Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    satelit Odezvy bez kolisani, ale co je teda zajimavejsi jev, tak v klientovi se dobre o 1/2 zvysilo vyuziti procesoru :music:
     
    satelit tohle ocenil(a).
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Je sobota, RT je na horách, tak asi proto to funguje. xD
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    satelit Jestli to funguje jen bez RT, tak v pondeli je po lyzovacce pri sile a my vsichni na nervy xD Kdepak... v Hamburku nekdo maka - prestala prave prudit lista sousedu a dokonce se zacala zasouvat na jedno kliknuti a cela (nejen do pulky) ;)

    EDIT: Mam klienta po restartu a lista fakt facha, jako driv. Btw ted teda ale koukam, ze nejsem nahore jen s procesorem, ale i s pameti (2,06 GB, oproti puvodnim max. 1,6 GB) o_O
     
    Naposledy upraveno: 23/1/21
    kaolín11, evoku57 a satelit tohle ocenili.
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak ke mě ta oprava lišty ještě nedorazila, pořád mršku musím dvakrát zasouvat. Planý poplach.xD

    EDIT: Já mám prohlížeč po restartu a lišta nefunguje.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/21
    evainfo, jankami a matlafous123 tohle ocenili.
  5. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Celé je to smutné, od doby změny na klienta je vše špatné, dlouhé načítání, chvíle hraní a najednou stop, jedině F5, takže opět znova načíst, celé jsem to vzdala a na polích vše zlikvidovala již v prosinci, akce nehraji, mám jen dekorky a pokud to jde dám i dárky, trh mě také překvapil změnou, ale to bych zvládla za čas, jenže mě odradí náhlé stopnutí a měla bych opět načítat, to mě štve, takže končím a jdu na farmu další den, jsem štastná, že někdy jde vyzvednout bedničky a zatočit kolem, někdy to ani nedokončím, tak jsem přestala sklízet stonek, vlastně sem chodím ze setrvačnosti a vzpomínám na kdysi super FARMERAMU:wuerg::cry:
     
    cocrouche62, michalka59 a jarege tohle ocenili.
  6. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    ell1956
    Nainstaluj si Pale Moon.
     
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Zdravím, pripájam sa k nespokojným. Cez deň to v unity ide celkom fajn, a preto nechápem, prečo je to ráno katastrofa. Dnes nenačítala ani jedna plocha bez F5 (nešlo to ani cez Edge ani GCH), nakoniec som si musela stiahnuť nanovo klienta, aj keď som mala nainštalovanú dobrú verziu, trvalo to celé viac ako pol hodinu s pomocníkmi a to bez darčekov, nákupu plodín a sezóny a bonusy zo včerajška sa stratili.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak kdepak udělali soudruzi zas chybu?ani na jednom poli není vidět voda[​IMG]
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    U mě je vody dost :p
    houby.png
     
  10. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím----Dělá RT vůbec na těch chybách??Jde to naopak čím dál tím víc k šípku!! Sklízení zvířat--katastrofa!,Sklidím ručně stromy a zvířata,vrátím se na tu sklizenou plochu a ejhle--ono není sklizeno!!!Na výrobnách a arboretech nejsou dudlíky!!!!!Na parcích pořád ty malé vykřičníky a na některých již hotových pro změnu začínají chybět!!!!Např. Neonový kůň mi začal blikat jako na semaforech oranžová--je tam---není tam--je tam -není tam---Vyhazuje mne to z farmy,jako když jsem se odhlásil aneb se to zasekne a nelze přejít nikam a to ať jdu na Google či Edge či pomocníka---vše stejné na jednu hromadu,---Jenom RT na to s odpuštěním kašle čím dál víc---vůbec nedali žádné oznámení,co se s tím děje či neděje -Flasch odešel v tichosti....A chyby jsou pořád stejné naopak se kupí.......Jo a zapomněl jsem--K čemu slouží děla?Já myslel,že k efektům---ale jaksi ty efekty postrádají.......
     
    Naposledy upraveno: 24/1/21
    14087 tohle ocenil(a).
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mě to funguje od rána, nicméně to myšítko... ;)
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Takže opět hra hodinu v němčině. Na podporu se mi nechce psát-podle zkušeností z minula- ale dost mě to štve:mad:
    Nic se neztratí, hrát můžu ale vůbec nerozumím:oops:
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143

    A hraješ v klientovi nebo v prohlížeči?
    V prohlížeči by jsi měla mít tuto adresu a českou vlajku.

    Screenshot_2.png
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak 2 hod. zpatky se mi taky objevila po prihlaseni v druzstvu casovka v nemcine, ale po opetovnem restartu bylo zas vsechno OK. Akorat mam teda uz zase prudici listu sousedu (to moc dlouho nevydrzelo) :p
     
    evainfo a satelit tohle ocenili.
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Copak tomu rozumím? Hraji Unity a v Edge:oops:
     
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra

    matlafous123 Takže předčasná radost a oprava se nekonala.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    satelit Asi v Hamburku radi sotek a po vecerech hru mrsi do spravne podoby, aby to pak pres den zase mohl nekdo popopoopravit xD
     
    evainfo a satelit tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143

    Když otevřeš přihlašovací stránku v prohlížeči vypadá to takto jako na obrázku výše? Je tam ta stejná adresa a česká vlajka ?
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Skoro vždycky ano ale včera i dnes tam byla němčina a přeložít to nešlo. Nějak se mi to vždycky povede ale dlouho to trvá. Ale hrát jde i tak, jenom v němčině:(
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chci se zaptat jestli vám základní strom Acai palma blbne i na komplu?!? Přitom XXL verze se zobrazuje normálně.o_O