Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    polacka, také používám Chrome a přeskok na jinou plochu zabere. Jednou se mi ale stalo, že se údaj o vypnutí animací neuložil a musel jsem znovu uložit. Ve Firefoxu také OK.

    Pak zkusit vyčistit prohlížeč.
    >>Vše pro bezproblémový chod hry<<


    Verze Chrome
    upload_2020-12-2_19-2-5.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. -VitekFrydek70-

    -VitekFrydek70- Pisálek fóra

    Na trhu mi nešlo koupit některé krmivo vůbec nebilo v nabídce.
     
  3. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    přepnula jsem na unite- příšernost.jako premium hráč nic nefunguje. nejde uložit plocha ani bourat. vše jde pomalu.obraz rozmazán. oo testu žádná změna.hrůza
     
    modro.ocko22 a Veselka tohle ocenili.
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, no od minulé zkoušky naostro se to trošku déle načítá a váhá to při přechodu na jinou plochu, ale oproti těch prvních testech je u mě pokrok, nemrzne to! Jen jsem dnes chtěla odpovědět sousedce na holoubka a dělalo to, že dnes pošta nejede a nejela, musela jsem do té zimy vypustit svého holoubka s odpovědí :D

    Chápu, že se menší chyby budou spravovat postupně, ale co je menší a větší chyba? ... není vidět co se sklízí ... je to zralé, nebo ne, premium se neptá! sklidit ráno farmičku včas s mazlíky se mi při posledním testu nepodařilo, i když to šlapalo docela slušně, u čtvrté plochy se hra prostě sekla a sovičky to při novém načítání farmy už nezvládly :( Odklikat bedýnky v liště při těch kvanta stránek s vracením se na první (třeba pro lístky na kolo) bude při akci náročné, rychle něco potřebného koupit na trhu do lišty taky docela trvá, o stonečku ani nemluvím, kde se nedá orientovat a nekliknu, co potřebuji právě na hlavní sklizeň ... je toho mnohem víc, jedno s druhým nějak souvisí a myslím, že to oslnivé slunko v rohu farmičky nám v tom rozhodně nepomůže xD
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, zapni si na trhu krmivo pro obě lokace - farmu i Baharamu a budeš mít všechna krmiva vidět

    krmivo na trhu.png
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  6. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    A já jdu o5 s prosbou kde jeden najde ten Edge?Je mi jasné,že v obchodplay,jde mi o to jak to vypada nebo kde ho tam pod čím najdu( už jsem ho totiž hledala při zkušebním testu).A tak,chci to hlavně pro mobilní verzi.Díky moc.
    Jo a prosím polopatické vysvětlení jsem technický antitalent.
     
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    mně Unity šlape dobře, jen počáteční načítání je hrůza, hodně mi vadí, že nevidím jaký obrázek plochy, který mám uložený, je zrovna ten co potřebuji, to jsem si nemusela pořizovat Prémim, když budu muset zase ručně skládat plochu, u dárku se to sice dá vyřešit vypisováním jmén v hledáčku, ale 15x je víc než zdlouhavé a řazení podle lvl přátel ani abecedně není zrovna to pravé ořechové pokud se seznam blíží stovce
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Learka a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,ja mám Chrom a fungoval predtým (s malými chybami) a funguje aj teraz,skúsil som aj môj skoro 10 ročný ntb a zvládol to! aj keď mu to dlhšie trvalo. Robia dosť,aby sme mohli hrať,skúsme aj mi trochu počistiť,nainštalovať a pod. a bude to fungovať.
     
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak jsem pokročila ve zkoumání. Animace vypnuta a stromy stále světélkují jak o život. Přišla jsem na to, že to jsou stromy XXL.
     
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: stále stejné, jakoby rozmazané, potíže s přechodem s plochy na plochu, 2x-3x v pohodě, pak začne načítat, dojede do 100 % a nic, plocha se neotevře, je třeba znovunačíst stránku a to slunce na hlavní mapě je stále stejně nepříjemné, zbytečně blikající XXL stromy, kombajn, který se nevrací do výchozího nastavení, sklizeň stonku, kde je potřeba pokaždé nastavit, co vlastně chci sklízet, protože si to dělá, co chce apod. ... nechápu proč to spustili hned po testu bez jakýchkoliv úprav, denně se snažím chvíli hrát pod UNITY, ale není to uživatelsky příjemné
    používám Firefox, čistící program ASC (placený, ne free verzi), poměrně slušný herní laptop
     
  12. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    pezt děkuji.Takže je to to co jsem našla,jen když jsem tam dala farmu a přepla na unity tak mi to napsalo tohleto. Jo prosím tě píšu tu o stažení do mobilu aby tu nevzniklo nedorozumění. Please note that unity WebGL is not currently supported on mobiles . press ok if you wish to continue anyway
    Tak nevím,no někdo tu psal,že i v mobilu hrál přes Edge,ale nic víc o tom.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Learka

    Normálně klikneš na ok a ono se to začne načítat.
    Hrál jsem já, a kolega to včera zkoušel, tak to jelo, i když nic moc.
    Já to zkoušel před chvíli a jede to také, akorát načtení trvalo cca 2 min.
     
    evainfo, Learka a modrýměsíc tohle ocenili.
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak dnes píšu dokonce z UnityxDto dvojité písmo už je v pořádku,vše klape,počáteční načtení jen 30vt.vše mám vypnuté.jen nevím jak se zbavit těch,,světlušek"co mi lítají po stromech:(
     
    evainfo, -Jara05- a polacka tohle ocenili.
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky píšu z Unity ale vracím se na fllasch, tady je všechno moc zpomalené ale funguje.;)
     
  16. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Mě na Unity nefunguje psaní dopisů a skleník. Strašně pomalu se načítá přihlašování.
     
    jitunka1444 a Veselka tohle ocenili.
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak teď jsem zkusila Unity a načítání 6 minut :mad:, přechod z plochy na plochu trval stejně dlouho, jako se otevírá farma ve Flaschi a na lesní mýtinu a k vodopádům jsem se nedostala, ostatní plochy jsem už raději nezkoušela. Pak jsem přešla na Flasch a nešlo mi nic, jen automatická sklizeň stromů, tak jsem musela z farmy odejít a znovu do ni vlézt, tak to jsme to tedy dopracovali.

    Mám dotaz: půjde v Unity otevřít 2 farmy na jednom počítači nebo jen na dvou počítačích? Pak budu mít snadné rozhodování, že s vedlejšíma farmama seknu i když nebudu posílat už dárky, nu což nadělám
     
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 záleží na hardwaru tvého PC či ntb. U sebe můžu otevřít v Unity 2 farmy najednou bez problému. Takže není podmínkou mít dva počítače.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dob, díky, ale to jde teď, protože je víc prohlížečů, ale až bude jen Unity, bez prohlížeče, tak to jistě nepůjde ;)
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) stejně jak psala Learka jsem si stáhla Edge do mobilu, Unity se načítalo asi 2,5 minutky, ukázala se farmička a potom přišla tato hláška. Klikla jsem OK znovu se to chvilku načítalo, ukázala se farmička a opět hláška xD a tak dál ... kolotoč, jen nevrzal jako ten můj na farmičce :(


    [​IMG]