Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janibu

    Klient se vypíná tímto křížkem

    Screenshot_3.png

    Pokud si provedla tovární nastavení a používáš nejnovější verzi prohlížeče Edge, vypni si toto v nastavení viz tento příspěvek #893
    Myslím že to pojede celkově svižněji
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  2. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Oprava se jim nezdařila, dostanu se sice na farmu ale to je asi tak všechno,sklízím kombajnem a je to děs,to bych to snad měl rychleji ručně neustále se točí kytka a sekne se to a musím znovu zrestartovat,proč si kupuju kombajn??? Seká se to na trhu,seká se to když přepínám z plochy na plochu .Opravdu začínám uvažovat,že s hrou seknu taky,jako plno mých sousedů,budu jim cpát peníze a půjde to to čím dál tím hůř?Je zajímavé když si máme něco koupit tak to se jim neseká to jde bez problémů.Jinak přepínám na Unity i na klienta.
    Nevidím žádné zlepšení a jak tu někde napsala Štika, že se na to vykašlou a nic s tím už dělat nebudou.
     
  3. janibu

    janibu Rádoby autor

    Děkuji, vypnuto, vyzkouším.
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Využila jsem toho, že jsem doma a doplňuji krátké plodiny (hrozně jich ubývá kvůli sezóně). Od cca 9 hod jsem jela v klientovi naprosto bez problému, před chvílí přestal spolupracovat, tak jsem přešla na Edge a zatím jede, i když je o poznání pomalejší než klient.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/21
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    V jiných komunitách to vypadá velmi podobně jako u nás. Stačí si pročíst zahraniční fóra.
     
    evainfo, marketka47 a EdmondDantes tohle ocenili.
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    podivné oznámení u
    dekorací.
    Nemohu se přihlásit do klienta:cry:
    PS:zobrazí se přihlašovací okénko,pak vše někam zmizne a konec hra se nenačte,teď jsem přihlášená na unity,přes něj se dostanu leda tak na fórum,je nahlášený nějaký výpadek,nebo tak něco?Dnes jsem na farmě ještě nebyla-.-
     
    Naposledy upraveno: 27/1/21
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky mi v Unity vadí, že nevidím Výrobny a Zvěřince, že jsou připravené ke sklizni :p, chybí vykřičník. Sklizeň probíhá tak, že dvakrát kliknu, sklizení a hnůj, pak musím počkat nějakou tu vteřinu, než dám krmivo a vodu, takto je to u každého chlívku a výrobny, prostě opruz na nejvyšší úrovni a nic se stále neděje, jen sliby chyby :oops::eek:
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  8. backa

    backa Rádoby autor

    Prosím, dajte nám možnosť už konečne pootvárať debne....už 2 týždne to nefunguje.
    Ďakujem.
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak jsem si pár příspěvků na zahraničních forech přečetl a je to nemlich to samé co tady. Tak proč RT na to neslyší?

    [​IMG]

    Stručně přeloženo: Jaký používáš prohlížeč? Máš odpovídající techniku? Máš rychlé internetové připojení?
    Standardní otázky napříč celým světem - a samozřejmě za to můžou hráči.

    Jeden příspěvek mne zaujal a plně souhlasím. (přeložil ho Google překladač z ENG verze). Tak sorry za někdy něco nesrozumitelného, ale v jádru se to dá pochopit v češtině.

    Po zkušenostech, o kterých jsem vám už mluvil, mi bylo od prvního okamžiku zřejmé, že se soustředili na problémy s výkonem. Už při vzpomínce na to, jak jsem se poprvé před měsíci dostal do Unity, se otřásám. Vylepšení v této věci bylo opravdu obrovské: dnes nemám žádné vážné problémy spojené s výkonem (ale nejsem nejlepší testovací oblast, protože mám oba velmi dobrý počítač se spoustou SSD - pro ty, kteří to nevědí „pevný disk“ není tradiční, ale prakticky jako paměť, a proto je mnohem rychlejší a rychlejší a má velmi dobré připojení k internetu). Ale toto je hra. A funkce je stejně důležitá jako výkon a stejně důležitá jako výkon - prosím, neklamme se. Soustředit se na to druhé, ale do velké míry ignorovat první, dokud nebudou vyřešeny všechny problémy s výkonem, je volba správy. Zlatým pravidlem je vysvětlit svým zákazníkům, co děláte. Komunikace je klíčová, protože tak se řídí očekávání. Nekomunikace je také volbou vedení. A podle mého názoru extrémně chudý, který se u některých otevírá spekulacím a nakonec i hněvu. Pokud se jako manažer / společnost za manažerem rozhodnete nekomunikovat, musíte být důslední: * je rozporuplné otevírat podprocesy, které shromažďují problémy identifikované uživateli, a poté je nekontrolovat s uživateli a komunitou ohledně postupu (nebo neprovedení); * je protichůdné pokračovat, jako by se nic nedělo s těžce pracujícími a složitými událostmi náročnými na počítačové zdroje, které vyžadují budování a přestavování více polí, když jste nepohnuli prstem, abyste vyřešili děsivý nepořádek stále na místě při třídění / objednávání záležitosti a neustálý zpětný návrat na první pozici (omlouvám se, že každý dobrý vývojář by to měl být schopen vyřešit za několik dní nebo méně) - rozhodl jsem se, že nebudu dělat aktuální událost kvůli tomuto rozporu: nemám čas plýtvat snahou najít to, co potřebuji, a pokaždé mě vyhodit zpět do polohy 1; * je rozporuplné nepřistupovat otevřeně ke komunitě, že z jakéhokoli důvodu není jejich produkt připraven v plném rozsahu a že proto přestanete předstírat, že je, a budete pokračovat, jako by se nic nedělo, možná se rozhodnete přestat s těmi komplexními události, dokud se produkt plně nestabilizuje (to by byl způsob, jak uznat utrpení vašich zákazníků a poskytnout jim určitou úlevu); * je to rozporuplné, protože víte, že máte problémy s výkonem, ne dočasně prodloužit vyrovnávací okna, víte, že uživatelé nebudou moci plně používat, protože špatný výkon to znemožňuje, čímž se snižuje stres (další způsob, jak projevit uznání a poskytnout určitou úlevu). Žádná z těchto věcí se neudělala. Žádný. Jejich provádění by samozřejmě znamenalo dočasný nižší příjem od zákazníků platících hotovostí. Je to cena, kterou by měli být ochotni zaplatit za to, že čekali na poslední chvíli, aniž by byli slušně připraveni. Alternativou jsou méně trvalé příjmy ze streamování, protože mnoho zákazníků, otrávených a frustrovaných, odejde. V posledních několika týdnech jsem viděl, jak 4 moji sousedé definitivně opustili hru .... Skrývání se za „časovými osami, o kterých nevíme, že se s nimi budeme moci setkat“ a „je nemožné jednoduše vysvětlit“ řádky ospravedlňující absolutní nedostatek řízení očekávání zákazníků, které vidím, je přinejmenším dětinské. Aktivní komunikace se zákazníky je nejen možná, ale také povinná, pokud chcete zachovat co nejklidnější situaci, zejména při migraci. Možná se rozhodnete nevysvětlovat složité technické záležitosti, ale věřte mi, že tu myšlenku můžete vždy dát jednoduchými pojmy srozumitelnými téměř každému: Viděl jsem to už desítky let. Nemyslím si, že nevědí, jak na to. Prostě se rozhodnou ne. Dokonce ani neotevřeli místo, kde jsou publikovány jak jejich funkční pokroky (jako například přidání funkce PF5), tak zjištění hráčů, aby jim usnadnili nebo zmírnili život. Například včera v noci, poté, co jsem se dozvěděl, že aktualizace PF5 byla opět k dispozici - z předchozích příspěvků - použil jsem ji poté, co všechny otravné létající věci padly mrtvé a zamrzlé a zablokovaly všechno za sebou, dokonce zabránily klikání na položky: VYŘEŠENÉ, zmizely. Na klienta to funguje lépe. Vím, že to může být nemožné pro ty, kteří mají starší počítače a / nebo špatné připojení k internetu, ale alespoň to je cesta z problému. Nalezeno po měsících utrpení, náhodou. Doufám, že by nám to někde sdělili. Dost řečeno, myslím. Pokud bych do hry neinvestoval tolik času, energie a peněz už více než 9 let, už bych v této situaci odešel. Jsem pořád tady, kdo ví, jak dlouho. Záleží na nich. Jsem si jistý jedinou věcí: mohli to udělat

    Toto je příspěvek z anglického fora, půjčil jsem si ho a má pravdu angličák jeden. :p
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    satelit Celem proti aroganci moci a zdi propagandy... 8) Co k tomu za sebe rict? Bud Cinan pochopi, prizpusobi se jine mentalite zakaznika a zacne s nami jednat jako rovny s rovnym nebo posle Farmeramu do kopru. Kdyz uz ani trpelivi nehodlaji dal zrat den co den "suchou ryzi", je to jen otazka casu (a muze nakonec Unity sebelip fungovat), kdy i posledni loajalni lod opusti a ta pujde ke dnu. A vsadim svou nejlepsi obuv, ze zmeny chovani se ani ti nejtrpelivejsi nedockaji a budou jen dal narazet na zed propagandy a aroganci moci. A to mam sve Chameleony fakt rada :music:
     
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    matlafous123 - pravdu díž, už ani není známé a otřepané ,,již brzy". Mám dojem že to RT naprogramovalo na půl roku dopředu a loď opustilo. A servery s Farmeramou si žijou svým životem.
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    No žádné zlepšení není spíše je to někdy hruza děs,asi nemaju čas na nějaké zlepšení, ono to jde tak proč bychom to zlepšovali oni si hráči na to zvyknu a bude klid,takhle to vidím já, kdyby něco dělali tak hra už dávno by šla dobře a ono ani ň,dávámn jim ještě měsíc a pak se rozhodnu jestli zustanu či ne, nebaví mě to pořád aktualizovat dokola abych sklidil tak to mě neba teda.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/21
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak mám zasazeno v Unity,klient pořád nejde,i když by měl být již opraven.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Všechno na vůz naložíme.
    Hned jak první ohně vzplanou,
    koně zapřaháme!
    Pak plout co nejdál lodí!

    satelit Spravne, pane premiere! Bez nas se to ne....
    Vymen mrkev za dlouhodobky a jdem na pivo (sraz za 15 min.) ;):D
     
    evainfo a satelit tohle ocenili.
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    matlafous123 - tak jdeme. ;)

    [​IMG]

    Dnes už žádný feedback nedám. Hra mě funguje ale to je proto že na ní nic nedělám. Tak zase zítra ráno si prohlédnu čerstvé opravy chyb.
     
    BEBUSCHE, matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem ... ale asi začnu psát, spokojený nebo nespokojený večer? :p No u mě nespokojený, protože jsem to ráno se sklizní úplně zazdila :oops: ale teď čtu, že to bylo celoplošné a konečně si nepřipadám jako blbá opice, která si furt stěžuje a nemá vyčištěný noťas xD. Tak hlavní sklizeň se stonky a mazlíky proběhla až po práci v půl šesté navečer (docela to šlo a byl čas) a asi tak budu sklízet nastálo a ráno si pospím o 20 minut déle :inlove: paráda .... otázkou je, jestli se to časem zlepší, nebo né ... v zásobě mám na večery hodně nahraných krimi, ať nevyjdu ze cviku xD


     
    babička-květa a matlafous123 tohle ocenili.
  17. doubravka70

    doubravka70 Zelenáč fóra

    Dnes nehratelný.
     
  18. emkopa

    emkopa Pilný autor

    Dobrý večer
    Ale prosím Vás co to tady píšete vždyť ve hře jsou jenom male zádrhely přečistíte počítač , popřípadě přidejte fleshku aby se Vám zvětšila paměť a restartujte hru 30x za den a nestěžujte si když se tu radí hráčům jako to rozběhat a když budete se moc stežovat tak Vám dají ban no ne. Hraji tuhle hru už asi deset let možná 10 1/2 ale taky paskvil co je z toho dnes je smutné. Jsme tak závislí na té hře že nás to nehorázné štve ale stále do toho dáváme peníze a nejsme schopní se na jeden měsíc seknout a nedat ani haléř aby se vzpamatovali. Asi se začnu ohlížet po jiné hře a modíci budou mít ode mně pokoj. I když klobouk dole za to co dělají. Snad by mohly stát více na straně hráčů a více tlačit na RT. Pěknou hru a pevné nervy i zítra je den a je to jenom hra.

    P.S.: Chyba není v hře ale ve vašem počítači
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Od včera jsem měl problém s prohlížečem Firefox, hra se tam buď načetla, ale nešlo přejít na jinou plochu, pouze na mapu, nebo se načítání zastavilo na 100% a konec. Vyčištění nepomohlo, ani dnes kolem poledne to stále nešlo. Řekl jsem si dobrá když to nejde po dobrém tak to půjde po zlém. Prohlížeč jsem odinstaloval a vyčistil od všech zbytkových souborů včetně registrů. Poté znovu prohlížeč nainstaloval a funguje naprosto bez problémů v rámci chodu hry.
    Prohlížeč Firefox pro hru běžně nepoužívám, mám to kvůli testování a když vy hráči máte nějaký problém v něm tak ověřuji apod.
    Takže nějaká chyba v prohlížeči byla, a ani čištění ji neodstranilo.
    Problém s reinstalací nemám, protože používám účet Firefox, takže jsem se přihlásil a vše bylo hned zpět, jako hesla apod.

    Fajn hru pezt
     
    matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
  20. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    před časem jsem si koupil v rámci akce pomocníky. A najednou mám problém, kombajn, secí stroj, chovatel, stavitel i pomocník
    na magickém stonku fachčí v pohodě, ale pomocník pro chov nefunguje. Než začnu otravovat podporu, prosím vás, milí kolegové
    a kolegyně o info, zda je chyba jen u mě nebo jestli je postižených víc. Předem děkuji. Farmaření zdar! kája53