě jen nějaké uložené informace z hraní, ale jsou to soubory, které jsou v počítači uloženy pro běh aplikace.
    Když ti odinstalace a opětovná instalace klienta pomáhá k hladkému hraní, nic ti v tom nebrání, to tak po určité době praktikovat.
     
    evainfo tohle ocenil(a).