Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Taky mi to nejde. Je tam taky Unity... :mad:
     
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Tak a dnes padlo rozhodnutie,,vcera klient isiel ako tak..dnes uz len unity,,do fleshu ma to uz nepusti co vcera mi isiel flesh ukazkovo..dnes v unity vsade chrome,edge,firefox.. ,,aby kazdu plochu nacitalo percenta a kazde odkliknutie od ktoreho levelu a zas %..A vobec cely dizajn je podpriemerny..dufala som este vcera ze sa to vylepsi,,ale nic ani grafika nestoji za nic,,lebo nepracuje spravne..Tak po 11 rokov sa rozlucim s touto hrou..vela zdaru
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Taky bych to tak viděl.Nějakým záhadným způsobem jede Puffin,jako by byl v Unity.
    Fakt hrůza!:p
     
    janaj tohle ocenil(a).
  4. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    kaolín11 asi je v Unity - vpravo nahoře máš - stáhnout klienta
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já po chvíli přihlášení hraju, ale pomalý přechod z plochy na plochu, nejsou vidět dozráté plodiny ani stromy, jen zelené, mám aktivovaný kupón.
    Stejné chyby jako na začátku.
    Dárky jdou poslat.
    Kolo štěstí za zelené se roztočilo, za párty ne, jen se trochu pohnuly lopatky doprava a doleva, dál ne.
    Trh i obchod funguje.
    Pošta taky.
    Minihru jsem odehrál (2 desky) do slavnostního obchodu jsem se dostal, ale už nekoupil dekoraci, hra zamrzla, odhlášení, přihlášení a jsem tady.
    Edit: na druhý pokus jsem dekoraci koupil (13 hv.m.).
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
    megi1967 tohle ocenil(a).
  6. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Mě taky ten kód nejde vyzvednout
     
  7. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Ahoj,mám aktivovaný kombajn,ale setí nejde.Tak jsem zasela akční ručně.Mlýn,stodola a nádrž s vodou se mi ztratili,tím pádem nemám problém s množstvím ve mlýně.Nemůžu sklízet dál protože se mi nenačte další plole. PC mám ve všech parametrech.Windows10,64 bit.
    Ptám se "Co s tím"? Předem děkuji za pomoc
    PS. měl být týden bez akce a mohli jsme provádět test a ne se stresovat,že akci nestihnu

    Edit: ruční zasazení+ zalití nedopadlo.Časová ztráta cca 2 hod.Unity jede šnečím tempem,ale jede.Hyn sa hukáže
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
  8. vladca

    vladca Stará škola

    mne Puffin nejde ... ostane visieť na 100% a nič ... (cez flash i šiel v pohode)
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janaj

    A co to píše nebo co to dělá ?
    Napsat že to nejde, z toho nic nepoznám.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj kytka50

    Hraješ v klientovi nebo v prohlížeči ?
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  10. stadole

    stadole Aktivní autor

    Ahoj. Tak také zkouším....ale bojím se ,že budu přemýšlet o konci farmy po x letech...stále to tahá oči,je to nějaké rozmazané,posílání dárků no škoda mluvit....nešlo by nechat farmu tak jak je.....děkuji.
     
    DanikDaniel a romanafa tohle ocenili.
  11. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Klient stažený, vyzkoušený a sakra rychle odinstalovaný. V prohlížeči je vše zdlouhavé, rozmazané ... po 11 letech asi čas udělat pápá :(
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  12. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pardon - to mi nedošlo. Neplatný kód nebo vypršel.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janaj

    Je potřeba jej správně napsat, pokud vkládáš přes Ctrl+c a Ctrl+v tak pozor aby tam nebyla na začátku nebo na konci mezera.
    Kód platí do dnešní půlnoci
     
  14. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Já hraji pořád přes prohlížeč, já vím, jsem rebel. IT technici neopravili asi nic, já si žádné změny nevšiml.
    • Některé dekorace stále "demontované" a popř. i posunuté, takže se překrývají s jinými dekoracemi.
    • Hra se načítá docela pomalu, ale to je drobnost, pokud budu mít volno, tak si klidně počkám.
    • Mé obr. oranžové stáje jsou nyní žluté, jen vizuálně, snad.
    • Pro růst polí a stromů musím mít zapnuté animace pole, ale tím se zapne i animace dekorací a stájí, na což nejsem zvědavý.
    • "Sklízení" řádků v nebi už nejde potvrdit tlačítkem Enter, ale musí klikat.
    • Může mi někdo vysvětlit, co představují ty velké kruhy v Parku? Jestli je to odraz slunka, či tím chtěl programátor říct, že tam je voda a hýbe se, tak mám pro něj novinku. Voda by měla být na modré ploše a tudíž i menší kruhy a ne zabírat cca polovinu plochy.
    Nevím jak v Německu, ale tady v ČR měli home office, tuším že i oni. To je podle nich práce? Testují hráči, ale stejně je nikdo nevyslechne. Testery v BP nemají, pokud ne, tak ať testují programátoři. A programátoři se vůbec v podstatě nehnuli z místa a to o ukončení FP věděli dostatečně dlouho. Jinak ohledně home office, jo, taky by se mi nechtělo pracovat, kdybych byl doma, ale hergot...
    Očekávám tučný honorář za testování, nevím 50 000 Euro bude adekvátní.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/12/20
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    pezt psala jsem ručně, vkládala přes kopírování, asi 5 pokusů. Nic.
     
  16. baja1912

    baja1912 Pisálek fóra

    Hraní dnes děs a hrůza,asi to brzy zabalím
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  17. Pája100

    Pája100 Zelenáč fóra

    Tak se mi podařilo instalovat klienta, kde nebo jak ho mám uložit? V nastavení hry mám pouze efekty , zvuk atd.
    Děkuji Jo a nezobrazuje se mi avatar. To ho mám znovu nahrát? Díky
    Libik54
     
  18. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Klienta jsem odmítla, nejdříve jsem se snažila přihlásit do Unity v Opeře, ale to jsem vzdala V Google chrome po 2 min. jsem byla úspěšně na farmě, zkusila kolo štěstí -ze zelených lístků: vytočila 50% BZ/TBZ a žlutou mlékárnu + dalších 48 potřebných i nepotřebných maličkostí. Ze 3 PL 2 + 4 hvězdičky (mám 2041) a banán (3422) - opravdu veliký úspěch. Zapnula jsem animaci, sklizeň s pomocníky nemá chybu a nic jiného jsem nedělala.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tahnudopekel

    Takhle je to lepší :)

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    janaj

    Tak kontaktuj herní podporu

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Pája100

    Co potřebuješ uložit ?
    Nevím jaký avatar se ti nezobrazuje.
     
  20. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Klient stažený a stejně nefunguje.
     
    pajakolos a janaj tohle ocenili.