Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem zkusil unity u nás ve škole na počítači a úplně v pohodě. Přes prohlížeč chrome a načtení asi za 30 vteřin ani ne. Přechody na plochy, parky, trh a kolo štěstí úplně v klidu. 2X jsem zatočil zel. lístek a jednou PL a taky v pohodě. Grafika se mi zdá v pohodě.
    Myslím si že když se vychytá pár chyb tak to bude běhat minimálně tak aby bylo možné hrát. Domů budeme kupovat nový noťas i podle potřeb pro unity tak věřím že to bude ok. :)
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Zapla jsem animaci,dík za nakopnuti,vše zatím v pořádku až na několika vteřinové načtení plochy. I prodej hnoje proběhl v pořádku.Myslím,že opouštět farmu by bylo předčasné a že vše bude fungovat.:)
     
    zdarsky79, evainfo a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) v Edge se to trochu vleklo a tak jsem na Unity taky na chvilku vběhla, že je teď čas :p možná s tím něco dělají, protože oproti včerejšku jsem prošla všechny plochy bez problémů, květinky se tam načítaly jen 2-3 vteřinky, v družstvu jsem v pohodě prodala i nakoupila a šla na kolo - že si protočím pár zelených a nejde tady esc o_O ale to je jenom drobnost, že jo .. :D no pokud s tímto tempem budu 1.ledna brzy ráno sklízet celou farmičku s mazlíky ... by to asi šlo, stonky odhadem v čase (jak jsem zvyklá) a dárky sousedům až po práci doma.
    tenista99 v práci mi na počítači Unity taky šlape jako hodinky, ale i kamery xD
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Až na pomalejší načítání to v Unity jde,jedna vada na kráse tu je stále,pro každou bednu, kterou chci rozkliknout si musím dojít a to při tom počtu druhů je fakt děsný>:(Ve flashi jsem měla stále myš na jednom místě ,tady se bedny neposouvají:(
     
    albetynka a Zoufálkov tohle ocenili.
  5. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    teď jsem si nainstalovala klienta, musím říct šlape překvapivě dobře, jdu mrknout na bedny, KŠ a spol....

    KŠ esc nefunguje no to asi neva

    bedny - automaticky se mi posune lišta na začátek, furt dávám dozadu
     
    albetynka tohle ocenil(a).
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    libakos , Zoufálkov - keď bedne otváraš,napíš do vyhľadávača bed a nebude sa ti to vracať na začiatok!;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/12/20
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Peto121- moc děkuji,já tušila že to má háčekxDA ten je v mojí hlavě,bohužel už asi na stálo tak potřebuji nakopnout,díky
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak a máme po ptákách, už mne to hodilo do Unity :p

    Edit: zapla jsem si animaci oken a nic se neděje, stromy jsou stále bez plodů a to jsem udělala F5, ani zvířata neanimujou

    To zas bude dva dny hra a po novém roce si to ani nedovedu představit, jsem hodně otrávená a končím s dárky sousedům a přátelům, to se fakt nedá, tak se vám všem omlouvám, ale na to nemám obejít kolik vedlejších farem a hledat v seznamu komu to poslat a ještě na vše jen čekat
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
    Veselka a kytka50 tohle ocenili.
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Klienta po včerejší zkušenosti jsem odmítla. Načtení Unity bylo standardní - asi jako u všech. Po zapnutí animace jsou arašídy zralé - před tím pouze zasetá políčka. Jenom ten pohyb zvířat mně nedělá dobře, ale člověk si zvykne..........
    Ve 13. hod. bude další kolo. Tak ať se daří.

    Ještě jsem vytočila 50 zelených lístků - klasika, ale ze 2 bonusů na sklizeň stromů - jeden je můj, bylo štědré na voňavky k mým víc jak 35k jsem dostala dalších 80.
    Ze dvou PL - žlutá mlékárna a 25 kapek.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak v 32bit systemu to startuje, ale uvedomuje si nekdo, ze pul giga ramky je dost, protoze ono nejde pridavat pamet (mam 8 giga), je tam limit, ja treba 2.7 giga na vsechno?
    No kdyz zavru vse tak to jede, ale to asi neni ono - bude se nutne stale prihlasovat a odhlasovat a zavirat okolni veci, no dva dny to snad vydrzim...

    PS : jsem na kriticky mezi, klient si uz bere giga a to jsem jen prejel pres plochy a otocil par kolecek KS... tak to je fakt jen na rychly a kratky navstevy...
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
  11. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Dře to,ale jde to :D odehrála jsem i 4 hry bez zádrhelů
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    V Unity nejde vybírat bonusy z novinek, hlavně, že nám je prodloužili :)
     
  13. vladca

    vladca Stará škola

    prvý pokus na KŠ pod unity a hneď 100%/24h ... poteší ;)

    čo ale nepoteší, že mi už dva dni nejde nainštalovať/spustiť klient ... stále biela obrazovka ...:sleepy:
    (požiadavky na PC spĺňam myslím s prehľadom .... i3-4130, 8GB, 195GB na disku, win7-64bit)
     
    berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  14. Pája100

    Pája100 Zelenáč fóra

    Co to zase je. Nejde se dostat na žádnou hrací plochu. Bonusový kod STANDALONE nejde vyzvednout. Mám několik účtů. To na každý účet mám stahovat toho pomocníka? to zahltím celý PC. Nikam dále mě to nechce pustit. Jenom pořád načítání a kytičky.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Může mi někdo vysvětlit,proč se nejde přihlásit v Puffinu?!? Ještě před hodinou vše OK.
    Jinak, jak sem jedním okem zaregistroval, v Unity se odminule na mobilu vůbec nic nezměnilo.
    Krásná práce!8)
     
    Veselka a GordonSargent tohle ocenili.
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mě to jede ve Flashi na noťasu furt.:p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mě taky furt,ale načítání!:cry:
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Hlavní je informaci o změně v nastavení hry uložit. a potom je nejlépe hru restartovat.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Tassadar11

    Já mám kolem 300 MB

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj vladca

    Jakou máš grafickou kartu ?

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Pája100

    Samostatný klient ti stačí jeden, akorát si prozatím nepamatuje přihlašovací údaje.
    Bonusový kód normálně funguje teď jsem zkoušel a normálně se vše připsalo.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Děkuji za pěknou hru!
    Fakt to nemá cenu.
    Snad se mi ,podaří alespoň dokončit akci.:p
     
    kytka50 a ezzra tohle ocenili.
  20. vladca

    vladca Stará škola

    pezt:
    i3-4130, 8GB RAM, 190GB free HDD, Radeon HD5670, Win7 Pro SP1 zostava 7601